Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj kusi, ale troszkę niezła cena wyjdzie jak się wszystko poskłada:(, ja i tak będę musiał zmienić tarcze u siebie, bo mam już trochę styrane, aż idzie bicie na koła :kwasny:.  Ale chyba wolę przynajmniej narazie w tych pieniądzach, które by wyszły zrobić sobie program i zmienić to co mam.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A gdzie smigasz i jak?
Dla mnie hebel z esy to kupka.. brembo mozna zagrzac na 3 dohamowaniach tak ze oplot itp nie pomaga..
Moze jak wywale te gowniane ate sport tarcze bedzie lepiej...

Wlasnie, jest jakas dwuczwsciowa porzadna tarcza do brembo z q5?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Podpowie ktoś czy to lusterko 8R0 857 511 AB ma jeszcze jakąś funkcje oprócz fotochromu ? I jaka kostka do tego jest potrzebna ?

Opublikowano



Dalej szukamy heh...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
16 minut temu, st4yKool napisał:

 

 


Dalej szukamy heh...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

 

próbowałeś podnieść auto  kręcąc energicznie na biegu kołem lewo - prawo:eusathink:

Opublikowano

Automat.. i tak.. podniesione cisza.. wszystko co moglismy sprawdzone heh :/

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

aa nie dopatrzyłem, wygląda jakby coś w skrzyni, odgłos nie jest pojedynczy, 

Edytowane przez Góral65

Opublikowano
32 minuty temu, st4yKool napisał:

 

 

 


Dalej szukamy heh...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

 

Moze teraz jedz z nim na kanal i niech ktos zobaczy skad ten dzwiek dokladnie pochodzi

Opublikowano

Bylismy.. hehe.. mechanior w kanale a ja nad nim.. i doopa..
Nie mogl zlokalizowac jednego miejsca.. wszystko podokrecal posprawdzal itp..

Skrzynia raczej nie bo to automat i jak hamujesz odlacza naped..

Co ciekawe glosniej po lewej stronie..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Weź stetoskop i do kanału 

Opublikowano
10 godzin temu, chudineze napisał:

Oj kusi, ale troszkę niezła cena wyjdzie jak się wszystko poskłada:(, ja i tak będę musiał zmienić tarcze u siebie, bo mam już trochę styrane, aż idzie bicie na koła :kwasny:.  Ale chyba wolę przynajmniej narazie w tych pieniądzach, które by wyszły zrobić sobie program i zmienić to co mam.

Możesz wziąć sam przód z nowymi tarczami i klockami w tej cenie

Opublikowano

Do czego służą te strzałki góra/dół na bokach klimatronika ?

AHC VW AUDI PANEL KLIMATYZACJI 8T1820043C

Opublikowano

witam jaki środek polecacie do tych gum ktore są w koło szyb w b8 bo od słonca robia sie takie nie łądne


 

Opublikowano
2 godziny temu, deafca napisał:

Do czego służą te strzałki góra/dół na bokach klimatronika ?

AHC VW AUDI PANEL KLIMATYZACJI 8T1820043C

Do wyboru źródła nadmuchu. Ale mimo, że są z dwóch stron, to nie można ustawić osobno prawo/lewo. 

Opublikowano

czy w b8 2.0 tdi da radę wymienić pompę wspomagania bez zdejmowania przedniego pasa?

Opublikowano

jest ktoś chętny na Fotochrom wewnętrzny do polifta ? Kolor czarny

Opublikowano
Dnia 23.05.2017 o 20:10, st4yKool napisał:

 

 


Dalej szukamy heh...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

 

Skoro to nie łożysko amortyzatora itd to sprawdzałeś stabilizator/tuleję mocującą stabilizator i łączniki stabilizatora? W innym samochodzie miałem podobny odgłos trzaskania/jak by się coś przełamywało w zakrętach, okazało się że tylny łącznik stabilizatora w środku zardzewiał (inny typ łącznika z wystającymi śrubami i gumowymi osłonami) i działał skokowo a nie płynnie a odgłos roznosił się po całej budzie. Trochę czasu też na to straciłem, niby na aucie działał a po wymontowaniu nie można było ręcznie go poruszyć.

Opublikowano

Z tylu cisza a laczniki przednie wyjalem i sprawdzilem bez.. to samo [emoji4]

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Opublikowano

Polosie ok? I łożysko flanszy?

Opublikowano

To nie hałasuje zacisk 4 tłoczki ? Kiedyś w S8 D2 miałem podobny dźwięk z zacisku Brembo 4 tłoczki tak hałasował przy zatrzymaniu auta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.