Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Podpowiecie mi która pierdoła jest lepsza/wygodniejsza do systemu szyn bagaznika w avancie, teleskopowa amelinium, czy teleskop elastyczny?

Nie wiem które wybrać i które by było poręczniejsze.

Taka lepsza

http://s11.postimg.org/3p0olbonz/mocowanie1.jpg

Czy może taka

http://s18.postimg.org/mhjmj57xh/mocowanie.jpg

Na aledrogo gdzies ostatnio w komplecie z dwoma mocowaniami bylo....

A pamiętasz gdzie to było bo ja szukam i nie widzę, linka może jakiegoś:wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja częściej używam elastycznej

Opublikowano

a może ktoś chciałby siatkę do mocowania bagażu wpinaną w szyny??:whistling:

Opublikowano
Ja częściej używam elastycznej

No tak właśnie mi się wydawało że elastyczna by była bardziej poręczna

Opublikowano
W Klimatroniku nic nie kodujesz , a w tamtym aucie były grzane fotele ?

Jak nie to w ukrytym menu szukasz .

Grzegorz, po zamianie MMI Basic czerwonego na 3G i odwrotnie w obu autach zniknęło na wyświetlaczu wskazanie grzania foteli ( w obu były i są grzane ). Wrzuciliśmy kodowanie z klimatronika mojego do tamtego i teraz tam na czerwonym wyświetlaczu pojawiło się wskazanie, a więc kodowanie klimatronika pomogło, chcieliśmy odwrotnie z tamtego (nowszego) do mojego i nie przyjmuje kodowania. Jaka na to rada ??

Swego czasu z darecy rozkminialismy kodowanie w 08 , było to dawno temu i nie wiem czy zapisał sobie jakies notatki .

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/zmiana-siedzenia-podgrzewane-wentylowane-elektryka-257992/index5.html#post3254398

No Jarek (darecy) mi podesłał trochę kodowań, ale w tym przypadku wydawało się to całkiem proste, ja mam klimę jednostrefową. Wydaje się po prostu że sterownik z końcówką 8T1 820 043 P nie przyjmuje kodowania które było zapisane w nowszym o 2 lata 8T1 820 043 AN. Jeszcze dziś spróbujemy VCDS -m.

Opublikowano

Po co coś takiego przy 3g i ori bluetooth??

DSCN0669.jpg

Opublikowano

Mocowanie uchwytu telefonu.

Opublikowano
Mocowanie uchwytu telefonu.

To wiem :wink: tylko chodzi mi o funkcjonalność :whistling:

Opublikowano
Mocowanie uchwytu telefonu.

To wiem :wink: tylko chodzi mi o funkcjonalność :whistling:

Ładowanie telefonu + korzystanie z anteny na dachu.

Opublikowano

Pytanie dnia :decayed: jak rozpoznać czy FIS jest kolorowy czy nie? (np. przy zakupie licznika)

Opublikowano
Pytanie dnia :decayed: jak rozpoznać czy FIS jest kolorowy czy nie? (np. przy zakupie licznika)

Dopiero pisał ktos o tym niedawno pare stron wczesniej :wink:

Opublikowano

Witam Panowie.

Mam pytanko. Jakie są róznice po wgraniu najnowszego firmware'u do MMI 3G High z HDD. Znalazłem taką wstawkę i się zastanawiam, co ona wnosi i czy warto aktualizować MMI?:wink:

Opublikowano
Pytanie dnia :decayed: jak rozpoznać czy FIS jest kolorowy czy nie? (np. przy zakupie licznika)

Dopiero pisał ktos o tym niedawno pare stron wczesniej :wink:

Nie no chłopaku chcesz żebym oczopląsu dostał:facepalm:

Ile to jest u Ciebie kilka stron bo ja doleciałem do 320 i nie znalazłem, a wyszukiwarka jest:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

To prawda, ta wyszukiwarka jest bezużyteczna. Niektóre fora mają taką Googlową, tamta jest super. Może da radę u nas taką uruchomić, Panowie admini?

Opublikowano

Już za nie długo będzie nowe forum i tam będzie szukajka poprawiona spokojnie:wink:

Opublikowano
Pytanie dnia :decayed: jak rozpoznać czy FIS jest kolorowy czy nie? (np. przy zakupie licznika)

Dopiero pisał ktos o tym niedawno pare stron wczesniej :wink:

Nie no chłopaku chcesz żebym oczopląsu dostał:facepalm:

Ile to jest u Ciebie kilka stron bo ja doleciałem do 320 i nie znalazłem, a wyszukiwarka jest:facepalm::facepalm::facepalm:

Na FORUM jest ETKA i tam mozna sobie sprawdzic

http://a4-klub.pl/dzial-czesci-123/etka-online-polsku-243988/#post3000046

A tu linki 2 strony wczesniej :

http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/troooop-b8-201181/index2.html#post4117285

http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/troooop-b8-201181/index4.html#post4114404

Opublikowano
Witam Panowie.

Mam pytanko. Jakie są róznice po wgraniu najnowszego firmware'u do MMI 3G High z HDD. Znalazłem taką wstawkę i się zastanawiam, co ona wnosi i czy warto aktualizować MMI?:wink:

czy chodzi Ci o update 8R0 906 961 DF?

Opublikowano

OKi dzięks:decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Pomęczę jeszcze z tym FISem :decayed: a gdzie tam w ETCE jest napisane jaki kolor FISu jest w liczniku?? Ja nie widzę albo z oczami już coś mam

Opublikowano
OKi dzięks:decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Pomęczę jeszcze z tym FISem :decayed: a gdzie tam w ETCE jest napisane jaki kolor FISu jest w liczniku?? Ja nie widzę albo z oczami już coś mam

Masz podpowiedzi w kodach PR

9Q3 - MONOCHROM

9Q4 - KOLOR

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.