Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps


daniels

Rekomendowane odpowiedzi

no ładnie wyszło. U mnie już pompki mówią papa powoli bo kurzy za bryką jak się przyspiesza szybciej.

ładnie Ci to musi zapitalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że daje radę decayed jestem mega zadowolony good

daje rade :naughty:

wciaga 3/4 aut z ulicy razem z rajtuzami a Ty mówisz ze ,,daje rade'' :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: gratki wykresu i osiągów :D

Aż dostałem motywacji żeby powoli u siebie coś ogarniać :naughty:

szczerze polecam,do tej pory nie poznaje mojej furki :a4fan: wyprzedzanie to bajka...i spalanie nie takie tragiczne :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy takiej mocy to na pewno :kox:

W przyszłym roku bede myślał nad fmic-em i turbo, zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy takiej mocy to na pewno :kox:

W przyszłym roku bede myślał nad fmic-em i turbo, zobaczymy co z tego wyjdzie :D

jak motor w dobrej kondycji to wyjdzie dobrze,mój mimio pewnego przebiegu wypadł dobrze po modach :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne modyfikacje, szczególnie dolot w Sport Tig. Panowie znają się na rzeczy.

Dla porównania mogę wrzucić moje 80-160 dla późniejszego porównania, jeżeli autor wątku pozwoli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne modyfikacje, szczególnie dolot w Sport Tig. Panowie znają się na rzeczy.

Dla porównania mogę wrzucić moje 80-160 dla późniejszego porównania, jeżeli autor wątku pozwoli ;)

oczywiście,wrzucaj :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna prosta bez pagórka Magic :) nie widzę sensu w ściemnianiu na temat osiągów... Tak jak mówię to tylko seria bez kata po dość mocnym programie, nic więcej. Możecie wierzyć lub nie :)

Jedyne co to na pewno silnik był dopiero co rozgrzany i warunki atmosferyczne były bardzo sprzyjające (ciśnienie, wilgotność). Po kilku, kilkunastu przejazdach osiągi na pewno by się pogorszyły ze względu na słabą seryjną wydolność chłodzenia powietrza w dolocie.

Nagrałem jeszcze jeden clip 40-200 po wcześniejszym 'pałowaniu', gdzie widać, że przyspieszenie już tak doopy nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna prosta bez pagórka Magic :) nie widzę sensu w ściemnianiu na temat osiągów... Tak jak mówię to tylko seria bez kata po dość mocnym programie, nic więcej. Możecie wierzyć lub nie :)

Jedyne co to na pewno silnik był dopiero co rozgrzany i warunki atmosferyczne były bardzo sprzyjające (ciśnienie, wilgotność). Po kilku, kilkunastu przejazdach osiągi na pewno by się pogorszyły ze względu na słabą seryjną wydolność chłodzenia powietrza w dolocie.

Nagrałem jeszcze jeden clip 40-200 po wcześniejszym 'pałowaniu', gdzie widać, że przyspieszenie już tak doopy nie urywa.

jak na poczynione mody myslę że jest bardzo doobrze... :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALki dużo dają...no i program też - zrobiony pod rozważną nogę.

FMIC i większa dmuchawa muszą poczekać.

daniels nagraj coś :)

PS. Baardzo ładny ten twój sedan :good: nie mogę się na niego napatrzeć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no osiagi sa rewelacyjne ja bym powiedzial tutaj filmik 3.0tdi 300ps i 600nm

roznica na korzysc 3.0 to zaledwie 0.3s w przedziale 100-150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...