Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zamykający się samoczynnie zamek centralny


djbovorta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie .

W związku z zbliżającą się zimą chciałem poruszyć temat mojego centralnego zamka . Rano chciałbym sobie wyjść uruchomić auto i zostawić żeby troszkę się podgrzało w środku i silnik ale moje audi ma lęki i się zamyka samoczynnie nie wiedząc dlaczego. Już raz miałem problemy z wejściem do środka , jaka jest przyczyna tego zamykania się takiego bez schematu żadnego .Naprawdę różnie to bywa czasami na postoju czasami jak już ruszę czasami jak jadę więc nie może to być system anty-napadowy. Czy istnieje możliwość zmiany tego w jakichś ustawieniach VAG-iem? o co chodzi?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sterownik który odpowiada za zamykanie z pilota jest zamiennikiem to bez schematu nic vagiem nie zrobisz,prawdopodobnie centralka oszalała.Ogólnie w zamiennikach takie funkcje jak zamykanie po przekręceniu stacyjki itp programuje sie przyciskami na pilocie odrazy po przekręceniu zapłonu pobaw sie może sie przestawi jak nie to szukaj centralki i jak znajdziesz do niej w necie instrukcje to moze cos wymodzisz jak nie to zmiana centralki i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wina zasranego sterownika na pilota ? :wallbash: gdzie ktoś go wsadził . Koło pompki nie ma , muszę wsiąść i klikać pilotem aż usłyszę przekaźniki może od centralki bezprzewodowej [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:17_________________________________________________Jak zdemontować boczki w bagażniku w avancie :kox::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta funkcje programuje sie przez zmianę zworka w module centralnego zamka.przynajmniej tak u mnie było że audi też mi sie samo zamykało.po przestawieniu pinów już tak nie robi :> było to strasznie wkurzające :kwasny:

oczywiście tyczy sie to centralnego dorabianego a nie fabrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkcja samozamykania podłączona jest do krańcówki drzwi, prawdopodobnie do przewodu brązowo-żółtym lub z białym paskiem dokładnie nie pamietam i pod kierownicą .Skoro masz już zamontowany sterownik to powinieneś łatwo znaleźć.A cały schemat też jest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...