Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z centralnym zamkiem


andkan7

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH

mam problem z alarmem. centralny zamek niewazne z pilota czy z kluczyka otwiera wszystko z wyjatkiem drzwi kierowcy (moge je otworzyc tylko kluczykiem)oprocz tego nie dzialaja el.szyby;lusterka,i caly czas swieci sie oswietlenie w wewnatrz sam. bezpieczniki sa w porzadku modem komfortu probowalem rozlaczyc i podlaczyc na nowo (bez efektu) prosze o rade aha gdy otwieram drzwi kluczykiem reaguja tylko drzwi kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mialem podobny problem. sprawdz czy nie masz zimnych lutow na plytce drukowanej. jak sa to popraw lutownica i powinno dzialac. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 nie ma pompki centralnego, zamki sterowane są elektrycznie, a całym systemem zarządza moduł komfortu, który znajduje się pod nogami kierowcy. Z tego co piszesz to wygląda to na uszkodzony zamek w drzwiach kierowcy, ale trzeba sprawdzić Vagiem jakie są błędy w (46-komfort).[br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 01:32 _________________________________________________Zastanawiałem się jeszcze, bo poprzednio przeoczyłem to, że również nie chodzi szyba i lusterka. W takim przypadku trzeba się przyjrzeć sterownikowi w drzwiach kierowcy który steruje zamkiem i lusterkiem oraz wysyła infomację o tym jak ma pracować lusterko z prawej strony oraz informacje z czujnika otwarcia drzwi oraz wiele innych i w fomie sygnału cyfrowego wysyła to do innych sterowników.Należałoby również sprawdzić czy do sterownika w drzwiach kierowcy dochodzi plus i masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania.

U mnie wszystko działa oprócz zamykania drzwi kierowcy z pilota. Kluczykiem zamykają się wszystkie drzwi. Dodatkowo składanie lusterek nie działa, tzn. lewe ani drgnie a prawe tylko drgnie ;)

Regulacja lusterek, opuszczenie szyb itd. działa bez zarzutu.

Podejrzewam ten moduł wewnątrz drzwi. Jak to się nazywa?

Czy udało Ci się to naprawić? Jaki był koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jeśli macie problem tylko z drzwiami kierowcy czyli nie działa centralny , szyba, lusterka , świeci się w środku oswietlenie i możliwe też że nie ma podświetlenia przycisków to sprawdźcie wiązke pomiędzy drzwiami a budą w gumowym peszlu jak otworzycie dzwi to ja widac . Miałem ten sam problem i okazało się że te przewody pod wpływem otwierania i zamykania popękały i przez to te problemy. wystarczy zsunąć tą gumę i sprawdzić w jakim stanie jest izolacja na przewodach i w razie uszkodzenia zlutować , zaizolować i po kłopocie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...