Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś może prawą(pasażera) obudowę lustra pod asist waz ze światelkiem i kablami?

ja mam obudowę ze światełkiem ale z polifta i do malowania tylko o jakie kabelki Ci chodzi? Podaj email to Ci prześle fotkę jak ona wygląda.

Edytowane przez waldih1979

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy w ogóle jest szansa żeby to całe SIM zatrybiło ? Może to się mija z celem ten slot SIM, jest tak jak z Tunerem cyfrowym, fajny bajer który nie działa :).

Opublikowano

Czy w ogóle jest szansa żeby to całe SIM zatrybiło ? Może to się mija z celem ten slot SIM, jest tak jak z Tunerem cyfrowym, fajny bajer który nie działa :).

......ee no nie poddawaj sie :)

Mi przy aktualizacji do najnowszej mapy NAVI 4 razy kłękła :decayed:

Google tak jakos działają

https://www.youtube.com/watch?v=34IlquSAXB8

Opublikowano

Pytanie. Dzisiaj po wczorajszej trasie 500 km z BT odpalilem silnik i z ciekawosci wszedlem w stan oleju. I odkad mam auto zawsze mialem poziom na max nawet na zimnym silniku a dzisiaj wyskoczylo mi cos takiego. Powiedzcie czy to normalne ze na zimnym pokazuje cos takiego? Dodam ze przejechalem jakies 30 km i jeszcze raz sprawdzilem to juz pojazało max poziom. Tylko ze kiedys zawsze jak sprawdzalem to nawet na zimnym byl max. Dziwne. Wie ktos ocb ?

2639879200_1427116332_thumb.jpg

Kolego kup sobie miarkę bo ten wskaźnik na MMI to o du....ę potłuc u mnie wczoraj wcale nie było oleju dziś mam połowę :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Nie wiem o co Ci chodzi...Wzięło auto odrobinę oleju to i poziom się zmienił. Zależnie od zaparkowania auta, temperatury silnika może pokazywać nawet o 1/3 mniej lub więcej oleju w silniku. Niestety bardzo nieprecyzyjny jest pomiar z czujnika i trzeba lać tak żeby był bliżej maxa zawsze.

Opublikowano

No tak, nie ma co się zniechęcać, chwilowo panuje u mnie haos hehe, zresztą nie pierwszy raz. W czwartek kolejne podejście, może coś się obudzi :).

Opublikowano

Pytanie. Dzisiaj po wczorajszej trasie 500 km z BT odpalilem silnik i z ciekawosci wszedlem w stan oleju. I odkad mam auto zawsze mialem poziom na max nawet na zimnym silniku a dzisiaj wyskoczylo mi cos takiego. Powiedzcie czy to normalne ze na zimnym pokazuje cos takiego? Dodam ze przejechalem jakies 30 km i jeszcze raz sprawdzilem to juz pojazało max poziom. Tylko ze kiedys zawsze jak sprawdzalem to nawet na zimnym byl max. Dziwne. Wie ktos ocb ?

2639879200_1427116332_thumb.jpg

hehe a kolega to chyba ma zdecydowanie zbyt mało zmartwień :D

Opublikowano

Auto stało krzywo przed zapaleniem silnika. Zatrzymasz się na prostym i dalej będzie max.

Opublikowano

Dzieki wszystkim za info . Amaradaar trafiles w sedno, tego typu problemy to jedyne jakie chcialbym posiadać :)

Opublikowano

Ale to normalka tez czAsem mam maks czAsem troche mniej potem znowu maks i nie wiadomo o co chodzi :)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Czy w ogóle jest szansa żeby to całe SIM zatrybiło ? Może to się mija z celem ten slot SIM, jest tak jak z Tunerem cyfrowym, fajny bajer który nie działa :).

no ja mam zarowno mmi 3G+ z sim jak i nowy tuner DAB i zarowno jedno jak i drugie dziala - wiec nie wiem o czym mowisz.

Opublikowano

Czy w ogóle jest szansa żeby to całe SIM zatrybiło ? Może to się mija z celem ten slot SIM, jest tak jak z Tunerem cyfrowym, fajny bajer który nie działa :).

no ja mam zarowno mmi 3G+ z sim jak i nowy tuner DAB i zarowno jedno jak i drugie dziala - wiec nie wiem o czym mowisz.

Tak, spokojnie musi to zadziałać :). A co do DAB Tunera to chyba nie wszędzie jeszcze to działa co ... tak jak kiedyś wchodziło LTE, najpierw większe aglomeracje a teraz to u mnie na wiosce śmiga ładnie, pewnie tak też będzie z cyfrowym radiem.

Opublikowano

Tak, spokojnie musi to zadziałać :). A co do DAB Tunera to chyba nie wszędzie jeszcze to działa co ... tak jak kiedyś wchodziło LTE, najpierw większe aglomeracje a teraz to u mnie na wiosce śmiga ładnie, pewnie tak też będzie z cyfrowym radiem.

mozliwe, u mnie w Krakowie lapie dosyc duzo stacji ale z tych ktore de facto mnie interesuja to tylko trojka. nie sprawdzalem tego poza krakowem

Opublikowano

czy wkłady fotochromowe były sferyczne i asferyczne?

Opublikowano

czy wkłady fotochromowe były sferyczne i asferyczne?

ETKA mówi, że są:

- płaskie (8T0 857 535 F)

- wypukłe (8T0 857 535 AH)

- sferyczne, szeroki kąt widzenia (8T0 857 535 AJ)

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

czy wkłady fotochromowe były sferyczne i asferyczne?

ETKA mówi, że są:

- płaskie (8T0 857 535 F)

- wypukłe (8T0 857 535 AH)

- sferyczne, szeroki kąt widzenia (8T0 857 535 AJ)

dziękuję bardzo.

gdyby ktoś był chętny to mam wkłady foto na sprzedaż. kierowcy sferyczne pasażera nie. cena na pw

Opublikowano

Powie mi ktoś jaka jest średnica rury pomiędzy koncowym tlumikiem, a koncówką wydechu w podwojnym wydechu z przedlifta ?

Opublikowano

po zewnątrz jeśli dobrze pamiętam 56mm...

Opublikowano

Dzięki bardzo ! Dorwalem jakas A4 na ulicy i faktycznie 56mm zew.

Opublikowano

Ktos robił w boczku otwór pod przycisk klapy. Kto i z jakim skutkiem?:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.