Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Warszawa] Bardzo solidny warsztat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam wszystkim rewelacyjny warsztat w Warszawie. MG Auto na ul. Burakowskiej 14 :th: . Klient robi mechanikę, auto szyby (włącznie z przyciemnianiem) oraz alarmy itp. Jest stosunkowo niedrogi ale naprawdę bardzo solidny. Pozdrawiam wszystkich.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

A ja polecam Megacar. Serwis Audi, VW, Seat.

Robiłem u nich rozrząd i jestem zadowolony z usługi.

Ceny jak najbardziej do zaakceptowania ( :) )

Opublikowano

Ja również polecam warsztat MEGACAR ul. Przasnycka 2b

Wymiana sprzęgła i zaworu EGR - przebiegła sprawnie szybko i solidnie.

Bardzo fachowa obsługa, w czasie naprawy dzwoniono do mnie z pytaniami (super sprawa) i sugestiami :good:

Następne naprawy tylko w tym zakładzie :a4fan::audi:

Opublikowano

Zdecydowanie podpisuję się pod WIELKIM pozytywem do MEGACAR!!!!

Panowie uratowali mnie w temacie pompowtryskiwacza, gdzie np specjaliści z FeuVert Auto nawet nie chcieli się podjąć zadania (nie wspominając o cenach jakie mi krzyknęli w ASO).

Rafał

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nom tylko szkoda że Megacar nie naprawia pomp paliwowych tylko wymienia na nowe bądź po regeneracji :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zdecydowanie podpisuję się pod WIELKIM pozytywem do MEGACAR!!!!

Panowie uratowali mnie w temacie pompowtryskiwacza, gdzie np specjaliści z FeuVert Auto nawet nie chcieli się podjąć zadania (nie wspominając o cenach jakie mi krzyknęli w ASO).

Rafał

temat FeuVerta nie powinien być tu poruszany z racji że rozmawiamy o POLECANYCH serwisach a oni z pewnoscia do takich nie należą i ich wiedza zatrzymała sie na poziomie wymiany klocków, żarówek i opon.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

nom tylko szkoda że Megacar nie naprawia pomp paliwowych tylko wymienia na nowe bądź po regeneracji :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No to idąc za ciosem pochwal się gdzie takich dobrodziejstw jak regeneracja pomp paliwowych można zaznac ?? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja wlasnie wymienilem pompe wspomagania w MG Auto i musze przyznac ze koles jest fachowy. Naprawa calkiem szybko sie odbyla koles mily i grzeczny. Super

Jestem zadowolony z jego uslug i wiem ze tam wroce jeszcze :)

Opublikowano

Ja bylem w megacar i inebrdzo jestem zadowolony, na dziendobry powiedzieli mi ze mam walnieta pompe, i ze od tego musza zaczac, niewierzylem i pojechalem do innego i sie okazalo ze wezyk gumowy co leci ropa do pompy byl pekniety i zasysal lewe powietrze, wieccccc niewiem co sadzic o nich , pozatym wyminili mi uszczelke pod klawiatura i po miesiacu zaczelo znowu lec spod dekla...............

Opublikowano

nie mylmy panowie tematow :)

to jest temat o MG Auto czyli Michal Grabarczyk auto - znajdujacy sie na Burakowskiej 14 a nie

MEGAcar :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja również polecam warsztat MEGACAR ul. Przasnycka 2b

Wymiana sprzęgła i zaworu EGR - przebiegła sprawnie szybko i solidnie.

Bardzo fachowa obsługa, w czasie naprawy dzwoniono do mnie z pytaniami (super sprawa) i sugestiami :good:

Następne naprawy tylko w tym zakładzie :a4fan::audi:

a ile za to sprzeglo zaplaciles jesli mozna wiedziec i za jakie?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

koledzy podajcie prosze jakis telefon do MGAuto na ul. burakowskiej

dzieki

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ktos ma moze telefon do serwisu bo na 888104845 nie moge sie dodzwonic

Opublikowano

Musisz dzwonic w godzinach pracy warsztatu i najlepiej rano

Michal jak ma rece w smarze to juz nie odbiera :)

Opublikowano

dzieki, bede probowal jutro;)

Opublikowano

Lub poprostu podjedz w miare mozliwosci na burakowska i pogadaj z nim - Generalnie odrazu bedziesz mogl sie umowic na wizyte

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.