Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Alfa 156 2.4 Jtd da rade A4 b6 130ps?


audia4s4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam dylemat znajomy kupil alfe 2.4 jtdi sportwagon 99rok cos około 136ps chyba, jezdzil ktos takim autem jak to chodzi i czy objechał bym to cos swoją A4 w seri 130ps?Bo tak mysle czy na kreche wyskoczyc ( Ja bym tego w zyciu nie kupił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale 3,0 GTA strasznie jeżdzi...

ale to Alfa..z wyglądu jeszcze ,ale technicznie :thumbdown:

Też ma aluminiowe zawieszenia z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe też bym tego nie kupił :tongue4: A róbcie kreskę, zobaczymy co z tego wyniknie, ale wydaje mi się że Alfa nie ma szans :wink4: :th: No chyba że wystraszysz się danych:

Układ napędowy:

Typ silnika: diesel

Zasilanie: turbo, wtrysk wielopunktowy

Pojemność silnika: 2378 cm3

Liczba cylindrów: 5

Moc maksymalna: 175 KM przy 4000 obr./min.

Maksymalny moment obrotowy: 385 Nm przy 2000 obr. /min.

Prędkość maksymalna: 225 km/h

Przyspieszenie: 8.6s do 100km/h

Masa własna: 1435 kg

Masa całkowita: 1950 kg

Tylko zastanawia mnie to 175KM :mysli: Może były dwie wersje silnika 2,4 JTD?

Znalazłem... są jeszcze 150KM i 136KM, czyli Twój znajomy ma najsłabszą :naughty: Rób z nim kreskę dasz radę, a jak nie to go z drogi zepchniesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx byly 4 rozne diesle w 2.4 w Alfie:

-136

-140

-150

-175

A tu taki maly pojedynek na "papierze":

http://www.zeperfs.com/duel38-565.htm

Myślałem że te 140 to to samo co 136... Tylko różnie zapisują. Po co im dwa silniki o podobnych parametrach, chyba, że były produkowane w różnych latach?

Z tego "papierowego" pojedynku wynika że śmiało możesz z nim startować niby ma ciut lepsze "papierowe" wyniki ale to stara alfa ona już dawno nie jeździ tak jak powinna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx a :a4fan: na pewno ma jakis mniejszy, lub wiekszy bonus.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie wiem jak włoskie ale francuskie/konie/są inne niż niemieckie.

Miłem 120km francuskich i jezdziło jak 90 niemieckich,wię nie wiadamo.

Sprawdzcie na :th:żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam,że włoskie konie gonią i to dobrze. Nie mówię tu o jakości i wykonaniu ale motory alfy naprawdę się wkręcają. Mój wujek jest pasjonatem alfy romeo. Miał juz różne modele i różne silniki. 156 z tym motorem chyba da radę B6 avf w serii - czekamy na wynik.

waskipl Alfa Romeo 156 GTA ma motor 3.2 l i 255 km naprawdę to leci jak trzeba - jeździłem takim. Odczucia brak pytań - awaryjność podobno też. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam,że włoskie konie gonią i to dobrze. Nie mówię tu o jakości i wykonaniu ale motory alfy naprawdę się wkręcają. Mój wujek jest pasjonatem alfy romeo. Miał juz różne modele i różne silniki. 156 z tym motorem chyba da radę B6 avf w serii - czekamy na wynik.

waskipl Alfa Romeo 156 GTA ma motor 3.2 l i 255 km naprawdę to leci jak trzeba - jeździłem takim. Odczucia brak pytań - awaryjność podobno też. :th:

Masz rację 3,2 pomyłka.Też jezdziłem i to wiele razy.Zgadzam się że przyjemnie jeżdzi ale co do awaryjnośći pewnie zależy od egzemplarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie mam dylemat znajomy kupil alfe 2.4 jtdi sportwagon 99rok cos około 136ps chyba, jezdzil ktos takim autem jak to chodzi i czy objechał bym to cos swoją A4 w seri 130ps?Bo tak mysle czy na kreche wyskoczyc ( Ja bym tego w zyciu nie kupił)

jeździłem dwa lata temu przez dwa tygodnie 166 2,4 JTD ..... gówno straszne - swoją 130 która i tak pewnie w serii ma ponad 130 KM spokojnie dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe też bym tego nie kupił :tongue4: A róbcie kreskę, zobaczymy co z tego wyniknie, ale wydaje mi się że Alfa nie ma szans :wink4: :th: No chyba że wystraszysz się danych:

Układ napędowy:

Typ silnika: diesel

Zasilanie: turbo, wtrysk wielopunktowy

Pojemność silnika: 2378 cm3

Liczba cylindrów: 5

Moc maksymalna: 175 KM przy 4000 obr./min.

Maksymalny moment obrotowy: 385 Nm przy 2000 obr. /min.

Prędkość maksymalna: 225 km/h

Przyspieszenie: 8.6s do 100km/h

Masa własna: 1435 kg

Masa całkowita: 1950 kg

Tylko zastanawia mnie to 175KM :mysli: Może były dwie wersje silnika 2,4 JTD?

Znalazłem... są jeszcze 150KM i 136KM, czyli Twój znajomy ma najsłabszą :naughty: Rób z nim kreskę dasz radę, a jak nie to go z drogi zepchniesz :polew:

No ta jego ma 136ps i moment cos okolo 300Nm, no bede musiał z nim wyskoczyc tylko czy on bedzie chcial moze sie wystraszy :decayed::kox::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...