Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Trzęsie silnikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te drgania to jakies chyba fatum bo u mnie po wymianie misy olejowej którą rozwalilem na dziurce :confused4: i wymianie poduszki pod silnikiem bo byla rozwalona na dwie częsci i pod skrzynią auto dostalo jakiegoś pier... chodzi głośniej i cale drga najgorzej jest jak ma obroty 1800 a 2500 wszystko w srodku tak drga ze nie idzie wytrzymać kazdy plastik słychac od tapicerki, zostal do wymiany mi jeszcze grzybek pod silikiem ale wątpie żeby to bylo przyczyna ,wyczytalem jeszcze że moze to być plecionka juz zepsuta być moze mechanik jak wymienial miske to silnik podwieszali do góry i plecionke uszkodzili nie wiem juz co robic kazdy magik mówi co innego

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeśli byłaby to plecionka to raczej wątpliwe czy mogłoby drgać od jej uszkodzenia; zazwyczaj drga wtedy jeśli ona wytraci z wiekiem swoje właściwości elastyczne.

A tak poza tym to dziś i jutro moja Mała wreszcie doczekała się audiencji u Mecha,więc ok weekendu moze cos więcej na ten temat będę wiedział.[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 11:40 _________________________________________________no i są wyniki... niestety nieciekawe. Została zapodana nowa głowica na podmiankę i niestety bez zmian:-(

Mech rzucił teorię, że może być skrzywiony wał korbowy:-( :wallbash:

no i normalnie brak pomysłów:-([br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 15:27 _________________________________________________Iro111 a Tobie w końcu po tej plecionce się uspokoiło czy dalej coś nie tak?

Opublikowano

Witam !

Powiem tak , że po wymianie plecionki było lepiej ale teraz jak się zrobiło cieplej to jest to samo. Strasznie mi drży kierownica góra dół widać to normalnie i czuć jak stoję na światłach. Myślę że, przyczyną jest dalej coś innego a plecionka nowa daje sobie radę tylko na początku. Plecionka w takim stanie nie da sobie rady. Wydaje mi się że, są to za duże wibracje silnika których nie da się zniwelować plecionką, tym bardziej że wstawiałem bossala. Przyczyna tkwi w silniku bądź w zawieszeni jego. Ja zacznę od sprawdzenia kompresji na poszczególnych cylindrach oraz dawkach potem zostaną mi już tylko poduszki. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Mech twierdzi, że taki objaw może też być jeśli 1 wtrysk przelewa. Za tydzień będziemy próbować podkładać poduchy od AJM i zobaczymy czy lepiej złagodzą drgania.

A silnik Ci chodzi cicho, głośno?

hmm, ten Twój Olsztyn to pewno stolica Mazur, więc kapkę daleko na 2os spota w celu porównania objawów:-(

Opublikowano

Proponuję to sprawdzić bo można to zrobić w stosunkowo prosty sposób.

kolego może kilka wskazówek ,jak zdjąć góre pompy tak żeby nic niezepsuć :wink4:

tez mam dziwne zakucenia pracy silnika ,podejżewam pompe i chciałbym sprawdzić te sprężynki ,korek.wtrysków ok. pozdro

skąd ewentualnie takie sprężyny wziąśc? :hi:_________________________________________________

zdiołem góre i zapewne chodzi o te dwie sprężyny .

img4124dm2.th.jpg

img4125mq7.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.