Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, przejechałem się wczoraj B8 kumpla, benzyna 120 km bez quattro i zauważyłem u niego jakby luz na kierownicy. Prowadzi się zupełnie inaczej niż mój, u mnie auto reaguje na najmniejszy ruch kierownicą, a u niego jest jakby lekki luz, tzn przy delikatnym ruchu kierownicy auto nadal jedzie prosto. To normalne czy raczej trzeba to skontrolować? Dodam, że nie prowadziłem innej b8 do tej pory wiec nie mam szerszej skali porównawczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układ kierowniczy w aucie taki sam jak u Ciebie? czy oba samochody maja servotronic?

U mnie też auto reaguje bardzo czule na każdy ruch kierownicą, jak posadziłem za kółko mojego siostrzeńca który do tej pory jeździł starym mercem to nie mógł utrzymać prostego toru jazdy bo za każdym razem próbując wyrównać za mocno majtał kierownikiem i samochód reagował nadsterownością (no to namodziłem nie wiem czy ktoś zrozumie :facepalm: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to po co? z tego samego powodu, z ktorego montuje sie kazde inne dodatkowe zegary - z ciekawych rzeczy ten pokazuje boost, egt, temperature w dolocie. temperature oleju mozna sobie wlaczyc samemu. a co do ceny - no fakt, tanie to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale po co? To ma sens w jakiś porobionych autach, a nie B8 po c*pie... ;)))

no tak, z takim argumentem nie ma co polemizowac. szczegolnie jesli pada z ust niedawnego wlasciciela 1.9 tdi.

mysle ze tekst na podobnym poziomie merytoryczny to pytanie: 440KM? dobrze, tylko po co w kraju w ktorym maks mozna pojechac 140km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się. Wkładasz lepsze hamulce bo stare nie dają rady, wkładasz servotronica by się lepiej skręcało, ale to? No sorry, ale po co Ci monitorować wartości, które w 99% aut są właściwe. Boost chcesz kontrolować? Litości, to nie Szybcy i Wściekli albo S4 700KM :)

Szczególnie z ust byłego właściciela 1.9 TDI... A tego to już w ogóle nie mogę rozszyfrować o co chodziło :)

Przepraszam, nie chce się kłócić. Wyraziłem swoje zdanie. Dla mnie zabawka nie potrzebna.

Edytowane przez pocas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić lampy usa neon na tył? Da się to jakoś przekodować potem

Edytowane przez frog125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z klimatronikiem.

Wczoraj zrobiłem w ASO CP na klimatroniku. Klimatronik jest z podgrzewanymi fotelami, niestety ja nie mam grzanych stołków jeszcze.

Jak wykodować grzanie w klimatroniku jednostrefowym? teraz lewy fotel moge wylaczyc natomiast prawy swieci sie caly czas.

Błąd jest w klimatroniku

Drugie pytanie:

Jak i gdzie zakodować wyświetlanie wskazań klimatronika na MMI 3G+ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam poliftowych kratek halogenow sline i na allegro jest jakas miazga. szukam juz chyba od miesiaca, znalazlem 1 sztuke, prawa pod ACC ale z chromowanym paskiem. lewej w ogole nie widzialem. zderzaki sline'owe niby sa dostepne a kratek nie ma. to jakis deficytowy towar jest czy o co chodzi z tymi kratkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...