Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam ich kilka i nie tylko tokarki :grin:

A tak na prawde to najważniejszy jest osoba tokarza

Sprzęt to sprawa drugorzędna

Opublikowano

prawdziwy tokarz to i z gówna wystruga co się zechce :grin:

Opublikowano
  • Autor

mój tokarz na gierkowskiej tokarce rzeźbi do setek ultra precyzyjnie :) tylko jak zostaje scianka 1,2mm to trzeba to robic z głową niestety. W kazdym bądź razie jest już zrobione :) jutro bede miał rano w rękach czapeczke i popstrykam foteczki dla porównania, ze zwykła K03 :D

Opublikowano

Gdyby byla to seryjna produkcja warto pokusic sie o zrobienie uchwytu

Opublikowano
  • Autor
Gdyby byla to seryjna produkcja warto pokusic sie o zrobienie uchwytu

devi, uchwyt to on ma juz dawno zrobiony bo on mi wszystkie czapeczki roztacza tylko problem był że nie bardzo mocno mozna go zacisnąc :/ coby czapeczka na dolocie sie nie uszkodziła, ale zrobił jakąś tuleje do czapki i wyszło ponoć majonez gitez :) jutro sie zobaczy

---------- Post dopisany 18-03-2014 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 22:41 ----------

no i mam foty :) jest zajebiejszczo !!!!!!! różnica średnic IN 5mm :D powinno prawdziwe 250KM+ zrobić bez problemu. 1,05-1,1bara powinno utrzymać do końca jak bedzie wszystko dobrze :)

Zdj_cie0690.jpg

Zdj_cie0691.jpg

Zdj_cie0689.jpg

Opublikowano

Mniut malyna !!!!!!

Opublikowano

:slina::slina::slina::slina:

ależ sie zrobił wielki ten wlot ;) jeszcze mogles wrzucic porównanie kół kompresji jak miałeś na zwenatrz ;)

Opublikowano
  • Autor
:slina::slina::slina::slina:

ależ sie zrobił wielki ten wlot ;) jeszcze mogles wrzucic porównanie kół kompresji jak miałeś na zwenatrz ;)

imho :) kółka mam gdzies na wierzchu wszystkie 3 :) 2072, 2075 i 2080 to zrobie im fotke zbiorową :) i wstawie

Opublikowano

To kiedy testy na drodze?

Opublikowano
  • Autor
To kiedy testy na drodze?

i to jest najtrudniejsze pytanie :) wczesniej jak za 1,5 tygodnia nawet nie realne do wykonania :/ roboty masakrycznie nawalone w tym silnik AWT++ do zaaplikowania do C5.

Opublikowano

Bylo to juz pisane i to chyba w tym poscie

Opublikowano

No właśnie, tylko koleżka na SR pisze chyba o A4, a tu Jarek pisze, że do A6 to idzie... Więc coś tu śmierdzi... :grin:

Opublikowano
  • Autor
No właśnie, tylko koleżka na SR pisze chyba o A4, a tu Jarek pisze, że do A6 to idzie... Więc coś tu śmierdzi... :grin:

moja robota moja :) to jest dokładnie ten silnik z opisu, AWT++ z tą różnicą że nie ma kutych korb, srub ARP i panewek ACL Race bo tłoki ori od tfsi nie pozwalaja na ich montaż, i dlatego powstał narazie silnik testowy

Zdj_cie0657.jpg

idzie do tej C5

Zdj_cie0666.jpg

w ramach testów narazie, bo fakt miał iść dla Omena ale doszliśmy do wniosku ze na seryjnym bebechu i jego stylu jazdy ten egzemplarz może za długo nie pożyć :) to jest wszystko zrobione na serii, więc do streetracingu to by było na granicy ryzyka. Zobaczymy jak sie bedzie zachowywał u Marka ten silnik i ile da rady wydmuchac 19T na d*pie 7.0; jak testy wypadna pomyslnie zrobie drugi taki motorek tylko na kutej korbie, innych tłokach i zawory wydechowe chyba sie zaaplikuje STchy.

