Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Końcówki wydechu ori od Q5 / A4 B8 do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem na etapie kupna koncowek i znalazlem kogos kto sprzedaje koncowki jak w temacie, czy ktos montowal może coś takiego u siebie? nr części to 8K0253825D lub 8P0253825 od A3 - końcówki w AEBie mają nieco ponad 50mm średnicy a te mają ok 72mm, nie wiem jak to by wyglądało

może ktoś ma też końcowki Ultera u siebie, szczególnie chodzi mi o model NX04?

Opublikowano

2x72 pasuje do B5... kumpel ma i wyglada OK... nie sa to wielkie kominy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w benzynce bedzie fajnie wygladac.. ropnika bys zeszpecił tym troche bo dwururka w tdi wg mnie fajnie wyglada.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Możesz podać cenę lub jakiś link ze zdjęciem bo właśnie szukam końcówek do b8.

Z góry dziękuję

Opublikowano
  • Autor

kupilem je na allegro, prawie nowki bez sladow uzywania ;)

Opublikowano

Jak założysz to wklej zdjęcie bo też się nad takimi zastanawiałem - ważne żeby nie zamontować rynien z tyłu samochodu

Opublikowano
  • Autor

tu jest tylko taka przymiarka, koncowek jeszcze nie zalozylem, nie mam pomyslu, moze przyspawam ori koncowki od skody OII albo nowszego audi zeby moje koncowki wsunely sie tak jak powinny w oryginale, bo tak na zywca szkoda mi je spawac

18092011255.th.jpg

Opublikowano

No i wygląda git. Chyba sam się za takimi zacznę rozglądać. Ważne żeby też nie było widać za bardzo oryginalnych rurek tzn. żeby końcówki wypełniały to wycięcie w zderzaku. Tu moim zdaniem jest OK

Opublikowano

całkiem fajnie, zwróc uwagę aby zabardzo nie wystawały z dokładni i nie wisiały za nisko, bo rozmiarowo to :good:

Opublikowano

tu jest tylko taka przymiarka, koncowek jeszcze nie zalozylem, nie mam pomyslu, moze przyspawam ori koncowki od skody OII albo nowszego audi zeby moje koncowki wsunely sie tak jak powinny w oryginale, bo tak na zywca szkoda mi je spawac

18092011255.th.jpg

a samej koncowki do ori puchy nie mozesz przespawac?

Opublikowano

Nie wiem czy nawet nie mam tych samych ale ja to przyspawałem w ten sposób:

Zdj_cie0166.jpg

Zdj_cie0167.jpg

Zdj_cie0168.jpg

PS:Sorki że autko brudne ale ostatnio pogoda do bani a ja teraz dzień w dzień po kilkaset km robiłem.

Opublikowano

Jak ktoś ma quattro w B5 to może sobie założyć końcowy tłumik z S4 B5 - jedynie co to trzeba zrobić redukcję bo seryjny tłumik ma 55mm a od S4 2.5"

Opublikowano

bardzo ladnie sie prezentuje :good:

Dzięki :decayed: Kolega :notworthy: ze spotów podsunął mi pomysł z przestawieniem końcówek na wzór tych z nowych modeli aby się komponowało z linią zderzaka :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam tłumik od esy i wygląda to tak:

e32f618942355bc2m.jpg

7f3fbb54ac41d834m.jpg

:good:

Opublikowano
  • Autor

wpasowales do do ośki?

Opublikowano

Zawias mam od quattro, ale poprzedni właściciel ją wykastrował dlatego teraz FWD :wallbash:

Opublikowano

Zawias mam od quattro, ale poprzedni właściciel ją wykastrował dlatego teraz FWD :wallbash:

To z Q zrobił Ci FWD?

Opublikowano

Zawias mam od quattro, ale poprzedni właściciel ją wykastrował dlatego teraz FWD :wallbash:

To z Q zrobił Ci FWD?

Mi nie, wtedy jeszcze sobie, ale od roku już mi :wallbash: Planuje jeszcze przed zima, albo w trakcie dołożyć z powrotem napęd na tył żeby było :quattro:
Opublikowano

Zawias mam od quattro, ale poprzedni właściciel ją wykastrował dlatego teraz FWD :wallbash:

To z Q zrobił Ci FWD?

Mi nie, wtedy jeszcze sobie, ale od roku już mi :wallbash: Planuje jeszcze przed zima, albo w trakcie dołożyć z powrotem napęd na tył żeby było :quattro:

No to masakra. Ciekawę czy zawias tylny pasowałby z Q do ośki? Chyba jednak coś czytałem że buda jest inna. Prawda to?

Opublikowano

Prawda :naughty: Czy ja wiem czy masakra? :mysli: Mam taki plus ze mogę sobie quattro dorzucić, a tak jakby była seryjnie oska to trzeba auto zmieniać :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.