Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)


seves

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam Wiesiek ale do głowy mi nie przyszło by taki model bez klimy wychodził :embarrassed: ,

Artur do własnego gniazda nawaliłeś :gwizdanie: :cool1:

Teraz lepiej od razu jutro z rana do Wieśka z litrem wal :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

uwierzyłbyś jakbym Ci powiedział ,że B7 bez klimy wychodziło :gwizdanie:

pewnie nie ,................no właśnie..............

dla mnie to była taka sama informacja w sprawie tej B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej nie potrafię znaleźć numeru tej częsci w ETCE... nie czaje..

ETKA >>> A4 [b6] nr. rys. 819-20 :cool1:

Są nawet wersje bez klimy ale z podgrzewanymi stołkami :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 23:23_________________________________________________

uwierzyłbyś jakbym Ci powiedział ,że B7 bez klimy wychodziło :gwizdanie:

pewnie nie ,................no właśnie..............

dla mnie to była taka sama informacja w sprawie tej B6

Mi Wiesiek kiedyś gadał , przez to go podpuściłem , żeby w tym wątku się wypowiedział :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj screena :hi:

nr. 50 ( po wejściu w część mamy możliwość sprawdzenia jakiemu kodowi wyposażenia odpowiada , jest tam między innymi 9AA )

30714881.jpg

[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 23:29_________________________________________________

8E0 819 045 F - bez klimy , 8E0 819 045 A - bez klimy ale z grzanymi stołkami do roku modelowego 2002 , 8E0 819 045 G - bez klimy ale z grzanymi stołkami od roku modelowego 2003 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

No Panowie widzę że koledzy zapodali zdjęcia panelu i taki dokładnie jest :good:, mało tego to powiem że auto to 1,9 TDI 101 KM Avant i wersja na Niemcy bo synek jest 2 właścicielem.

Zmusiliście mnie tym samym żeby wyjechał z naszego podziurawionego Rybnika :decayed: do sąsiednich miast na spoty celem :drunk: uznania zwycięzcy owej przepychanki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

No Panowie widzę że koledzy zapodali zdjęcia panelu i taki dokładnie jest :good:, mało tego to powiem że auto to 1,9 TDI 101 KM Avant i wersja na Niemcy bo synek jest 2 właścicielem.

Zmusiliście mnie tym samym żeby wyjechał z naszego podziurawionego Rybnika :decayed: do sąsiednich miast na spoty celem :drunk: uznania zwycięzcy owej przepychanki :naughty:

No Wiesiek swietny pomysl :naughty:

trzebaby jak kiedys ustawic sie w pare aut w SR i pojechac na 5-10autek na spota wyjazdowego :kox:

mamy do wyboru wtorek i piatek albo lepiej oba te dni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wiesiek swietny pomysl :naughty:

trzebaby jak kiedys ustawic sie w pare aut w SR i pojechac na 5-10autek na spota wyjazdowego :kox:

mamy do wyboru wtorek i piatek albo lepiej oba te dni :decayed:

Trza się dogadać, ale ja będę potrzebował kierowcy :krol::drunk::friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat wyjaśniony - ale może już nie zaśmiecajmy wątku Sevesowi bo trochę odbiegamy od tematu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiając nowe A4,można było zrezygnować z klimy,to była opcja przy konfiguracji.

znajac zapędy audi pewnie jeszcze trzebabylo zaplacic zeby nie miec klimy :kox:

no ew. moze za jakies 15euro taniej było bez klimy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 14:44_________________________________________________

mógłbyś wrzucić jakies foty z koncowkami ultera bo zastanawiam sie jakie zalozyc :gwizdanie:

z tym musisz uderzyć do Tolka :decayed:

no jak zawsze jest wypas :good:

rozumiem, właściciel niekomputerowy :)

wlasciciel nie ma kompa :tongue4:

a w kafejce komputerowej zle sie foty obrabia i na forum wrzuca :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabo forum czytacie :P

juz dawno bylo o B6-tkach bez klimy :)

Pewnie,że było.

W zakupie była B6 1.9 z 2004 w pełnym s-line i nie miała klimy,bo pierwszy właściciel był alergikiem i sobie taką zamówił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko na wypasie, gratki, mógłbyś wrzucić jakies foty z koncowkami ultera bo zastanawiam sie jakie zalozyc :gwizdanie:

na zyczenie :naughty: fotki wydechu :cool1:

90801de24187f9f5m.jpg

a61733b643f6cb84m.jpg

tez o czyms takim myslalem, pamietasz moze ich symbol??

oczywiscie nie ma sprawy juz podaje

sorry ale tu temat rozgorzał i szczerze nie zauważyłem wcześniej pytania :tongue4:

n1-90rs

i tu masz linka

http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single/57

ja poprosiłem goscia zeby je w miare ladnie w zderzaku schował bo najpierw jak przymierzył i je wystawil na zewnatrz to nie było dla mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede spawal na taka odleglosc jak są zamontowane ori końcówki, bo jak patrze jak w czarnej mam pomontowane fi 100mm i wysttaja z 2 cm za zderzak to wieś tańczy i śpiewa.

Zastanawiam sie tylko czy zderzak od S4( którego brakuje mi do pakietu S4 ) jest tak samo wyprofilowany przy wydechu jak zwykła dokładka i nie będe musiał tych końcówek przespawywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede spawal na taka odleglosc jak są zamontowane ori końcówki, bo jak patrze jak w czarnej mam pomontowane fi 100mm i wysttaja z 2 cm za zderzak to wieś tańczy i śpiewa.

Zastanawiam sie tylko czy zderzak od S4( którego brakuje mi do pakietu S4 ) jest tak samo wyprofilowany przy wydechu jak zwykła dokładka i nie będe musiał tych końcówek przespawywać.

dobre pytanie.. :mysli:

uderz do Czakiego.. on mial ori zderzak i wkładał s4 a nie wiem nie słyszałem zeby cos robił z wydechem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves coś tam maścił z tą Panią w namiocie :decayed:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 22:59_________________________________________________bedziesz na spocie 18ego ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEX to BEX :good: :good: :good: :good: :good:

wyposazenie takie samo jak u mnie

jedyne co mnie wkurza w tym wszytskim to 2 szyby w pradzie :wallbash: :wallbash:

szkoda ze oska n oale jak chciales :confused4:

dorzuc do planow jeszcze BOSE nawet stage I to bedzie cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...