Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ma ktoś może na zbyciu bluetootha sterownik pod 2G ? lub przetwornicę 230V ?

Mam przetwornicę kompletną z tylnym nawiewem i gniazdem, z tym, że nawiew ma pokrętła do podgrzewania kanapy :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gibons bierz, dorezasz sobie grzane stołki z tyłu :D Żal nie skorzystać :polew:

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Potrzebuję samą przetwornice bez tunelów bez nawiewów itp :P wszystko inne jest prawdopodobnie mi padła bo moja miałą podpiętego laptopa chodził chodził aż do czasu teraz za każdym razem jak coś podepnę to wywala bezpiecznik od razu

Opublikowano

nie lepiej kupic nowa baterie do laptopa? :decayed:

Opublikowano

przetwornica ma byc sprawna :) teraz nawet komorki nie podlacze ;/

Opublikowano

panowie, czy ma ktoś gdzieś sposób zdemontowania pasów bezpieczeńtwa- głównie chodzi mi tu o środkowy pas w tylnej kanapie bo z pozostałymi to jakoś sobie poradzę

Opublikowano

Pany ma ktoś może na zbyciu bluetootha sterownik pod 2G ? lub przetwornicę 230V ?

Mam 4E0862335 SW: 4E0910336M - dziala i iPhone 5s

37_zps66fe5a28.jpg

Opublikowano

Środkowy demontujesz razem z oparciem kanapy a na drugim końcu odkręcasz go od budy bo tam jest zakotwiczony i po sprawie.

Opublikowano

edraven- muszę się dostać do tego zwijaka który jest właśnie w kanapie

Opublikowano

To musisz zrzucić ten plastik z góry, ale więcej ciężko mi powiedziec bo pewnie w środku skręcone fest...Pewnie najwygodniej będzie zdjąć oparcie całkiem i lookać gdzie by się dobrac do tego.

Opublikowano

prawdopodobnie trzeba bedzie zdjąć tapicerkę na tyle siedzenia...wie ktoś jak wymontować oparcie(avant)?

Opublikowano

Odkręcasz zabezpieczenie pomiędzy oparciami i wyciągasz jedną i drugą stronę :)

Opublikowano

Bogdan to zabezpieczenie jest gdzieś pod siedziskiem?

Opublikowano

Musisz w pierwszej kolejności odkręcić torxa na zawiasie i zdjąć obejmę która trzyma w środku prawe i lewe oparcie razem. Później dźwignąć oparcie ale pod kątem tak żeby wyskoczyła najpierw wewnętrzna część oparcia a później wysunął z zawiasu zewnętrzną część oparcia. Gorzej z ponownym montażem ;)

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Artur, dokładnie tak jak kolega opisał, pomiędzy oparciami na dole :)

Opublikowano

Panowie ma ktoś schemat podłączenia przetwornicy 230V ?

Opublikowano

A nie łączysz jej po prostu w miejsce podłączenia tylnego gniazda zapalniczki? Czy chodzi Ci np. o nr bezpiecznika? Szperałem kiedyś w Elsie, ale schematu nie udało mi się znaleźć.

Opublikowano

O co chodzi, że nie mam w opcji CAR wentylacji?

Zakodowane wszystko jak w opisie:

MMI 3G :
Ukryte Zielone Menu :
CAR ---> Cardevicelist ---> odznaczamy Auxiliary Heating
RESTART MMI !!!
5F MMI 3G ---> Coding 07 ---> Long Coding Helper ---> BYTE 6 zmiana z 0 na 1
08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1
08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 4 zmiana z 0 na 1
08 klimatronic ---> Adaptacja 10 ---> Chanel 6 ---> zmiana z 0 na 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.