Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie AKU padł dzis :(

mój się trzyma jak narazie , dzis pokazał 30 % Swojej sprawności :cool1: zobaczymy co jutro .

Poszedł bezpiecznik na AKU :confused4: ładuje sie teraz :wink4: tak teraz oglądałem pogode to ma być jeszcze większy mroz :shocked:

bezpiecznik ? :mysli:

Ja kurde myślałem ze coś mi pobiera prąd jak auto stoi ale sprawdzali w ASO i pobór jest minimalny taki jak powinien byc.

Ktoś mi powiedział że może alternator nie doładowuje AKU podczas jazdy bo za dużo nowych odbiorników w samochodzie sie pojawilo ( FIS kolor, MMI, ASS ) ale srednio mi się wydaje aby tak było

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przy AKU sa bezpieczniki i poszedł ten od plusa u mnie :confused4:

Ja obstawiam jeszcze ze elektryczna nagrzewnica bierze troche pradu jak jest niedogrzany silnik .

Opublikowano

bez pytań...

Opublikowano

( FIS kolor, MMI, ASS )

dołożyłeś MMI i się nie pochwaliłeś? :gwizdanie:

Opublikowano

( FIS kolor, MMI, ASS )

dołożyłeś MMI i się nie pochwaliłeś? :gwizdanie:

Żle napisałem, chodziło mi o kolorowy wyswietlacz :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 21:15_________________________________________________

Przy AKU sa bezpieczniki i poszedł ten od plusa u mnie :confused4:

Ja obstawiam jeszcze ze elektryczna nagrzewnica bierze troche pradu jak jest niedogrzany silnik .

WRC a gdzie sa te bezpieczniki :cool1:

Opublikowano

( FIS kolor, MMI, ASS )

dołożyłeś MMI i się nie pochwaliłeś? :gwizdanie:

Żle napisałem, chodziło mi o kolorowy wyswietlacz :wink4:

:wink4: jak tam poszukiwania kół?

Opublikowano

Mam już jedne na "oku" :wink4:

Opublikowano
WRC a gdzie sa te bezpieczniki

Przy AKU na plusie pod plastikiem oslanijącym klemę sa bezpieczniki ( takie blaszki ) :) w sumie jest ich tam (3-4 szt .) w zaleznosci od wyposazenia autka .

Jutro porobie fotki i pokaze :wink4:

Opublikowano

:good:

Tak patrze w Etke i już wiem OCB :wink4:

Opublikowano

Hurrrra teraz u mnie - 21C i odpalilem b8 i C2 :kox:

Jade po towar :)

a fotki bezpiecznika przy AKU to gdzie ? :cool1:

:decayed:

Opublikowano

Ja Swojego dzis tez odpaliłem a teraz pod firmą sie ładuje AKU

Opublikowano

Grzesiu i co miałes spalone ? :mysli:

Opublikowano

Grzesiu i co miałes spalone ? :mysli:

Poszedł bezpiecznik ten pierwszy z lewej :) ( taka blaszka ) [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 10:43_________________________________________________Przy AKU jest ich kilka :) Wszystko w zaleznosci jaka wersje autka mamy , u mnie jest trzy .

bezpiecznik.jpg

Opublikowano

Idę do Siebie zobaczyć co i jak ;)

Grzes jakim pradem ładujesz AKU ? ładujesz przez maskę i podłączenie czy bezpośrednio AKU

Opublikowano

Gdzie to aku w B8 jest, że tak ładnie na dywanie leży :kox::mysli:

Opublikowano

Gdzie to aku w B8 jest, że tak ładnie na dywanie leży :kox::mysli:

W Bagazniku :) Jest kawałek AKU :naughty:

Cale info o czesciach i miejscu zamontowania :)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234715.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.