Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

widzieli? Ktoś wyzwanie podejmie? ;)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeżeli dobrze pamiętam to 8K0407271 D ale najłatwiej to sprawdzić. Czytają naklejkę na półosi. Włóż sobie lusterko i przeczytasz spokojnie jaki masz numer. Trzeba dobrze dobrać bo są różne długości osiek.

 

Opublikowano

oki dzieki ;) obadam co tam mam.. puka coraz bardziej..

Opublikowano
Życzę cierpliwości przy wymianie przycisków [emoji3] ułamane ząbki na bank, oby tylko po jednym z czterech [emoji6] 
Może ktoś się skusi na taka gałę ? :> 
IMG_20170119_183523.jpg

To jest z b8?
Opublikowano

oki dzieki ;) obadam co tam mam.. puka coraz bardziej..

Zweryfikuj sobie przy okazji stan wału napędowego.

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Tak B8 albo A5. Oryginał w bdb stanie.

Opublikowano

Ciekawostka..

RL_0_100_5_0.png

pomiar RL sprzed chwili.. zimowki 225, brak przyczepnosci na starcie.. 60ft slabe.. 2.3 sekundy :| 

RL_001_0_100_zima.png 

6.3 normalnie z postoju, 5.0 z hamulca.. da sie poprawic pewnie, jak beda letnie kapcie i lepszy asfalt..

Edytowane przez st4yKool

Opublikowano

Czemu brak trakcji? Śniegu nie widzę.

Czas ze startu zatrzymanego szału nie robi, 2.0 TFSI po programie tyle wykręca :)

Opublikowano

Skrzynia tip z konwerterem momentu.. 1szy bieg praktycznie caly obciety :)
Brak trakcji bo mieli kolami.. znajde moze lepszy asfalt.. jest jeszcze opcja ze 650nm przy starcie to za duzo na te opony..

100-200 powinno byc ciekawsze ale zmierzyć to w holandii nie jest tak latwo hehe

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

No może faktycznie za dużo Nm.

Przy normalnym starcie, nawet na mokro - ASR załączy się u mnie może na chwilę.

Opublikowano

Jakie to auto?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Z podpisu a4q 3.0tdi po lekkich modach.. :)

mysle ze jeszcze 0.2 do urwania jak bedzie sucho..  w holandii obecnie jest 5 stopni i wilgotno, wiec asfalt taki sobie..  ASR i ESP mialem wylaczone..

Opublikowano

Na tapatalku podpisu nie widać [emoji846]

Jakie dokładnie mody masz,ile PS/Nm?

Opublikowano

354KM 650Nm, IC + turbo hybryda..  na lato pewnie wydech wleci bo jest troche cieplo, DPF zostawilem..

Opublikowano

Nadnie[emoji846],skąd brałeś turbinke?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Perun Turbo..  troche sie nameczylem zeby sie dogadac, bo maja mnostwo klientow i nawet jak machasz forsa przed nosem, trzeba sie naczekac :P

Opublikowano

Jak elastyczność względem serii?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Inny swiat.. trzyma max boost znacznie dluzej.. praktycznie nie czuc zeby tracil ciąg. 5ty bieg jest wrecz nienaturalnie dlugi.. do 220 ciagnie, potem 6 i znowu walniecie w plecy..  

Opublikowano

Chodzi mi jak z niskich obrotów wstaje względem serii,czy zakres uzytecznych obrotów podniósł sie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Tak B8 albo A5. Oryginał w bdb stanie.

Wiela? Pikowana jest?
Tak B8 albo A5. Oryginał w bdb stanie.

Wiela? Pikowana jest?
Tak B8 albo A5. Oryginał w bdb stanie.

Wiela? Pikowana jest?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.