Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś może prawą(pasażera) obudowę lustra pod asist waz ze światelkiem i kablami?

ja mam obudowę ze światełkiem ale z polifta i do malowania tylko o jakie kabelki Ci chodzi? Podaj email to Ci prześle fotkę jak ona wygląda.

Edytowane przez waldih1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Czy w ogóle jest szansa żeby to całe SIM zatrybiło ? Może to się mija z celem ten slot SIM, jest tak jak z Tunerem cyfrowym, fajny bajer który nie działa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle jest szansa żeby to całe SIM zatrybiło ? Może to się mija z celem ten slot SIM, jest tak jak z Tunerem cyfrowym, fajny bajer który nie działa :).

......ee no nie poddawaj sie :)

Mi przy aktualizacji do najnowszej mapy NAVI 4 razy kłękła :decayed:

Google tak jakos działają

https://www.youtube.com/watch?v=34IlquSAXB8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Dzisiaj po wczorajszej trasie 500 km z BT odpalilem silnik i z ciekawosci wszedlem w stan oleju. I odkad mam auto zawsze mialem poziom na max nawet na zimnym silniku a dzisiaj wyskoczylo mi cos takiego. Powiedzcie czy to normalne ze na zimnym pokazuje cos takiego? Dodam ze przejechalem jakies 30 km i jeszcze raz sprawdzilem to juz pojazało max poziom. Tylko ze kiedys zawsze jak sprawdzalem to nawet na zimnym byl max. Dziwne. Wie ktos ocb ?

2639879200_1427116332_thumb.jpg

Kolego kup sobie miarkę bo ten wskaźnik na MMI to o du....ę potłuc u mnie wczoraj wcale nie było oleju dziś mam połowę :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi...Wzięło auto odrobinę oleju to i poziom się zmienił. Zależnie od zaparkowania auta, temperatury silnika może pokazywać nawet o 1/3 mniej lub więcej oleju w silniku. Niestety bardzo nieprecyzyjny jest pomiar z czujnika i trzeba lać tak żeby był bliżej maxa zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma co się zniechęcać, chwilowo panuje u mnie haos hehe, zresztą nie pierwszy raz. W czwartek kolejne podejście, może coś się obudzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Dzisiaj po wczorajszej trasie 500 km z BT odpalilem silnik i z ciekawosci wszedlem w stan oleju. I odkad mam auto zawsze mialem poziom na max nawet na zimnym silniku a dzisiaj wyskoczylo mi cos takiego. Powiedzcie czy to normalne ze na zimnym pokazuje cos takiego? Dodam ze przejechalem jakies 30 km i jeszcze raz sprawdzilem to juz pojazało max poziom. Tylko ze kiedys zawsze jak sprawdzalem to nawet na zimnym byl max. Dziwne. Wie ktos ocb ?

2639879200_1427116332_thumb.jpg

hehe a kolega to chyba ma zdecydowanie zbyt mało zmartwień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stało krzywo przed zapaleniem silnika. Zatrzymasz się na prostym i dalej będzie max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to normalka tez czAsem mam maks czAsem troche mniej potem znowu maks i nie wiadomo o co chodzi :)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle jest szansa żeby to całe SIM zatrybiło ? Może to się mija z celem ten slot SIM, jest tak jak z Tunerem cyfrowym, fajny bajer który nie działa :).

no ja mam zarowno mmi 3G+ z sim jak i nowy tuner DAB i zarowno jedno jak i drugie dziala - wiec nie wiem o czym mowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle jest szansa żeby to całe SIM zatrybiło ? Może to się mija z celem ten slot SIM, jest tak jak z Tunerem cyfrowym, fajny bajer który nie działa :).

no ja mam zarowno mmi 3G+ z sim jak i nowy tuner DAB i zarowno jedno jak i drugie dziala - wiec nie wiem o czym mowisz.

Tak, spokojnie musi to zadziałać :). A co do DAB Tunera to chyba nie wszędzie jeszcze to działa co ... tak jak kiedyś wchodziło LTE, najpierw większe aglomeracje a teraz to u mnie na wiosce śmiga ładnie, pewnie tak też będzie z cyfrowym radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, spokojnie musi to zadziałać :). A co do DAB Tunera to chyba nie wszędzie jeszcze to działa co ... tak jak kiedyś wchodziło LTE, najpierw większe aglomeracje a teraz to u mnie na wiosce śmiga ładnie, pewnie tak też będzie z cyfrowym radiem.

mozliwe, u mnie w Krakowie lapie dosyc duzo stacji ale z tych ktore de facto mnie interesuja to tylko trojka. nie sprawdzalem tego poza krakowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wkłady fotochromowe były sferyczne i asferyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wkłady fotochromowe były sferyczne i asferyczne?

ETKA mówi, że są:

- płaskie (8T0 857 535 F)

- wypukłe (8T0 857 535 AH)

- sferyczne, szeroki kąt widzenia (8T0 857 535 AJ)

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wkłady fotochromowe były sferyczne i asferyczne?

ETKA mówi, że są:

- płaskie (8T0 857 535 F)

- wypukłe (8T0 857 535 AH)

- sferyczne, szeroki kąt widzenia (8T0 857 535 AJ)

dziękuję bardzo.

gdyby ktoś był chętny to mam wkłady foto na sprzedaż. kierowcy sferyczne pasażera nie. cena na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jaka jest średnica rury pomiędzy koncowym tlumikiem, a koncówką wydechu w podwojnym wydechu z przedlifta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo ! Dorwalem jakas A4 na ulicy i faktycznie 56mm zew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos robił w boczku otwór pod przycisk klapy. Kto i z jakim skutkiem?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...