Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czarne 18" i granatowe Audi - PROSZE O OPINIE !!!


yedrula

Która felga bedzie najlepiej pasowac do mojego autka???  

  1. 1. Która felga bedzie najlepiej pasowac do mojego autka???

    • [img width=200 height=200]http://www.felgi-opony.com/includes/modules/thumb/phpThumb.php?src=../../../images/media/products/dotz_brands_hatch_dark.jpg&q=100&fltr[]=wmi|../../../templates/felgiopony/img/wm3.png|BL[/img]
    • [img]http://i197.photobucket.com/albums/aa237/avn1231/adr/battleblackb-1.jpg[/img]
    • [img width=200 height=200]http://i16.ebayimg.com/08/i/000/c5/b9/fad7_10.JPG[/img]


Rekomendowane odpowiedzi

wiem , dlatego między innymi tez je wybrałem......#1 kox

zdradź cenę kompletu!!

No wiec cena takiego kompletu to ok 2800pln, oczywiscie bez opon:)[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 20:54 _________________________________________________A co do tych felg to wacham sie z jednego powodu, mam znajomego w usa, a tam felgi sa strasznie tanie, ja bym chcal dla siebie te 2, one w stanach kosztuja 400$, jak sie poszuka to za 100 dołożą nowe oponki Lexani, tak wiec komplecik mam za 500$, a wiadomo jaki kurs dolara teraz jest:) Tylko musi on jeszcze sprawdzic ile bedzie mnie kosztowac wysylka, bo sklepy na ebay'u podaja kwote 570-590$. Jesli rzeczywiscie tyle to chyba szkoda zachodu i biore dotze, ale znowu znakjomy mowi ze to duzo za duzo jesli chodzi o przesylke wiec czekam na jego odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesyłka kosztuje od 600$ w góre..jeśli wybierzesz tańszą opcje "lądową" to zapłacisz mniej ale sie czeka baaaaaaardzo długo..od miesiąca w góre..no i po drodzę może się coś im przydarzyć, zginąć..już nie mówie o cle..

gra nie warta świeczki..lepiej kupić u nas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 1, zaj*&^% sie prezentuje, beda wygladac :kox: na autku :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesyłka kosztuje od 600$ w góre..jeśli wybierzesz tańszą opcje "lądową" to zapłacisz mniej ale sie czeka baaaaaaardzo długo..od miesiąca w góre..no i po drodzę może się coś im przydarzyć, zginąć..już nie mówie o cle..

gra nie warta świeczki..lepiej kupić u nas..

Mozliwe, ale kurierem typu dhl lub ups, a jest podobno u kolegi kolo nowego jorku polska firma polonez, ktora robi to duzo taniej, nie wiem ile wazy komplet felg ale np. wysylal koledze karchera i zaplacil niecale 100$ wiec wydaje mi sie ze przesylka bedzie kosztowac duzo mnie j jak 600$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno beda, sie pieknie prezentowac, jeszcze do Twojego kolorku no to juz :kox:, takze bym sie nie zastanawial, ale jak widze zdania podzielone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez sie pieknie prezentuja, kurcze az mnie, zaczelo kusic na taki czarny felunek... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic Jedynecza.. "Jedyneczka, łyk słoneczka w pochmurny dzień. Jedyneczka, słodka jak malinowy krem.. :polew:"

No.1 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wszystkie fele wlasnie nad takimi sie zastanawialem:) I jak dobrze pojdzie to pewnie kolo lipca zamowie. Do srebrnego bedzie bardziej pasowac;) U ciebie w granatowym mozw troche przymulic wizualnie autko ..moze ktos zrobi na szybkiego VT kolegi auta z ktorymis z tych alu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do granatowego to polerka jak nic bedzie pasować :th:

ADR maja polerki/chromy i to dosyć ładne ..no ale problemy z zamawianiem do PL :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...