Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy po wymianie licznika, ASO koryguje przebieg przy okazji zdejmowania CP? Czy już zostaje jak kupiliśmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pany ktoś byłby chętny na bixenon skrętny do A4 lub A3 tej najnowszej ? kompletne z przetwornicami etc. Mam też same przetwornice 8K, Podwójne wentylatory. Jak coś pisać PW podam cene

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

oczywiście wszystko nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma jakiś zamiennik (tańszy, dostępny w Polsce) albo oryginalny numer Audi, żeby zrobić gniazdo w schowku?

Audi AMI/ VW MDI Extension-37010

Sam kabel to nie problem na allegro 0d 80 do 150zł zalezy czy do 2g czy 3g np: Kabel AMI Adapter Audi MMI 2G iPod iPhone (4018889115) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Natomiast samo gniazdo "czyt: interfejs" to już troszeczkę gorzej:kwasny: Wrc miał chyba komplet za 500zł z tego co pamiętam:wink:

Wiem czego szukam, troche już w aucie rezałem ;)

Ja szukam przedłużki, a nie kabla AMI -> iPhone czy USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz podłączać?

Ami, ale nie chce montować w schowku, tam chce mieć wyprowadzone gniazdo, coś jak tutaj, przedostatnie zdjęcie

WEJŚCIE AUDI MUSIC INTERFACE AMI DO AUDI IPOD/USB (3980429823) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz podłączać?

Ami, ale nie chce montować w schowku, tam chce mieć wyprowadzone gniazdo, coś jak tutaj, przedostatnie zdjęcie

WEJŚCIE AUDI MUSIC INTERFACE AMI DO AUDI IPOD/USB (3980429823) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Aaa, kumam. Fajna sprawa, muszę nad tym pomyśleć, duża oszczędność miejsca w i tak za małym schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przedłuzka to jest AMI pod 3G :wink:

Ale zwykłe ami do concerta też jest małe, tylko ten cały plastik jest wielki. Można wyjąć sam moduł i wrzucić go za schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuka ktoś może bixa na przód do A3 A4 bix skrętny kompletny z przetwornicami etc. Nowe 2014r Cena 2tyś kpl

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Czujnik tep spalin 04L i 03L jakby ktoś chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuka ktoś może bixa na przód do A3 A4 bix skrętny kompletny z przetwornicami etc. Nowe 2014r Cena 2tyś kpl

Do A3 wziałbym tylko podaj numery :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi email na PW poślę Ci foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi email na PW poślę Ci foto

A to masz do jakiej wersji drzwiowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a to ksenon różni się do 3D i 5D czymś ;>?

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

Grześ jak chcesz podaj email wyślę Ci foty wszystkiego do czego mam dostęp na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale przebieg musisz sam ustawić, chyba że kupisz w ASO nowy licznik to Ci ustawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was wie do czego jest ta wtyczka? Znajduje się w bagażniku po prawej stronie i jest luźna

20140302_143356.jpg

20140302_143401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was wie do czego jest ta wtyczka? Znajduje się w bagażniku po prawej stronie i jest luźna

http://s10.postimg.org/ylv0x7qf9/20140302_143356.jpg

http://s10.postimg.org/imcddnudh/20140302_143401.jpg

ja mam taka samą. Pisali ze to od modułu haka. Ciekawe czy tobie wykręcali haka?

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

Panowie zakupilem licznik kolor 8k0920930C pojechałem podpiąć bo sprzedający nie wiedział czy to kolor:D jak zamontuje do B8 to co sie bedzie działo zanim nie ściągnę ochrony w serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to do haka fabrycznie przygotowane :wink: widziałem jeszcze kiedys taka sama tam gdzie jest MCE 09 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...