Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tą śrubkę po wykreceniu trzeba popchnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

No trzeba uderzyć po wyjęciu w klucz co odkrecales i się przesuwa blokada :) ręką z czuciem [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hohe napisał:

Tą śrubkę po wykreceniu trzeba popchnąć. 

A najlepiej popchnąć obok srubki, bo lubi wpaść do środka i trzeba kombinować potem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pchnolem i wyszlo to czarne gowno zamiast zamka co jest ale klamka siedzi :kwasny: co jeszcze nie zrobilem? albo zle zrobilem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolf1991 napisał:

Ok pchnolem i wyszlo to czarne gowno zamiast zamka co jest ale klamka siedzi :kwasny: co jeszcze nie zrobilem? albo zle zrobilem?

Klamkę przesuń do tylu i wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hohe napisał:

Klamkę przesuń do tylu i wyjdzie. 

Wyszla :hi:  a teraz mi powiedz jak ja wlozyc zeby zlapac spowrotem ten metalowy haczyk byzlapal sie za klamkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolf1991 napisał:

Wyszla :hi:  a teraz mi powiedz jak ja wlozyc zeby zlapac spowrotem ten metalowy haczyk byzlapal sie za klamkę? 

A Ty to tak hobbystycznie wyciągasz?

Włóż klamkę delikatnie tak jak wyjmowales, przesuń tym razem do przodu i finito. Ona ładnie wchodzi na miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Koledze chyba o linkę chodzi. To tam w zamek się wkłada a potem w klamkę ten plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, olinek2 napisał:

keylessa wymienialem. Klamke wlozyc juz wiem jak ale srubka do środka mi wpadla mi prawie... jakim cudem nie wiem ale mam ja juz spowrotem na miejscu. Jak to skręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, jaki stary post, jeszcze z poprzedniej B8 ;) lata temu to było :P

Pamiętam że właśnie śruby w boczku musiałem szukać i jedna nitonakrętka się obrobiła w poparzedniej i był problem z boczkiem... Ktoś krzywo śrubę wkręcił i się nie chciała odkręcić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ona mogła całkiem wpaść do środka. Jeśli wypadło to gniazdo z gwintem, to złap za śrubkę i pociagnij żeby wlazło na miejsce. Dlatego wolę popychać obok niż samą śrubkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hohe napisał:

Nie wiem jak ona mogła całkiem wpaść do środka. Jeśli wypadło to gniazdo z gwintem, to złap za śrubkę i pociagnij żeby wlazło na miejsce. Dlatego wolę popychać obok niż samą śrubkę. 

Wpadla tak ze ten plastik co jest zamiast zamka mialem włożony ale wkrecalem bez oporu  az wykrecila sie z tego gniazda..

Zlapalem ja magnesem bo byla widoczna.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka nie złożona bo potrzebowalem drugiej osoby by spowrotem wkrecic ja na miejsce i mój szanowny brat po wkreceniu chcial cofnąć to zabezpieczenie i wypadlo cale z tych prowadnic :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak się wie jak to działa, to wymontowanie/zamontowanie klamki to bułka z masłem. Wyjmujemy zaślepkę, odkręcamy śrubkę, popychamy ją, albo dla bezpieczeństwa obok niej, wyjmujemy plastikową wkładkę i zdejmujemy klamkę. Montaż podobnie, w odwrotnej kolejności. Gorzej jak się zacznie kombinować, wtedy może skończyć się różnie. 

Wiem co mówię. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hohe napisał:

Powiem tak, jak się wie jak to działa, to wymontowanie/zamontowanie klamki to bułka z masłem. Wyjmujemy zaślepkę, odkręcamy śrubkę, popychamy ją, albo dla bezpieczeństwa obok niej, wyjmujemy plastikową wkładkę i zdejmujemy klamkę. Montaż podobnie, w odwrotnej kolejności. Gorzej jak się zacznie kombinować, wtedy może skończyć się różnie. 

Wiem co mówię. ???

Widze ze wiesz i juz wiem o co chodzi dzieki temu.. wartasz fraszkę normalnie :thumbup1: Jutro sprobuje to wlozyc spowrotem na miejsce i finito. Tylko co jak mi woadnie to do środka? Jak zdejme tapicerke wyciagne to jakoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wolf1991 napisał:

Widze ze wiesz i juz wiem o co chodzi dzieki temu.. wartasz fraszkę normalnie :thumbup1: Jutro sprobuje to wlozyc spowrotem na miejsce i finito. Tylko co jak mi woadnie to do środka? Jak zdejme tapicerke wyciagne to jakoś??

Wyciągniesz. Napisałem, że wiem co mówię bo tyle się z tą śrubką i jej wpadaniem namęczyłem, że potem to już prawie rękę przez dziurę po zaślepce wkładałem. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Hohe. Jak się raz przejdzie procedurę to potem już z zamkniętymi oczami ;). W sumie b8 to już chyba kilkadziesiąt rozebrałem [emoji14] w tym swoje kilka razy ;)

Edytowane przez olinek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne
Jutro wyślę nr. części

Ping! :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku.... masakra... zawieszenie niekonczaca sie opowiesc:



Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...