Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@zabiello u mnie leży jakaś lampa. Zobaczę co to dokładnie i dam Ci znać.

[edit] mam tylko lewą stronę.

Edytowane przez sowiq

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, Ktos moze jezdzi z wydechem millteka? np. http://millteksport.com/exhaust.products.cfm?variantid=346 ?

Nie bedzie zbyt glosno/meczaco na trase? 

Mozna taki zestaw zamontowac bez spawania? :P

Edytowane przez st4yKool

Opublikowano

Z ciekawosci spytam ile kosztuje taki set ??

Opublikowano

potrzebuje ktoś manetki do sedana polift

Opublikowano
22 godziny temu, zabiello napisał:

Czy może ma ktoś na zbyciu przednią prawą zwykłą lampę pod h7 z oznaczeniem 8K0 941 030 AF  17S?

hm, mam przednią prawą h7 eu, ale z numerem 8K0 941 004 15S

Opublikowano

koledzy dyfuzor s-line avant  tył podejdzie do sedana zderzak zwykły? ??

Opublikowano

nie

Opublikowano
11 minut temu, Gibons napisał:

nie

Ok dziękuję za info

Opublikowano
7 godzin temu, amaradaar napisał:

Z ciekawosci spytam ile kosztuje taki set ??

1200 euro okolo

Opublikowano

Szukam kratki do spojlera tyl sline polift avant. Ktos cos?

Opublikowano

Ktoś chętny na kierownice od RS4 :decayed::wink: info pw

Opublikowano

panowie, czy audi robi jakieś fajne pokrowce (jeśli tak - czy ktoś może podać numerek?)? Potrzebuję czegoś do avanta B8, ale tylko ori. Chcę żeby to ładnie leżało na aucie... może być typu "indoor" bo ani wilgoci ani deszczu taki pokrowiec nie uświadczy...
 

Opublikowano
16 godzin temu, Vis napisał:

hm, mam przednią prawą h7 eu, ale z numerem 8K0 941 004 15S

zależy mi by miała takie oznaczenie jak pisałem

Opublikowano

Hej, jak to wygląda wizualnie jeżeli tylko tylny zderzak wymienię na poliftowy s-line a przód zostanie w przedlifcie standard A4 B8 2011  ?

Czy 1000zł za zderzak tylny s-line polift  kompletny z pdc  do założenia to dobra cena ?

Opublikowano
2 minuty temu, marda16 napisał:

Hej, jak to wygląda wizualnie jeżeli tylko tylny zderzak wymienię na poliftowy s-line a przód zostanie w przedlifcie standard A4 B8 2011  ?

Czy 1000zł za zderzak tylny s-line polift  kompletny z pdc  do założenia to dobra cena ?

Dobrze będzie wyglądało. A obu naraz i tak nie zobaczysz.:)

Opublikowano

A ja uważam wręcz przeciwnie - robienie lifta w połowie i pierwsze co to widać że modyfikacje robione po taniości.

Opublikowano
3 minuty temu, komoornik napisał:

A ja uważam wręcz przeciwnie - robienie lifta w połowie i pierwsze co to widać że modyfikacje robione po taniości.

Ty to zauważysz i koledzy z forum zauważą, a 99% ludzi zobaczy ładniejszy zderzak i tyle.

Opublikowano
8 minut temu, komoornik napisał:

A ja uważam wręcz przeciwnie - robienie lifta w połowie i pierwsze co to widać że modyfikacje robione po taniości.

zgadza się Artur ale wymiana przodu to już większe wyzwanie finansowe :kwasny:  ale po neonach na tył to i zderzak by pasowało wymienić ,,,

a i druga połówka nie spostrzeże na razie tego :lol:

Edytowane przez marda16

Opublikowano

Jak masz ledy przedliftowe to nie widze sensu robic tylu polift.. mi sie w ogole przedlift podoba bardziej :) Palenie siana na sile.. lepiej zrobic np. soft albo wydac ten hajs na wakacje :)

Opublikowano
33 minuty temu, marda16 napisał:

zgadza się Artur ale wymiana przodu to już większe wyzwanie finansowe :kwasny:  ale po neonach na tył to i zderzak by pasowało wymienić ,,,

a i druga połówka nie spostrzeże na razie tego :lol:

Zwykły zderzak tył przedlift vs polift to akurat ciężko rozpoznać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.