Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps


daniels

Rekomendowane odpowiedzi

ALki dużo dają...no i program też - zrobiony pod rozważną nogę.

FMIC i większa dmuchawa muszą poczekać.

daniels nagraj coś :)

PS. Baardzo ładny ten twój sedan :good: nie mogę się na niego napatrzeć :kox:

:hi: dzięki,coś nagram niebawem,kolejny mod jaki siedzi mi w głowie to wskaźniki:boost,ciśnienie i temp.oleju tylko nie w słupku :thumbdown: myślę o kurniku od subaru imprezy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie teraz 2 clip - 40-200kmh na mocno rozgrzanym silniku. Droga płaska, prosta, lekko z koleinami, nie górzysta :decayed:

Jak będę miał wenę to nagram clip-wydanie specjalne z wcześniejszym ujęciem drogi przed autem :>

PS. Nie mam pojęcia co tak pstryka heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay,

Tyłka nie urywa, ale też jak na samą serię bez kata i chips myślę nie najgorzej.

ładnie Ci to przyspiesza, przegladałem zapis pokladkowy i 80-140km/h robi w 7,2 sekundy.

Nagałem taki sam filmik w swoim aucie i wyszło o sekunde szybciej czyli 6,2 sekundy.

Nagrałem jeszcze filmik z przyspieszeniem 50-100km/h na 3 biegu wyszło 3,7 sekundy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol a Ty nie robisz tak że przyśpieszasz np od 40 a nagrywasz od 50? Bo jak jest początek filmiku to wskazówka juz zapitala do góry wiec jak przy 50 dodajesz gaz i tak jest to musi chyba łamać karczycho. Nie ma turbo dziury? Przeciez to tez trzeba wziąc pod uwage. Może zaczynajcie nagrywac filmik np 2s przez wciśnieciem gazu i np przydały by sie info jakie opony, ile osób na pokładzie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarol 100-140 u ciebie 4,4s u dejfa 4,5s

nizej nie patrze masz inna skrzynie inne przelozenia, ty przy 80km/h masz 2,5tys ja mam 2tys np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Jarol zjadasz seryjne S4 :naughty: bynajmniej do konca 4 biegu

S4 B5 ma tylko 400Nm i waży 200kg więcej niż mój. Jak oba auta bedą jechać na 4 biegu od 80-140 to oczywiste że mój będzie przyspieszał szybciej. Różnica jest taka że w S4 od 80-140 można jechać na 3 biegu a wtedy już raczej zostanę w tyle.

8,1L to spalanie w mieście, tylko na chwile wyjechałem na średnicówkę żeby nagrać filmiki.

Opony mam 205/55R16 w aucie tylko kierowca, 1/4 baku baliwa + wszystkie rzeczy które na codzień są w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No łądnie Ci to leci.

Zmierzyłem 60-100 z Twojego filmiku i wychodzi jakies 2.6 - 2.7 s , moj to robi w około 3.2 s ,czyli różnica jest spora. Masz 3 bieg do ilu km/h ?? Jest krótszy niz w ori skrzyni 5 gang?? Ja mam ori skrzynie 196ps/400 nm. Ciekawi mnie też czas 0-100 jaki kręcisz, wiem ,ze słabo z trakcją ,ale moze spróbuj coś nagrać. U mnie wychodzi 0-100 jakieś 7.2-7.3s. Jeśli zrobisz okolice 6.7 - 6.8s , zabieram sie za modzenie. p.s Ciekaw jestem czy to akurat różnica w skrzyni robi tę różnice , czy 30 niutonów wiecej , może to i to. Pozdrawiam.

Czyli Jarol zjadasz seryjne S4 :naughty: bynajmniej do konca 4 biegu

S4 B5 ma tylko 400Nm i waży 200kg więcej niż mój. Jak oba auta bedą jechać na 4 biegu od 80-140 to oczywiste że mój będzie przyspieszał szybciej. Różnica jest taka że w S4 od 80-140 można jechać na 3 biegu a wtedy już raczej zostanę w tyle.

8,1L to spalanie w mieście, tylko na chwile wyjechałem na średnicówkę żeby nagrać filmiki.

Opony mam 205/55R16 w aucie tylko kierowca, 1/4 baku baliwa + wszystkie rzeczy które na codzień są w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No łądnie Ci to leci.

Zmierzyłem 60-100 z Twojego filmiku i wychodzi jakies 2.6 - 2.7 s , moj to robi w około 3.2 s , czyli różnica jest spora. Masz 3 bieg do ilu km/h ?? Jest krótszy niz w ori skrzyni 5 gang?? Ja mam ori skrzynie 196ps/400 nm. Ciekawi mnie też czas 0-100 jaki kręcisz, wiem ,ze słabo z trakcją ,ale moze spróbuj coś nagrać. U mnie wychodzi 0-100 jakieś 7.2-7.3s. Jeśli zrobisz okolice 6.7 - 6.8s , zabieram sie za modzenie. p.s Ciekaw jestem czy to akurat różnica w skrzyni robi tę różnice , czy 30 niutonów wiecej , może to i to. Pozdrawiam.

60-100 wychodzi dokładnie 2,76s. Na 3 biegu przy 4 tyś obr mam koło 100km/h max na tym biegu pojedzie 110-115km/h, więc 3 bieg jest praktycznie taki sam jak w 5 biegowej skrzyni.

Różnica jest w momencie obrotowym. Popatrz na przebieg momentu, Ty masz 400nm tylko przez chwilkę ja mam max moment dostępny w zakresie 2200-3200obr.

Przy 2200 masz 360Nm ja mam 420nm to już bardzo duża różnica 60Nm.

nie pozostawiacie mi wyboru muszę coś nagrać,może w niedzielę coś wrzucę..., :decayed:

No juz się nie możemy doczekać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 6 skrzyni 3 bieg jest do 125kmh wtedy mam 4300rpm, dalej nie ciągnę, wolę wrzucić 4 szczególnie że góra na seryjnej turbinie nie jest powalająca. U mnie 50-100 3.8 sek, a 60-100 ok. 2.8-2.9.

Nie mogę się doczekać większej dmuchawy i FMIC :) Tylko jeszcze nie jestem zdecydowany jaką turbinę kupić...

daniels dajesz jakiś clip :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz jakiś clip :decayed: na weekendzie znajdę jakąś dużą górkę to będzie clip :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz jakiś clip :decayed: na weekendzie znajdę jakąś dużą górkę to będzie clip :polew: :polew: :polew: :polew:

To już wiemy dlaczeko tak długo nic nie nagrałeś... Bo nie możesz znaleźć aż tak stromej góry :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz jakiś clip :decayed: na weekendzie znajdę jakąś dużą górkę to będzie clip :polew: :polew: :polew: :polew:

To już wiemy dlaczeko tak długo nic nie nagrałeś... Bo nie możesz znaleźć aż tak stromej góry :polew: :polew:

dokładnie wszystkie górki za małe i czasy zbliżone do twoich,muszę znaleźć fest górę bo muszę cię przebić :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mow z jakiego woj. jestes sprawdzimy topografie :decayed:

podkarpackie ale akurat w mojej okolicy górek mało,najbliższa w KAMIENIU -taka wieś :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mow z jakiego woj. jestes sprawdzimy topografie :decayed:

podkarpackie ale akurat w mojej okolicy górek mało,najbliższa w KAMIENIU -taka wieś :decayed:

czuje ze bedzie najwieksze pierdolniecie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...