Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] Problem z stopem (brak)


wrobsipl

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż spotkała mnie dziwna sytuacja.

Po palących się postojówkach, spaliła mi się raz żarówka stopu w tylnej lewej lampie, oraz po jakims czasie fis podawał brems licht czy coś :blink:takiego więc myśle że znowu żarówka tym razem w prawej tylnej a tu się okazuj iż żarówka nie przepalona, bezpiecznik cały (bodajże nr 14 10A) wymieniałem żarówki i nic jak nie było stopu tak nie ma. Moje pyt co mózna jeszcze sprawdzić dlaczego nie mam prawego stopu ?? lewy jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czujnik hamulca masz przy pedale - najwygodniej będzie zdjać trochę plastików i wtedy go zobaczysz - to najprawdopodobniej czujnik w niebieskim kolorze. Zdemontowanie go nie jest problemem. Montaż wymaga nieco wprawy - poczytaj o tym na forum.

p.s a może świeci ci się na konsoli jakaś kontrolka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:10 _________________________________________________cholerka a teraz miałem dzisiaj cały czas stopy obydwa i nic na fis nie alarmowało może gdzieś coś nie łączy / raz nawet nie miałem pozycyjki ale puknołem w leflektor i sie zapalila (jak w polonezie caro :naughty:) chyba coś nie łączy.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij z zatrzasków płytke na której są żarówki i zobacz stan połączeń z żarówkami, przeczyść kostke wtykową (zobacz wewnątrz styki) ewentualnie czy niema oderwanych ścieżek lutowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzisiaj to zrobie i oblukam co jak tam jest[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 07:30 _________________________________________________jednak jutro to zobacze ale dzisiaj zapaliła mi się kontrolka ABGAS KONTROL SYSTEM i nie gaśnie o zgorozo, :sick3:w ksiazce a raczej w internecie doczytalem ze to cos z kontrola spalin , nie wiem czy tdi ma sonde lambda pewnie się nie dowiem bez komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:10 _________________________________________________cholerka a teraz miałem dzisiaj cały czas stopy obydwa i nic na fis nie alarmowało może gdzieś coś nie łączy / raz nawet nie miałem pozycyjki ale puknołem w leflektor i sie zapalila (jak w polonezie caro :naughty:) chyba coś nie łączy.........

U mnie wczoraj zapaliła sie kontrolka (napis) BREMS LINK - w miejscu gdzie zawsze sa pomiary temperatury i spalanie....po chwili BREMSE LICHT - na górze wyświetlacza gdzie zawsze pokazywane sa stacje radiowe lub CD :/

Sprawdziłem i faktycznie stopy w lampach NIE swieciły :/ natomiast 3ci stop na klapie swiecił normalnie.

Podociskałem bezpieczniki i wszystko wróciło do normy - na jak długo ??????

Kolejnym zaskoczeniem było dla mnie dostanie sie do zarowek tylnych lamp (AVANT) :/

Jakiez było moje zaskoczenie gdy po otworzeniu klapy i bocznych zaslepek schowwków nie mogłem dostac sie do zarówek :/ :/ ;( Dopiero dzis wyczytałem ze trzeba srubsztaka odkręcic i lampe wyciagać :/

Coz to za problemy w nowych autkach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...