Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Mam problem słuchajcie z bijącą kierownicą przy hamowaniu. Problem trwa i trwa. Koła proste, tarcze wymieniam bardzo często bo nie da się jeździć w trasy. Klocki za każdym razem nowe. Piasty proste (jedna ma odchył 2mm). Co może być powodem takiego zachowania? Z reguły tarcza wytrzymywała tak z tysiąc, półtora kilometrów bez bicia. Teraz byłem w Zielonej Górze. Rano założone nowe tarcze, a wieczorem byłem w trasie i znów dramat. Hamowanie od 280 do 140 w miarę gładko. Potem zaczyna się efekt jakby ABS, tarki, albo wozu drabiniastego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty na nowych tarczach sprawdzasz hamowanie od 280 do 140 na ostro to nie mam pytań :facepalm: Piasta jak ma tyle wychylenia to w życiu nie będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze były docierane przez cały dzień wg zaleceń producenta. Nie wyobrażam sobie jakiegoś oszczędzania ich. Pochodzą z RS6 i tam chyba mało kto oszczędza ten element, ale jeżeli mówisz że wina może leżeć po stronie piast. No cóż. Pozostaje kupienie nowych i walczenie dalej z tym dziadostwem.

Edytowane przez pocas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to źle obchodzisz się z nimi na początku tak jak Miodzio piszę trzeba je dobrze dotrzeć 280 i hamowanie na 140 ostre itd to nie jest docieranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze były docierane przez cały dzień wg zaleceń producenta. Nie wyobrażam sobie jakiegoś oszczędzania ich. Pochodzą z RS6 i tam chyba mało kto oszczędza ten element, ale jeżeli mówisz że wina może leżeć po stronie piast. No cóż. Pozostaje kupienie nowych i walczenie dalej z tym dziadostwem.

a moze to wina frezu, ktory wykonujesz od strony piasty, zeby zalozyc te tarcze do B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da radę przetransportować podsufitkę od avanta w naszych B ósemkach?

W Avancie bez problemu, lekko trzeba ją w łódkę i wchodzi, ja wiozłem z Bydgoszczy i jeszcze pasażera miałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze były docierane przez cały dzień wg zaleceń producenta. Nie wyobrażam sobie jakiegoś oszczędzania ich. Pochodzą z RS6 i tam chyba mało kto oszczędza ten element, ale jeżeli mówisz że wina może leżeć po stronie piast. No cóż. Pozostaje kupienie nowych i walczenie dalej z tym dziadostwem.

a moze to wina frezu, ktory wykonujesz od strony piasty, zeby zalozyc te tarcze do B8?

Też bym winę zrzucił na to, ale taka sama sytuacja była w dwóch poprzednich kompletach z RS5, które wchodziły plug n play do zacisków RS.

Edytowane przez pocas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...
kiedy ustawiales geometrie?

albo to wina klockow...

PS uzupelnij sobie profil, zanim WRC zarzuci ostrzezeniem :wink:

Edytowane przez _Gabriel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Mam takie pytanko, zmieniał ktoś u nas w B8 soczewki w reflektorach na te z A6 C7, BMW 5 F10? Pasuja dobrze, czy duzo przerabiania jest? Koleś je zamontował w swojej A4 B5, to kolosalną różnica z B8, noc stała sie dniem :D

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Ktoś, coś Panowie? ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos tylnie lampy led w sedanie z allegro zamiennik,dużo się różnią od ori :)

http://allegro.pl/lampy-diodowe-led-audi-a4-b8-sedan-07-red-smoke-i4619062580.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys miałem auto z takimi Ledami na wymiane jednej lampy ( przestała swiecić ).

Wlasciciel musiał zmienic cały komplet :kwasny: bo pojedynczych sztuk nie kupisz .

Nie wspomne o róznicy w swieceniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci sprzedam komplet oryginały będziesz mieć spokój :wink:

Ma ktos tylnie lampy led w sedanie z allegro zamiennik,dużo się różnią od ori :)

http://allegro.pl/lampy-diodowe-led-audi-a4-b8-sedan-07-red-smoke-i4619062580.html

A dobra teraz zobaczyłem że chodzi o sedana :P

Edytowane przez miodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszły dwa ostanie komplety i juz nie ma widoków abym miał ORI do końca roku :)

Zrobiłem im promocje po 1.3 tys. z montazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludy na felgę 19 - 9J - ET33 jaki rozmiar oponki założyć żeby było dobrze???

Ja mam felgi w tej konfiguracji i jest ok, opona 245/35/19 ;)

I mna interesuje felga 9x19 ET33, tylko ze mam opony zimowe 255/35 R19

Znalazlem zdjencja 9x20 ET32 + opona 255/30 R20 i nie wiem taky wymiar zakladac :facepalm:

0244_zpsdecb6275.jpg

Namnl_s_zps51e91a24.jpg

050small_zps8d6fcf94.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...