Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Black arrow


Hipo

Rekomendowane odpowiedzi

boczki jeszcze leżą w garażu z logami BOSE na kratkach głośników, a podłokietnika jeszcze brak :kwasny:

to teraz musisz jeszcze nagłośnienie bose wyrezać, nie ma lekko :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo - super auto :)

Fotele rewelacja, pochwal się teraz jeszcze RNSem!

A jeśli pozbywałbyś się kiedyś kierownicy to może ja się skuszę bo u mnie jeździ zwykła patelnia, która aż razi mnie w oczy ;)

A jakie felgi planujesz?

Ja mam obecnie 17' s line ale powiem szczerze, że nie za bardzo leży mi ten wzór.

Chciałbym 18' ale cały czas biję się z myślami - komfort i łomot dla zawieszenia kontra wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheee właśnie kiera też idzie do wymiany, więc możemy się dogadać :naughty:

felgi też się zmieni, ale jeszcze nie wiem na jakie.

Wczejśniej jeździłem na 225/35R18 - MASAKRA! każdy kamyk było czuć, a jak się przesiadłem do AUDI na seryjne zawieszenie to pomyślałem, że na jakimś statku jestem, tak tu miękko :)[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 10:41_________________________________________________no i moje auto dostało nowy grill i zderzak :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje , teraz sie super prezentuje sam chcialbym takiego moda, daj znać na PW ile się zdeś z grillem wyniósł...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie teraz tablicę przypniesz ,zawsze to mnie ciekawiło gdy oglądałem te grille? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten chromowany grill mi się średnio widzi.. zwykły lepszy, a czarny to już w ogóle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się ten chrom nie widzi, auto całe czarne i jakoś tak nie pasuje

Czarny grillbyłby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do audi a4 maksymalne rozmiary kol powinny byc [w instrukcji tak mam] 235/45/17'' ja takie mam i wieszcie mi twardo jest i czuje podloze, ale nie juz tak jak 235/35/18'' to fajnie wyglada ale zawieszenie siada, skolei za szerokie np 245 siada szybko sprzeglo, i wogule cale zawieszeni jest szybciej do wymiany. na wiosne kupuje nowe oponki i biore goodyear'a 225/45/17'' bede napewno zadowolony z nich, pozdrawiam. i jeszcze jedno pytanie mam gdzie mozna kupic taki grill i ile kosztuje, jechalem bo awtobanie w niemczech i kamien padl mi na gril odbil sie od niego i w szybe przednia walnal skutek dziura w grillu i szyba do wymiany. szyba wymieniona ale gril zostal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda zawias siada w błyskawicznym tępie :naughty: miałem w idealnym stanie, a po zmianie na większe kółeczka i niższy profil, gdzieś się szybko popsuło...

grill kupisz na allegro - jeszcze jest aukcja - wpisz grill sline a4 b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...