Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zientarski chyba z lekka przecholował....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zientarskiego szkoda :confused4:wustyle super pomysł :th:

Opublikowano

nawiązując nieco do tematu... podobne niebezpieczeństwo czyha na zjeździe z A4 na Kraków Północ w pobliżu Salonu AUDI w Modlniczce na widoku Leroy Merlin... jest tam bardzo niebezpieczny uskok i jesli kogoś poniesie może sie to źle skończyć :confused4:

w Polsce pełno takich miejsc, nasze drogi nas zabijają :evil:

a co do Zientarskiego, to szkoda tego dziennikarza którego Zientarski zabił, szkoda też Maćka

dziwię się tylko że na własnym podwórku, zakładam że znanym, nie włączył myślenia... :wallbash:

Opublikowano

to co? moze pomyslmy i sukcesywnie wrzucajmy "pulapki"

Alvaro, zalozysz odpowiedni watek z wprowadzeniem do tematu?

najgorsze, ze takie pomysly przychodza po tragedii jakiejs, choc jestem na 100% pewien, ze Maciek jako warszawiak wiedzial o tym miejscu...

Opublikowano

wustyle był to Twój pomysł i to Ty powinieneś być jego autorem. Zgadzam się ze słowami taktuś że Maciek dał się zaskoczyć na własnym podwórku... :mysli:

Opublikowano

dobra

to zakladam watek w dziale "na kazdy temat"

Opublikowano

nie włączył myślenia...

Amen.

Opublikowano

dostalem wlasnie fotki z wypadku na ktorych widac Macka, lezacego metr od plonacego auta...

szok

Opublikowano

dostalem wlasnie fotki z wypadku na ktorych widac Macka, lezacego metr od plonacego auta...

szok

to wrzuć

Opublikowano

kolega prosil zeby ich nie rozpowszechniac

zrobimy tak: jak Maciek z tego wyjdzie, a mam nadzieje ze tak - wtedy je pokaze, dobrze?

Opublikowano
  • Autor

kolega prosil zeby ich nie rozpowszechniac

zrobimy tak: jak Maciek z tego wyjdzie, a mam nadzieje ze tak - wtedy je pokaze, dobrze?

wymyslasz... :tongue4:

Opublikowano

serio

zreszta widok jest naprawde mocno sredni...

Opublikowano

Pokaż zdjęcia a zapewne ten kto zobaczy co go może spotkać będzie ostrożniejszy, wrzuć je tylko Tu żeby od razu nie było ich wszędzie pełno

Opublikowano

to moze na PW ...

Opublikowano

nie wiem jak sie umieszcza zdjecia

Bratt

daj jakis mail to Ci posle i umiescisz

chociaz nie powinienem tego robic...

Opublikowano

nie wiem jak sie umieszcza zdjecia

Bratt

daj jakis mail to Ci posle i umiescisz

chociaz nie powinienem tego robic...

jak komus obiecałes że nierozpowszechnisz to tego nierób

Opublikowano

no obiecalem, ale mnie tu naciskaja troche

na razie nie wysylam

jak pisalem

niech Maciek z tego wyjdzie to Wam wysle

Opublikowano

Pokaż zdjęcia a zapewne ten kto zobaczy co go może spotkać będzie ostrożniejszy, wrzuć je tylko Tu żeby od razu nie było ich wszędzie pełno

Myslę, że tu chodzi o zwykłą ciekawość a nie o "przestrogę"

Do "przestrogi" nie wystarczą zdjęcia, które są tutaj?!: http://arbiter.pl/zdjecie/14126.Pulawska

Pełno jest takich zdjęć w necie (zdjęć z wypadków), jeśli bardzo chcesz, poszukaj

Wustyle, nie dawaj tych zdjęć, uszanuj prywatność Ziętarskiego i śmierć tego drugiego dziennikarza!

Opublikowano

Jak ktos ma ochote to mozna oddac krew na Nowogrodzkiej, ARH+.

Opublikowano
  • Autor

wystarczyło by na tej ulicy zamontowac bariery metalowe i bylo by znacznie bezpieczniej bo auta odbijaly by sie jak juz od nich a nie leciały na filar :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.