Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aaa to przecież nie ta :P

Moja wygląda tak :P

12_zpswt26cle0.jpg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zakładaj temat :) jaki silnik ? który rok ?

Opublikowano

CAGA 143 z programem na 180, Navi 3G+, wnętrze individual, panorama, czarna podsufitka, rok hm... może ktoś zgadnie? :)

6_zpsqzpqtltv.jpg

Opublikowano

Rok 2012, masz mapę programu?

wyslane z LG F60

Fajna skura.

wyslane z LG F60

Opublikowano

2009 po rezaniu :)


To który rok :> ? na szybko 3 rzeczy zdradzaja że był to przedlift :P

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

2009 po rezaniu :)

To który rok :> ? na szybko 3 rzeczy zdradzaja że był to przedlift :P

Hehe masz nosa :P

Połowa 2008 ;)

Rok 2012, masz mapę programu?

wyslane z LG F60

Fajna skura.

wyslane z LG F60

Niestety nie mam... Ktoś w Gryfowie Śląskim robił.

Opublikowano

A to od naszych kupiles

wyslane z LG F60

Sprzęgło jest oki jle przeleciane po programie

wyslane z LG F60

Opublikowano

Gibons, dnia 12 Marz 2015 - 21:47, napisał:

2009 po rezaniu :)

To który rok :> ? na szybko 3 rzeczy zdradzaja że był to przedlift :P





Hehe masz nosa :P



Połowa 2008 ;)

co nie co już się orientuje w tych samochodach :) furka ładnie zmodzona daj więcej fot ;) chocby na PW

Opublikowano

Już zakładam temat ;)

Sprzęgło OK, nie wiem w sumie ile na programie zrobione, ale niedużo :)

Opublikowano

To się pocieszysz,seria a to ,to dzień a noc,, ha ha.

wyslane z LG F60

Opublikowano

To się pocieszysz,seria a to ,to dzień a noc,, ha ha.

wyslane z LG F60

Czyli dobrze, że jest program? :P W sumie nie mam porównania, ale przesiadając się z B5 zrobionej na 160KM wydaje mi się podobnie tylko w B8 bardziej liniowo moc oddaje :)

Opublikowano

E lepiej idzie b8 jest bardziej elastyczniej

wyslane z LG F60

Opublikowano

Panowie, podrzuci ktoś numer sterownika parkrtronic na przód i tył ...

Opublikowano

WRC pisze:

- 8K0 919 475 A ,C , E, G, bez Systemu START/STOP ; J,R, AA z Systemem START/STOP Sterownik 8 kanalowy

Opublikowano

WRC pisze:

- 8K0 919 475 A ,C , E, G, bez Systemu START/STOP ; J,R, AA z Systemem START/STOP Sterownik 8 kanalowy

Mówi się - WRC donosi. :wink:

Opublikowano

Dzięki Grzesiek :hi:

Opublikowano

WRC pisze:

- 8K0 919 475 A ,C , E, G, bez Systemu START/STOP ; J,R, AA z Systemem START/STOP Sterownik 8 kanalowy

Mówi się - WRC donosi. :wink:

następnym razem jak nie zapomnę to tak też napiszę :P

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Intryguje mnie ten dywanik, to na pewno Polak był?

Opublikowano

Ktos wyjaśni czy trzeba przy zmianie wyłącznika na auto coś w kibelkach przekładać? Zrobiony xenon polift zamontowany czujnik zmierzchu deszczu ochrona ściągnięta. Spryski działają wszystko git zero błędów na zegarach. Ale jak daje wyłącznik na auto to nie zapala sie sam xenon w ciemnościach orać coming home nie działa. Zakodowane w MCE coming living i nie wiem o co kaman?

Dodatkowo napisze ze czujnik deszczu działa prawidłowo bo dziś padało i jak padało mocniej to sie uruchamiały wycieraczki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.