Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Panowie mam takie pytanie znajomy chciałby kupic anglika dla siebie i przerobić go w warsztacie. Grodz jest uniwersalna tak jak w b6 b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, skotmen napisał:

Właśnie chyba nie powinny bo jak przy 29j i 8,5" są na równo z błotnikiem to przy 8" powinny być ok. Sam już nie wiem 

Tylko wiesz to już 19 cali jest no i opona 255:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Tylko wiesz to już 19 cali jest no i opona 255:kwasny:j

nie koniecznie tym bardziej że 8j 

Miałem wcześniej na 8.5j 245 i jest ok minimalny naciąg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem 8,5 cala et29 z oponą 255, jest na styk z budą, więc może to 8 cali et 26 leżało by podobnie, w sumie ok 1cm różnicy na szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam takie pytanie znajomy chciałby kupic anglika dla siebie i przerobić go w warsztacie. Grodz jest uniwersalna tak jak w b6 b7?

Grodz do wiercenia otwory
Zawartość dodana 2 minutes later

Jaki jest numer isofix przód fotel pasażera ???

Zawartość dodana 3 minutes later

Grodz do wiercenia otwory.



Jaki jest numer isofix przód fotel pasażera ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przycisk Drive Select w polifcie zmienia też od razu wybrany tryb, czy tylko pokazuje menu na MMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HomeLink. Czy ktoś posiada to cudo i może potwierdzić na ile jest to używalne w garażach podziemnych w blokach? Pilot do mojej bramy ma zmienny kod, słyszałem że w takim przypadku ciężko / niemożliwe jest zakodować HomeLink, żeby działał poprawnie.

 

 

2017-03-07 10.00.08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to polacz homelink - pilot - brama :P

ps. zartuje.. neich sie wypowiedza ci co znaja temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, komoornik napisał:

Czy przycisk Drive Select w polifcie zmienia też od razu wybrany tryb, czy tylko pokazuje menu na MMI?

Zmienia od razu tryb i pokazuje to na FIS, na MMI nie wyświetla wtedy info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, st4yKool napisał:

to polacz homelink - pilot - brama :P

ps. zartuje.. neich sie wypowiedza ci co znaja temat :)

Tak bym zrobił w swoim aucie :) Ale konfiguruję leasingowe i tam nie będzie takiej opcji. A HomeLink wygodniejszy niż wyciąganie kluczyka z kieszeni za każdym razem (B9 ma kessy w standardzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pilota trzymam w przerwie pomiędzy podparcie uda a siedziskiem...czasem pewnie dziwnie wygląda jak go szukam/wyciągam bo ktoś z zewnątrz myśli że sobie jajka poprawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, komoornik napisał:

Pilot do popielniczki i bez przesady :)

Nie no, mi nie chodzi o to, że nie będę miał gdzie trzymać pilota. Tylko zastanawiam się trochę nad tym HomeLinkiem, bo to wygodna sprawa i nie aż tak bardzo droga w B9 (1.2k). Ale jak miałoby nie działać, to wolę w tej cenie coś innego wrzucić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sowiq napisał:

Nie no, mi nie chodzi o to, że nie będę miał gdzie trzymać pilota. Tylko zastanawiam się trochę nad tym HomeLinkiem, bo to wygodna sprawa i nie aż tak bardzo droga w B9 (1.2k). Ale jak miałoby nie działać, to wolę w tej cenie coś innego wrzucić :decayed:

W B8 na zmiennym kodzie nie będzie otwierać bramy HL, chociaż był tu taki jeden co zlekka przerobił ten home link w B8 i działało na zmiennym (po prostu wrezał elektronikę od zwykłego pilota od bramy do  home link w dużym uproszczeniu pisząc) 

Czy został zmieniony homme link w B9 i poprawiony tego nie wiem, zapytaj w ASO może coś powiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do osób które mają serwisowy bagnet olejowy, możecie zmierzyć całkowitą długość przy ustawieniu dla 1.8/2.0 tfsi czyli na 39 na górnej skali. Kupiłem ostatnio taki jonessway'a AI050141 i mam sporą rozbieżność miedzy tym co pokazuję z czujnika czyli na fis/wyświetlacz (za każdym razem mierzy mi ten sam poziom, 1 belkę poniżej max) a na bagnecie (tutaj mam około 15 na 24 maxa). Mój ma długość całkowitą 54,4 cm natomiast skala dolna (załamanie/zgięcie na bagnecie) jest na 49,5 do 53 cm, przy ustawieniu na 39 na górnej skali. Trefny bagnet kupiłem?

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dyfuzor taki jak w aukcji jest oryginalnie malowany czy jak się kupuje nowy to trzeba go malować ?:hi:http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-s-line-dyfuzor-spojler-zderzak-i5689922951.html

i dlaczego nie ma  osobno kratki do niego,na allegro nie widzę a nowy to ponad 300 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki jest numer wycieraczki na tył do naszych B8 przedlift?

W necie znalazłem dwie Boscha:

A 402 H i A 403 H?

To jakaś różnica jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cocco napisał:

Panowie jaki jest numer wycieraczki na tył do naszych B8 przedlift?

W necie znalazłem dwie Boscha:

A 402 H i A 403 H?

To jakaś różnica jest?

8K9 955 425 taki jest nr oem tylnej wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...