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 23:57 ----------

:slina::slina::slina::slina:

ależ sie zrobił wielki ten wlot ;) jeszcze mogles wrzucic porównanie kół kompresji jak miałeś na zwenatrz ;)

dzisiaj dowiedziałem się o bardzo ciekawej sprawie jesli chodzi o wirniki do naszych K03 :D jesli to prawda to na kole 2080 może sie uda zrobic boost 1,0bara w okolicach 2200-2400RPM i utrzymac 1,1-1,15 bara do odcinki bez nazbytniego skatowania łożyska oporowego, pod warunkiem że żeliwo wytrzyma :)

Opublikowano

dzisiaj dowiedziałem się o bardzo ciekawej sprawie jesli chodzi o wirniki do naszych K03 :D jesli to prawda to na kole 2080 może sie uda zrobic boost 1,0bara w okolicach 2200-2400RPM i utrzymac 1,1-1,15 bara do odcinki bez nazbytniego skatowania łożyska oporowego, pod warunkiem że żeliwo wytrzyma :)

a czegoż to się dowiedziałeś ? już bara od 2200 na naszym kolektorze wydechowym.. ciezko w to uwierzyc :D ale juz pokazałeś ze potrafisz cuda tworzyc ;)

pewnie nie zdradzisz czego sie dowiedziales ?:P

Opublikowano

utrzymanie 1.15 do konca na sprawnej k03/3s to nie jest jakis wyczyn. Natomiast 1 bar przy 2200obr wymaga przestawienie walka fazatorem i najlepej modyfikacje kolektora.

Opublikowano

ile za takiego ładnego barana sobie wołasz ??:wink:

Opublikowano
  • Autor
utrzymanie 1.15 do konca na sprawnej k03/3s to nie jest jakis wyczyn. Natomiast 1 bar przy 2200obr wymaga przestawienie walka fazatorem i najlepej modyfikacje kolektora.

1,15 bara na seryjnej K03s koło odcinki to jest już grubo, bardzo grubo jak na ta suszarke, tam już makabrycznie grzeje i łozysko oporowe doznaje samofrezowania. Zrobić 240KM przy 5500-5600RPM na k03s to żaden problem :) zrób te 240 przy 6700RPM z nie opadajacym boostem wynikajacym z wydatku turbiny :D

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

dzisiaj dowiedziałem się o bardzo ciekawej sprawie jesli chodzi o wirniki do naszych K03 :D jesli to prawda to na kole 2080 może sie uda zrobic boost 1,0bara w okolicach 2200-2400RPM i utrzymac 1,1-1,15 bara do odcinki bez nazbytniego skatowania łożyska oporowego, pod warunkiem że żeliwo wytrzyma :)

a czegoż to się dowiedziałeś ? już bara od 2200 na naszym kolektorze wydechowym.. ciezko w to uwierzyc :D ale juz pokazałeś ze potrafisz cuda tworzyc ;)

pewnie nie zdradzisz czego sie dowiedziales ?:P

jeśli doniesienia sie potwierdza w 100% to wtedy powiem, narazie musze mieć towar w ręku i uwierzyć muszę w to co mi ziomek napisał na chwile obecną. Teraz szukam jakiegoś 1,0 barowego aktuatora do suszarki który da sie tam zaadoptować.

Opublikowano

jeśli doniesienia sie potwierdza w 100% to wtedy powiem, narazie musze mieć towar w ręku i uwierzyć muszę w to co mi ziomek napisał na chwile obecną. Teraz szukam jakiegoś 1,0 barowego aktuatora do suszarki który da sie tam zaadoptować.

I jak tam znalazłeś cos co sie nada ? jakies newsy ? AWT siadlo do A6 ?:)

Opublikowano
  • Autor

jeśli doniesienia sie potwierdza w 100% to wtedy powiem, narazie musze mieć towar w ręku i uwierzyć muszę w to co mi ziomek napisał na chwile obecną. Teraz szukam jakiegoś 1,0 barowego aktuatora do suszarki który da sie tam zaadoptować.

I jak tam znalazłeś cos co sie nada ? jakies newsy ? AWT siadlo do A6 ?:)

no i wreszcie troche czasu sie znalazło :) grucha temat nieosiągalny oprócz patentówek kinugawy :/ dziś będe wiedział kto mi pomoże z modzeniem wirników i muszli. Może na dniach bedzie chętny do stestowania tego tuninga w AJLu. A AWT++ jutro albo pojutrze dopiero ląduje do A6 bo cały tydzień się mocno skomplikował poprzedni i nie było nawet jak zaczynac tematu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.