Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co Ci się oberwalo? Pewnie jakaś guma.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
55 minut temu, st4yKool napisał:

Ku.... masakra... zawieszenie niekonczaca sie opowiesc:

 


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

 

 

Znowu poloski?

Opublikowano

Niee... cale sa.. podejrzeeam amor.. tylko lewa strona tak nawala..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Podziękowania dla Hohe i Olinek2:hi:

Keyless śmiga dzięki wam miedzy innymi az miło :good:

Ps teraz robie to w 5 minut prawie z zamknietymi oczami :decayed:

Opublikowano

Chodzą mi po głowie rotory 20 cali. Z jakimi parametrami ich szukać ?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przy wymianie lewego dekoru rozsypała mi się kratka nawiewu, próbowałem to poskładać z godzinę a potem kratka wyleciała przez okno ( tego chyba nie da się złożyć)

Jakby ktoś miał lewą kratkę A4, A5 lift to chętnie zakupie.

Opublikowano

mam tylko nie wiem czy lewą czy prawą ale chyba lewa. tylko bez chromu

Opublikowano
2 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Przy wymianie lewego dekoru rozsypała mi się kratka nawiewu, próbowałem to poskładać z godzinę a potem kratka wyleciała przez okno ( tego chyba nie da się złożyć)

Jakby ktoś miał lewą kratkę A4, A5 lift to chętnie zakupie.

A miałem Ci pisać żebyś z nią uważał. ?

Da się poskładać, cierpliwości życzę. 

Opublikowano
5 minut temu, Hohe napisał:

A miałem Ci pisać żebyś z nią uważał. ?

Da się poskładać, cierpliwości życzę. 

nie da rady, nie będę marnował życia na to :) zegarmistrza trzeba :) 

Opublikowano
7 minut temu, Hohe napisał:

A miałem Ci pisać żebyś z nią uważał. ?

Da się poskładać, cierpliwości życzę. 

Potwierdzam 

Da się to złożyć ale chyba z 1h mi z tym zeszło. A k.... i ch.. nie liczyłem :facepalm:

Mam prawą jak byś popsuł :wink:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Twardym cza być a nie mientkim. ?

Opublikowano

pamięta ktoś nr intercoolera z 3.0 biturbo który podchodzi praktycznie p&p do 2.0 tdi???

Opublikowano

a po co Ci do 2.0TDI z biturbo ? wystarczy z 3.0tdi od a4

Opublikowano
1 godzinę temu, Hohe napisał:

Twardym cza być a nie mientkim. ?

po przejrzeniu allegro ( 0 lewych kratek to lift ) szybciutko wygrzebałem części z kosza :) dwa browary i kratka złożona :) 

licznikaA5B8.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
50 minut temu, Gibons napisał:

a po co Ci do 2.0TDI z biturbo ? wystarczy z 3.0tdi od a4

mówisz?? :eusathink:

Opublikowano

Tak. Nie wspomne już że ten od 3.0TDI prawie nowy kupisz za 200zł

Opublikowano
20 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

po przejrzeniu allegro ( 0 lewych kratek to lift ) szybciutko wygrzebałem części z kosza :) dwa browary i kratka złożona :) 

licznikaA5B8.jpg

I o to chodzi. Licznik ładnie pasuje do kiery. Dekory masz czarne czy dopiero będziesz malował? ?

Opublikowano

Z 3.0 TDI mam na stanie :D

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

I o to chodzi. Licznik ładnie pasuje do kiery. Dekory masz czarne czy dopiero będziesz malował? ?

Będę malował, ale na razie składam do kupy i 29.05 lecę do Włoch i dalej do Chorwacji :) więc nic już nie kobinuje do urlopu ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.