Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

dziura w zbiorniczku :kox:

U mnie też tak było i wyłączyłem to powiadomienie i spokój.

No tak tylko wtedy spryski na lampy nie działają... i bądź tu mądry... wiecie może gdzie jakieś kostki od pompki czy czujnika idą bo od góry nic nie widać..?

też tak miałem jak zalałem płyn z bierdonki ;)

zalewam płynem z shella i wszystko wrociło do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie opisywałem ze nie działają mi długie na MCE z literka D. Podmieniliśmy inne poliftowe MCE DH i długie działają.

Teraz po włożeniu mojego MCE jest błąd HEADLIGHT RANGE CONTROL DEFECTIVE. JAK TO USUNĄĆ ?

Ma ktos (Grześ ratuj) pomysł jak to wykasować i co jest nie tak z modułem elektryki? Do wymiany ? Na moim MCE jak daje manetkę od długich na wyłączonych światłach to lampy świeca ale przesłony sie nie podnoszą.

Możliwe ze MCE uszkodzone? Na kodowaniu z innych MCE brak poprawy.

RATUJCIE DOBRA SPRAWDZONA RADĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy walą wóde w BT więc lepiej żeby nie odpisywali :D

A tak serio to sprawdz jakie czy kodowanie się zgadza z tym co miałeś przed wrzuceniem drugiego MCE?

Przyjmuje Twoje MCE całe kodowanie czy gdzieś wywala błąd przy zapisie kodu?

Działa test xenona po uruchomieniu auta?

Czy przesłony cały czas nieruchome?

Próbowałeś robić adaptacje poziomowania lamp?

Jaki masz numer błędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robiłem poziomowania lamp. Niewiem dlaczego błąd sie pojawił przed podmianą sterownika na poliftowy nie miałem żadnego błędu. Moze dlatego ze polift ma w sobie sterownik xenon? Co teraz zrobić ? Zamienić na sterownik polift i zrobić adaptacje samopoziomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz w moduł xenona i porób od zera wszystkie adaptacje, może zaskoczy. Rozkalibrował Ci się xenon przez podmianę MCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko Dikson nie ma sterownika xenon 55, na razie ma zrobione biksy bez samopoziomu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy walą wóde w BT więc lepiej żeby nie odpisywali :D

przejeżdżałem dzisiaj po południu koło Stasindy parking był jeszcze pusty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zlot się zaczyna. Nie wiem czemu mi się obilo ze dziś...

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem dziś 3G+ i mam kilka zonków. Wizual z parktronika przy włączeniu wstecznego tylko mrugnie i się wyłącza, czyżby za słaby sterownik parktronik ?

Druga sprawa to nie mogę załadować map Google Earth, zasięg z karty w slocie SIM jest, dostęp do internetu jest, pojawia si napis na dole Google i zaczyna się zakolorowywać, ale nie chce dojść do końca i po przejściu do wyświetlania trasy wyskakuje komunikat: Niewystarczająca ilość danych w pamięci. Zmiana Google Earth na mapę standardową.

Może ktoś doradzić, czy w ogóle komuś działają Google mapy z SIM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sterownik PDC jest do wymiany pod 3G+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robiłem poziomowania lamp. Niewiem dlaczego błąd sie pojawił przed podmianą sterownika na poliftowy nie miałem żadnego błędu. Moze dlatego ze polift ma w sobie sterownik xenon? Co teraz zrobić ? Zamienić na sterownik polift i zrobić adaptacje samopoziomu?

Ma ktos pomysł? Ja nie mam sterownika 55 xenon. Był podmieniony tylko MCE polift aby sprawdzić tylko czy przesłony działają. I na poliftowym zaskoczyły normalnie a na moim MCE juz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem dziś 3G+ i mam kilka zonków. Wizual z parktronika przy włączeniu wstecznego tylko mrugnie i się wyłącza, czyżby za słaby sterownik parktronik ?

Druga sprawa to nie mogę załadować map Google Earth, zasięg z karty w slocie SIM jest, dostęp do internetu jest, pojawia si napis na dole Google i zaczyna się zakolorowywać, ale nie chce dojść do końca i po przejściu do wyświetlania trasy wyskakuje komunikat: Niewystarczająca ilość danych w pamięci. Zmiana Google Earth na mapę standardową.

