Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, skotmen napisał:

245/40/18

Mialem dotychczas 245/40 i po koleinach jak na karuzeli, wyrywanie kierownicy.  hmm:huh: 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak macie koleiny to nie bierzcie 245... ja na takich jezdze bo mam drogi jak stol..  na koleinach jest dramat.. szczegolnie w deszcz..

Opublikowano
23 minuty temu, lcu napisał:

225/45 R18

245/40 R18

 

Ktory sprawdzi sie rozmiar w miescie i na trasie?

 

Na ta felge 

http://allegro.pl/oryginalne-aluminiowe-felgi-audi-a4-b8-s-line-18-i6733685986.html

ja jeżdżę na pierwszym rozmiarze dwa sezony i jest ok

Opublikowano
3 godziny temu, st4yKool napisał:

jak macie koleiny to nie bierzcie 245... ja na takich jezdze bo mam drogi jak stol..  na koleinach jest dramat.. szczegolnie w deszcz..

przesadzasz, też jeżdżę na 245 i nie ma aż takiej tragedii.

Opublikowano

Zalezy jak jezdzisz :) ja tez 2 sezon na 245 i jak wpadam do PL to musze mega uwazac... pare razy juz lecialem bokiem pomimo quattro i nowych kapci.. :|

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Opublikowano
6 minut temu, zabiello napisał:

przesadzasz, też jeżdżę na 245 i nie ma aż takiej tragedii.

dokładnie, ja też jażdże na zimówkach 245/40 18 i nie ma żadnej tragedji auto nawet nie drgnie, a u mnie to kolein nie brakuje. 

Opublikowano

zimowki 245... >_< to ja juz sie nie wypowiadam...

Opublikowano

225/45 R18

245/40 R18

 

Ktory sprawdzi sie rozmiar w miescie i na trasie?

 

Na ta felge 

http://allegro.pl/oryginalne-aluminiowe-felgi-audi-a4-b8-s-line-18-i6733685986.html


Jesli jezdzisz w PL to polecam osobiście 225/45. Przy szerszych wiadomo wieksze opory, do tego walka z kierownica na koleinach. Porównując poprzednie b7 sline na 1bv i 235/45/17 z terazniejszym b8 zawias 1be + eibach prokit i 225/45/18 to jestem zadowolony z ostatniej konfiguracji.
Opublikowano
dokładnie, ja też jażdże na zimówkach 245/40 18 i nie ma żadnej tragedji auto nawet nie drgnie, a u mnie to kolein nie brakuje. 

Zależy jeszcze kto ma jaka felge 7,5j czy może 9j? To też przecież ma znaczenie
Opublikowano

ja mam zimówki 245/40 R18 8J i jest miodzio nawet przy 1BV.

Jak zakładam letnie 255/35 19R to dopiero zaczyna się horror na polskich dziurach

Opublikowano
Godzinę temu, lcu napisał:

Ja mam 8 i nie wiem czy ta węższa opona jest git
http://allegro.pl/oryg-audi-a4-s4-b8-8k0-18-s-line-a6-s6-i6743339901.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

letnie mam 8j z ET 47 i 225/45/18 jest ok, trochę lepiej by było 8.5j  

w tym temacie  jest więcej informacji  

 

Edytowane przez marda16

Opublikowano

Na 8 cali felge 245 to srednio... ja mam na 8.5 taka opone a i tak mocno wystaje rant ochronny.. duzo bardziej niz w zimowce 225. Ale pewnie nie bedzie tragedii..

To jest kwestia stylu jazdy, jak ktos lubi zapinac to na pewno szersza opona jest lepsza, ale jezeli jakosc drog jest jaka jest w PL.. warto sie zastanowic. na 225 jest tez troche wiekszy komfort bo ta opona juz ma 45mm... 

Pozostaje kwestia estetyki.. na 245 auto fajnie wyglada :)

Opublikowano

jak ma upatrzone fajne felgi 8j to może zakładać oponki 225...

Opublikowano

Mysle ze tak.. jest jeszcze kwestia mocy auta i ekonomii.. mi na 245 kapciach pali jakies 0.6l/100km srednio wiecej niz na zimowkach.. opona Michelin PS4

Opublikowano
34 minuty temu, st4yKool napisał:

Na 8 cali felge 245 to srednio... ja mam na 8.5 taka opone a i tak mocno wystaje rant ochronny.. duzo bardziej niz w zimowce 225. Ale pewnie nie bedzie tragedii..

To jest kwestia stylu jazdy, jak ktos lubi zapinac to na pewno szersza opona jest lepsza, ale jezeli jakosc drog jest jaka jest w PL.. warto sie zastanowic. na 225 jest tez troche wiekszy komfort bo ta opona juz ma 45mm... 

Pozostaje kwestia estetyki.. na 245 auto fajnie wyglada :)

Tak fabryka wypuszczala na felgach s line...

Opublikowano

Czyli kilka generacji opon temu ;-) https://www.tyres-pneus-online.co.uk/tyre-equivalence-advice.html tutaj jest fajna tabelka.. kwestia wyboru.. 

najlpesza opcja w A4 to zmienic felgi.. zamiast 8j z et rzedu 40+.. lepiej wrzucic 8.5j i et kolo 30... i do tego kolo 245 :P

Edytowane przez st4yKool

Opublikowano
57 minut temu, st4yKool napisał:

Na 8 cali felge 245 to srednio... ja mam na 8.5 taka opone a i tak mocno wystaje rant ochronny.. duzo bardziej niz w zimowce 225. Ale pewnie nie bedzie tragedii..

To jest kwestia stylu jazdy, jak ktos lubi zapinac to na pewno szersza opona jest lepsza, ale jezeli jakosc drog jest jaka jest w PL.. warto sie zastanowic. na 225 jest tez troche wiekszy komfort bo ta opona juz ma 45mm... 

Pozostaje kwestia estetyki.. na 245 auto fajnie wyglada :)

Profil opony to procent z szerokości, czyli przy tej oponie jest ponad 10 cm. 

Opublikowano

No to jeszcze lepiej! :) tak cos czulem ze to wieksza roznica niz 5mm... :D

Opublikowano

Pytanie 
Jak kupie niby nowy ,niekodowany sterownik komfortu to wystarczy zakodować ? Czy obojętnie w jakim stanie kupie ,trzeba zrzucać Cp?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.