Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co mam nówkę zapakowaną podkładkę silikonową pod czujnik...

PM sent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie tylko czy S-line na 1 stronę podpasuje pod zamontowany hak.

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

i nie chodzi tylko o dokładkę z podcięciem na hak (nie znalazłem takiej i będę wdzięczny za podanie nr części) ale czy są różnice w belce pod zderzakiem?

Myślę że nie ma różnicy w samej skorupie, przynajmniej nie widzę sensu aby miał być inny zderzak. No a dokładka to weź sobie z Allegro zadzwoń do kogoś kto ma na sprzedaż z ori otworem na hak i niech Ci poda numer. Tu masz od avanta dokladki sa takie same jak sedan AUDI A4 B8 2008-13 ROK KOMBI S-LINE ZDERZAK TYŁ (2914205365) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy S-line na 1 stronę podpasuje pod zamontowany hak.

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

i nie chodzi tylko o dokładkę z podcięciem na hak (nie znalazłem takiej i będę wdzięczny za podanie nr części) ale czy są różnice w belce pod zderzakiem?

Myślę że nie ma różnicy w samej skorupie, przynajmniej nie widzę sensu aby miał być inny zderzak. No a dokładka to weź sobie z Allegro zadzwoń do kogoś kto ma na sprzedaż z ori otworem na hak i niech Ci poda numer. Tu masz od avanta dokladki sa takie same jak sedan AUDI A4 B8 2008-13 ROK KOMBI S-LINE ZDERZAK TYŁ (2914205365) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wielkie dzięki właśnie o to mi chodziło, bo nigdzie wcześniej nie widziałem podkładki S-line z rurą na jedna stronę i wycięciem na hak.

Jeżeli ktoś może podać numer tej części to będę wdzięczy.

Oczywiście zadzwonię do gościa, ale różnie to może być.

Kiedyś dzwoniłem w sprawie przepustnicy i sprzedawca poprosił bym to ja podał, co chcę a on zweryfikuje czy ma to samo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dzwoniłem w sprawie przepustnicy i sprzedawca poprosił bym to ja podał, co chcę a on zweryfikuje czy ma to samo.

Pozdrawiam

No standard, handlarze myślą że jak wyjawią tajemnice numeru części to se znajdziesz taniej czy co nie wiem, ale często słyszałem taka odpowiedź, albo: "a po co ci ten numer" albo: do czego chcesz? ... powiesz mu a on: pasuje na pewno. A potem patrzysz na foto a to zderzak z poprzedniego modelu. Ciężkie przypadki sie czasem trafiają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany orietnuje sie ktoś, czy grill z polifta RS4 pasuje wymiarowo do normalnego zderzaka?

I jeszcze jedno, wie ktos jak działa doswietlanie zakretów w polifcie? Z kierunkowskazem czy z jakiegos czujnika skretu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polifta do przedlifta nie pasuje, ale rs4 polift do zwykły polift powinien pasować

Z polifta rs4 do polifta zwyklego. Grill jest troszkę inny, ale chodzi mi czy sama ramka i srodek ma te same wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaci sie kupować uzywki zderzaka S LINE lepiej kupic nowy ORI w ASO :wink:

A masz Laguna jakieś super ceny to chętnie skorzystam :wink:. Bo mi z rabatem wychodzi 1500 PLN za gruntowany, nawet jak ktoś ma możliwość zdjęcia VAT to i tak sporo. Już nie wspomnę o Avancie do którego w używkach można przebierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka wyglada na ta sama... Ale żebym miał to potwierdzone to nie :whistling:

No własnie, ale nie chciałbym sie zdziwic np o 1cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaci sie kupować uzywki zderzaka S LINE lepiej kupic nowy ORI w ASO :wink:

A masz Laguna jakieś super ceny to chętnie skorzystam :wink:. Bo mi z rabatem wychodzi 1500 PLN za gruntowany, nawet jak ktoś ma możliwość zdjęcia VAT to i tak sporo. Już nie wspomnę o Avancie do którego w używkach można przebierać.

Chodziło mi o dyfuzor :decayed: sam zderzak mozna wyrwac nawet za 200 PLN tylko trzeba poszukać.

Czesto sprzedajacy nie wie co sprzedaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaci sie kupować uzywki zderzaka S LINE lepiej kupic nowy ORI w ASO :wink:

Weryfikowałem ile zapłacą w rozliczeniu gotówkowym i niech sobie to wsadzą złodzieje.

Robota będzie bezgotówkowa na oryginałach z ASO (gdyby można było to poprosiłbym ASO by zrobili z 500% marży).

Proszę o podanie numeru tej części.

Przy okazji warto uzupełnić w Twoim wątku numery dokładek pod hak na 1 i 2 rury.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

wjechano mi w tył więc leci to z OC sprawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powie ktoś co to siedzenie na na wypasie?

8K0 881 106 A mi wyskakuje w googlach tylko rama siedzenia...

w "puszcze" z wtykami pod siedzeniem jest jeszcze duża zielona kostka która nie jest podłączona kostka ma nr :

4F0937731F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółta - air bag

czarna - napinacze i czujniki pasów

zielona - ogrzewanie i wentylacja

czerwona - zasilanie i podświetlenie

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/zmiana-siedzenia-kanapy-pelna-elektryka-257992/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Elegancko :)

wychodzi na to że mam podgrzewane stołki ale jeszcze nie podłączone :)

dzięki Jarku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczka 16 pinowa to lusterka fotochrom składane? czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Elegancko :)

wychodzi na to że mam podgrzewane stołki ale jeszcze nie podłączone :)

dzięki Jarku

czy w zielonej masz 4 kabelki czy 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po roku znow nauczylem sie czegos nowego o moim vaderze.. zorientowalem sie ostatnio, ze nie dzialaja mi spryskiwacze reflektorow.. dzis dolalem plynu i zadzialaly! to madre autko odlacza zuzycie resztki plynu na swiatla, w koncu szyba jest wazniejsza.. :decayed:

fis poinformowwal mnie rowniez o przepalonej zarowce swiatla cofania - wiecie co tam siedzi i czy da sie wrzucic zamiennik led?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...