Może ktoś doradzić, czy w ogóle komuś działają Google mapy z SIM ?

Jaki numer PDC ? ILU kanałowy ?

w 3G+ JAKA WERSJA SOFTU ?

Antena podpieta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, 4 kanałowy sterownik nie obsłuży ci 3G+ wizualizacje chyba ze zrobisz upgrade softu ale w ASO nie chcą tego robić.

Z tego co pisał WRCLaguna to musisz kupić 8 kanałowy sterownik z wizualizacjią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może ktoś doradzić, czy w ogóle komuś działają Google mapy z SIM ?

mi dzialaja. nie mialem tego problemu o ktorym piszesz ale jak to wklepiesz w google to ten blad pojawia sie dosyc czesto (chociaz glownie u osobu ktore mialy 3G+ bez sim'a i dokladaly dostep do netu po AMI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sterownik PDC jest do wymiany pod 3G+

Moduł parktronic będę miał podmieniony w przyszłym tygodniu, podobno ma zadziałać tylko musi być z nowszym softem.

Zakładałem dziś 3G+ i mam kilka zonków. Wizual z parktronika przy włączeniu wstecznego tylko mrugnie i się wyłącza, czyżby za słaby sterownik parktronik ?

Druga sprawa to nie mogę załadować map Google Earth, zasięg z karty w slocie SIM jest, dostęp do internetu jest, pojawia si napis na dole Google i zaczyna się zakolorowywać, ale nie chce dojść do końca i po przejściu do wyświetlania trasy wyskakuje komunikat: Niewystarczająca ilość danych w pamięci. Zmiana Google Earth na mapę standardową.

Może ktoś doradzić, czy w ogóle komuś działają Google mapy z SIM ?

Jaki numer PDC ? ILU kanałowy ?

w 3G+ JAKA WERSJA SOFTU ?

Antena podpieta ?

PDC mam 4 kanałowy, numer 8K0 919 475 D

Antenka podpięta, zasięg jest, zawsze ppokazuje 3G, chociaż kartę mam w LTE, podpinałem kartę z netem z Play i Orange.

w 3G+ wersja softu wklejam foto

ScuGDHv.jpg

Może ktoś doradzić, czy w ogóle komuś działają Google mapy z SIM ?

mi dzialaja. nie mialem tego problemu o ktorym piszesz ale jak to wklepiesz w google to ten blad pojawia sie dosyc czesto (chociaz glownie u osobu ktore mialy 3G+ bez sim'a i dokladaly dostep do netu po AMI).

Jak to właściwie jest z ładowaniem map Google, jakoś sie buforują z zapasem czy na bieżąco musi być transfer ? Jak w czasie jazdy wjedzie się w obszar bez zasięgu to ma to jakiś zapas w buforze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to właściwie jest z ładowaniem map Google, jakoś sie buforują z zapasem czy na bieżąco musi być transfer ? Jak w czasie jazdy wjedzie się w obszar bez zasięgu to ma to jakiś zapas w buforze ?

laduje na biezaco i zapisuje w cache. jak jezdzisz ciagle ta sama trasa - to nie zaciaga za kazdym razem tylko czyta z cache. ale jak jedziesz gdzies pierwszy raz i stracisz zasieg - to nie bedzie pokazywalo.

Edytowane przez Yoghurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dalej w temacie navi 3G. Ma ktoś do wypożyczenia ori mapy do 3G High oczywiście za $$ ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to właściwie jest z ładowaniem map Google, jakoś sie buforują z zapasem czy na bieżąco musi być transfer ? Jak w czasie jazdy wjedzie się w obszar bez zasięgu to ma to jakiś zapas w buforze ?

laduje na biezaco i zapisuje w cache. jak jezdzisz ciagle ta sama trasa - to nie zaciaga za kazdym razem tylko czyta z cache. ale jak jedziesz gdzies pierwszy raz i stracisz zasieg - to nie bedzie pokazywalo.

No to mam zagwostkę, tym bardziej że zaczyna ładować, zasięg jest internet bez limitu, karta w gnieździe SIM, hmmm ... może coś w ustawieniach jeszcze mam nagmatwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...