Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

rex zaśpiewajmy DOdę ;) a z takimi pieśniami to do kościoła..(chociaż wit.s lubi takie songi)

proponuję zamówić jakieś hostessy które będą polewały i śpiewały..

A Krzysiu Krawczyk :decayed: ?

Opublikowano
  • Autor

rex "sokoły" tez ci dobrze wychodziły :naughty:

A "Sokołów" to już nie pamiętam :polew:

Opublikowano

i tak zaśpiewa i tak . Znam go :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i tak zaśpiewa i tak . Znam go :decayed:

Eeee....Piotrek, jak szacowne gremium będzie miało coś przeciwko (a już ma, więc pomysł praktycznie na pewno odpada), to wtedy na pewno nie.

Co innego na spotach typu Zator :decayed:

Opublikowano

i tak zaśpiewa i tak . Znam go :decayed:

Eeee....Piotrek, jak szacowne gremium będzie miało coś przeciwko (a już ma, więc pomysł praktycznie na pewno odpada), to wtedy na pewno nie.

Co innego na spotach typu Zator :decayed:

Rexio wiesz ze co KRAKOW to KRAKOW hehehee

Opublikowano

Rex twój występ był niezapomnianym przeżyciem :kox:,więc śpiewaj co chcesz.

Tańczyć też. :kox:

Opublikowano

Bedziem napierac !!!!! zaśpiewasz!!!

a nagranie z Zatora jest - ja mam!

Opublikowano

tekst Bogurodzicy jest jednym z najstarszych zabytków piśmiennictwa polskiego

Na cześć Pana śpiewano ją na dworach, w siołach i kurnych chatach

z Bogurodzicą na ustach przelewano krew

nie pasuje do bankietów, imprez i libacji :no:

Opublikowano

tekst Bogurodzicy jest jednym z najstarszych zabytków piśmiennictwa polskiego

Na cześć Pana śpiewano ją na dworach, w siołach i kurnych chatach

z Bogurodzicą na ustach przelewano krew

nie pasuje do bankietów, imprez i libacji :no:

ale o sokołach możesz zaspiewac :th:

:decayed:

Opublikowano

tekst Bogurodzicy jest jednym z najstarszych zabytków piśmiennictwa polskiego

Na cześć Pana śpiewano ją na dworach, w siołach i kurnych chatach

z Bogurodzicą na ustach przelewano krew

nie pasuje do bankietów, imprez i libacji :no:

Zgadzam się z przedmówcą. Mnie uczono też, że to pieśń na takie okazje, a i jest to pieśń religijna.

Śpiewano ją przed walką i innymi poważnymi okazjami - tak jak napisał REX, ale na pewno nie na imprezach czy popijawach.

Już lepsze te sokoły ... :th:

Opublikowano

tekst Bogurodzicy jest jednym z najstarszych zabytków piśmiennictwa polskiego

Na cześć Pana śpiewano ją na dworach, w siołach i kurnych chatach

z Bogurodzicą na ustach przelewano krew

nie pasuje do bankietów, imprez i libacji :no:

ale o sokołach możesz zaspiewac :th:

:decayed:

sokoły mam opanowane do perfekcji :drunk: :rotfl1:
Opublikowano

a ja pawie :decayed:

Opublikowano

i discopolo :rotfl1:

Opublikowano

Jestem z natury tolerancyjny, ale cycki mi opadly jak przeczytalem ten temat.

Kompletnie nie rozumiem fun'u wynikajacego ze spiewania piesni religijnej po pijaku.

Dobrze sie czujecie?

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Zalatuje klimatami z "Wesela" Smarzowskiego :thumbdown:

7117928.2.jpg?l=1185190085000

Opublikowano

Malik, Flyer, Lukasz, Taktus - to ze nie rozumiecie, nie znaczy ze ma byc to forma, ktora kogokolwiek mialaby urazic, czy stworzyc klimat "wesela" ;) Rex troszke za slabo naswietlil sprawe, ale pewnych "klimatów" nie sposób opisac. Moze poproscie Pozia zeby opowiedzial Wam jak wyglada taki wystep rexia ;)

Mysle ze temat skonczony i bedzie krawczyk i discopolo :evil:

Opublikowano

same grzeczne chłopaki :gwizdanie:

ale rozumiem... :wink4:

Opublikowano

Malik, Flyer, Lukasz, Taktus dajcie na luz. To trzeba przeżyć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Malik, Flyer, Lukasz, Taktus dajcie na luz. To trzeba przeżyć :gwizdanie:

Poź, spoko, jak mam tym urazić czyjeś uczucia to nie ma tematu :)

W następnej wersji Zatora czy czegoś podobnego : się pośpiewa :wink4:

Opublikowano

I tym optymistycznym akcentem kończymy dyskusję

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.