Skocz do zawartości
IGNOROWANY

E 61 530d Mpakiet facelift


arttrouve1

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze srodek nie w kremowej skorze...ale wybor silnika :notworthy: zaloz watek i napisz jak wrazenia po przesiadce z a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys pewnie i ja dolacze do forumowych burakow :decayed: z takim czyms :kox:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1809440981

nie za drogo troche jak na 2004 rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za drogo to nie wiem, ale wydaje mi się, że duże szczeliny są między lampami a błotnikiem (chyba tak nie powinno być - chociaż mogę sie mylić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratki super autko i motor piękny :good:

Ale do tego środka to mnie nikt nie przekona :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - ładna lalka :good: Środeczek bardzo przyjemny jak się już usiądzie w środku - sam byłem sceptykiem, ale jak jest dobry fotel i kierownica, to już naprawdę jest przyjemnie :wink4:

Jedyne co mnie zastanowiło, to fakt, że z tyłu jest jak dla mnie znacznie ciaśniej niż w A6C6.

Siedziałem ostatnio w e61 z siedzeniem ustawionym pod siebie, później usadowiłem się z tyłu i szału nie było, a mam "zaledwie" 178cm wzrostu - za szwagrem, który ma 195cm nie mogłem się zmieścić :kwasny:

Ogólnie życzę bezawaryjnej jazdy i rzadkiego kopania się w śniegu :tongue4::decayed: bo BMW nie chcą wypychać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka. Jak będziesz już ją mieć to pochwal się fotami :wink4:

David.. ładna czarnula :good: cena fakt, atrakcyjna jak na 2005 i praktycznie full wypas. Aczkolwiek poważnie zainteresowałbym się przebiegiem (spójrzcie choćby na fotel kierowcy) no i nie zapominaj o tym że to auto fabrycznie nie miało M-paka.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 12:07_________________________________________________

Jedyne co mnie zastanowiło, to fakt, że z tyłu jest jak dla mnie znacznie ciaśniej niż w A6C6.

Siedziałem ostatnio w e61 z siedzeniem ustawionym pod siebie, później usadowiłem się z tyłu i szału nie było, a mam "zaledwie" 178cm wzrostu - za szwagrem, który ma 195cm nie mogłem się zmieścić :kwasny:

Dziwne bo ja mając 183cm zarówno z przodu jak i z tyłu (na tym samym ustawieniu) się swobodnie mieszczę. Wg mnie w C6 jest z tyłu porównywalnie dużo miejsca. Z kolei z przodu wydaje mi się że w C6 jest ciaśniej :disgust:

Ostatnio miałem przyjemność praktycznie dzień po dniu porównać ilość miejsca w A6C7 i 530d F10. I odniosłem takie samo wrażenie jak w poprzednich generacjach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziwne bo ja mając 183cm zarówno z przodu jak i z tyłu (na tym samym ustawieniu) się swobodnie mieszczę. Wg mnie w C6 jest z tyłu porównywalnie dużo miejsca. Z kolei z przodu wydaje mi się że w C6 jest ciaśniej :disgust:

Ostatnio miałem przyjemność praktycznie dzień po dniu porównać ilość miejsca w A6C7 i 530d F10. I odniosłem takie samo wrażenie jak w poprzednich generacjach :wink4

No właśnie kurna nie bardzo wg mnie. W moim przypadku oba auta w automacie, a to troszkę różnicy jest w porównaniu do ustawienia fotela w manualu i w C6 jest znacznie więcej miejsca. Nie powiem, żeby było w e60 ciasno, ale jest mniej - może to wynika z faktu, że siedzenia są bardziej mięsiste w BMW?

A nie róbmy już OT w temacie - bless the car :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna pod każdym względem

Mirku po dłuższej obserwacji Twoich postów wydaje mi się że masz chrapkę na BMW :mysli::naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna pod każdym względem

Mirku po dłuższej obserwacji Twoich postów wydaje mi się że masz chrapkę na BMW :mysli::naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4:

:decayed:

nie no fury zmieniać nie mam zamiaru - ale tak jak kiedyś bmw nic a nic mnie nie kręciło - tak teraz uważam że to bardzo fajne furmanki :)[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 13:07_________________________________________________na nowe 535d zdecydował bym się od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa bmw 5 miazdzy nowa a6 jak dla mnie i srodek tez juz jest :kox: no na 535d to chyba kazdy mialby ochote ale podobno serwis drogi :confused4: dorgie tarcze,klocki 2 turbiny-podejrzewam ze musi byc baardzo dobry mechanik zeby takie auto ogarnal,zreszta tak samo bedzie z a6 3.0 tdi biturbo :gwizdanie:

a zauwazyliscie ze bmw b e60 mialo lift w srodku? ja dopiero teraz sie zczailem ze sa inne drzwi w srodku tzn inaczej sa rozmieszczone przyciski od opuszczania szyb,od ktorego roku dokladnie to weszlo? bo widze ze kolega juz ma ten nowszy srodek,inny tez jest drazek automatu

nikt mi nie powie ze nowe bmw 5 jest slabe i ma gorsze wnetrze niz a6

http://otomoto.pl/bmw-530-bmw-530d-m-pakiet-logic-7-C20190700.html

moze za 10 lat :decayed::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2008 roku BMW E60 przeszło face lifting. Najłatwiej poznać je po innych boczkach drzwi i tylnych ledowych lampach.

F10 też bardzo fajne, ale za 10 lat to bym skłaniał się ku A7 :gwizdanie:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...