Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moje autko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. No i w końcu przyszła kolej na mnie chce sie Wam pochwalić swoim autkiem. Do maja tego roku jezdziłem polonezem :evil: :evil: ale w końcu przyszła zmiana i udało mi sie kupić audiczke z której jestem bardzo zadowolony. Na razie nic specjalnego standard 1,9 130koni

2 razy elektryczne szyby

felgi 16 oryginalne

zawieszenie s line

xenony

Plany

Podłokietnik przód

w przyszłym roku zmiana felg na 18

rns- e

Może Wy mi jeszcze podpowiecie co by tu jeszcze zakupić :)

fa4b8092c10d3bc5med.jpg

07dfb7a64bd91d1bmed.jpg

fc57e6b98cc69a96med.jpg

f994180bd85a753fmed.jpg

Opublikowano

Witam kolegę z regionu

jak na zawiechę s-line to na pierwszych dwóch zdjęciach stoi jak koza :shocked:

obowiązkowo dokładki w kolor! przy tym kolorze zrobią robotę jak nic innego

poza tym masz blisko do motoM5, więc od razu możesz nabyć pakiecik s-line - cenami z allegro się nie sugeruj, na pewno się dobrze dogadasz :good:

xenon bez spryskiwaczy?

generalnie ładne autko, pokaż jeszcze środek

aaa i jedź na wirusa do ECUproject do Wrocka! będzie Pan zadowolony :good:

Opublikowano

Zbadałeś go dokładnie pod kątem wypadkowości?

Opublikowano

gtary zakupu (wiem co to znaczy jezdzic polonezem, sam mialem)

pokaz srodek jak masz foty

faktycznie cos wysoka jest, zrob zdjecie wlepy w ksiazce serwisowej i bedzie jasna sprawa

szerokosci zycze

a co do planow to jw

Opublikowano

furka za***ista wlasnie takiej szukam w tym kolorze tez w sedanie tylko ze 1.8T quattro:) :hi:

Opublikowano

ładna :good: i plany jak najbardziej OK :good:

xenony

:mysli: a spryski na lampy gdzie? HIDy? :gwizdanie:

Opublikowano

Pasuje tez dokladki pomalowac :tongue4:

najpierw niech dorwie wydech z 1.8T i dokładkę a dopiero potem malowanie :decayed:

Opublikowano

Daj fotki wnętrza ;) albo HIDy albo po prostu kolega soczewki uznał za xenon ;)

Kolor ładny, dwie rurki z tyłu robiłyby tu robotę. Do tego gleba i większe koło i będzie :kox:

Szerokości !

Opublikowano
  • Autor

Jakie felgi proponujecie 17 czy 18?

Opublikowano

Jakie felgi proponujecie 17 czy 18?

Nie ma co sie rozdrabniac dawaj 19'' i bedzie kosa :good:

Teraz mozna wyrwac w dobrej cenie :)

Opublikowano

18 za male, dawaj 19 tak jak kolega pisze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Na nasze drogi 19? :)

Opublikowano

chłopaki nie wiedzą co piszą... w naszym regionie Panowie, w kotlinie kłodzkiej drogi są masakryczne...krajowa 8 do Wrocka też nie należy do najprzyjemniejszych.. ja upalam 18 i powiem tak, można sprawnie się przemieszczać czasem zaliczając jakąś dziurę, bez większych szkód dla felg :D

no i do 18 cali to obowiązkowo coś z tą zawiechą trzeba zrobić... nie uwierzę, że to 1be dopóki nie zobaczę we wlepce

powodzenia w modach :naughty:

Opublikowano

Niedawno nabyłem moje pierwsze audi. Jest to A4 B6 z 2003.

Jeszcze nic w nim nie modyfikowałem ale będę, czekam na zimę.

Silnik PD AWX, skrzynia 6. Wyposażenie środek Sline zawieszenie tez.

I tu zaczynają się schody. Na podstawie wlepy jest to E04 a nie E4J. Pisze ze mam parktrona i xenony a faktycznie nie mam( wiem ze była uderzona delikatnie w tył- wpis serwisowy , być może zderzak inny). Mam navi w fisie a tego nie pisze. Auto kupiłem w Niemczech od pierwszego właściciela, był to bank leasingowy. Auto było przygotowane do sprzedaży , wymiany itd. Czy jest możliwość ze po zakupie bank zmodyfikował to auto?? Dodam jeszcze ze znajomy ma tez A4 B6 03 rok w standardowym wyposażeniem, ten sam silnik jednak moja zbiera się wiele lepiej mimo ze mam koła 235/17 a on 205/16.

Opublikowano

nie masz awx jesli jest skrzynia 6

Opublikowano

Na pokrywie rozrządu i wlepie pisze ze mam.

Opublikowano

To, że bank leasingowy byl pierwszym wlascicielem, to nie znaczy, że leasingobiorca - np.Helmut Muller nie modyfikował auta...

Opublikowano

Źle to trochę napisałem, te auto jeździło w tym banku jako auto dla jakiegoś tam buca w krawacie. Tylne fotele wyglądały jak by tam nikt nie siedział.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.