Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jeszcze sterownik silnika :confused4:

Jarol

Nie musisz robić korekty. Ja pojechałem bo chciałem więcej momentu z dołu a wcześniej mnie sprzęgło ograniczało.

Jeśli auto masz z przed 07.2002 to musisz wymienić liczniki, klimatronik i sterownik silnika :wink4:

Opublikowano

niektorych moc jest okupiona wiekszym nakladem kasy, wszystko zalezy od egz

Opublikowano

niektorych moc jest okupiona wiekszym nakladem kasy, wszystko zalezy od egz

Piter :good:

Opublikowano

jarol pisal ze to te same sprzegla

można je zastąpić P&P BRD ma inny docisk i tarcze,dwumas jest ten sam z ciekawości oglądałem dziś w Focie pany :gwizdanie: tarcza i docisk BRD wygląda na zdecydowanie masywniejszy w porównaniu z serią 1.9tdi,moje póki co daje radę ale dopiera 1kkm śmignąłem i jak coś wkładam BRD
Opublikowano

Dobra a tak robiac OT.Co ma sprzeglo do klimatronika i licznika?

Opublikowano

magic coś mało wyszło

sam sobie wykrakałeś że coś wyjdzie nie tak jak zajedziesz :)

Opublikowano
  • Autor

Bo jak jechałem pierwszy raz byłem napalony na 170 PS :decayed:

wiec teraz juz inaczej podchodziłem...

Pompe zmienie i mozna smiało dodac 20 PS i 30 Nm :kox: a byc moze i wiecej

Opublikowano

koxu na 250 wiec wypada celowac chociaz w 220 :kox:

Opublikowano

a Częstochowie jest już jakaś hamownia?

Opublikowano
  • Autor

buduje sie u chudego... 4x4 :naughty: CTV ma robic softy

Opublikowano

ale czy sie oplaca,jak mozna k-pała zrobic

Opublikowano
  • Autor

no k-pała u mnie pokazuje prawde :naughty: prelicznik 1.03 i realne wartosci

Opublikowano

no k-pała u mnie pokazuje prawde :naughty: prelicznik 1.03 i realne wartosci

no trzeba bylo jedynie przelicznik odpowiednio dobrac,bo ty w tym 1 wykresie zawyzyles.
Opublikowano

bardzo nisko wstaje to turbo :good:

wydech przelot jakiej średnicy?

simota to jakiś stożek czy grzyb? długo na niej śmigasz? daj jakieś foto spod maski :naughty:

Opublikowano

bardzo nisko wstaje to turbo :good:

wydech przelot jakiej średnicy?

simota to jakiś stożek czy grzyb? długo na niej śmigasz? daj jakieś foto spod maski :naughty:

wkladka filtra powietrza
Opublikowano
  • Autor
bardzo nisko wstaje to turbo good

wydech przelot jakiej średnicy?

simota to jakiś stożek czy grzyb? długo na niej śmigasz? daj jakieś foto spod maski naughty

wydech przelotowy srednica seria.

Wkladka Simoty do seryjnej puszki :good:

Opublikowano

pipercross to siedzi u mnie :good:

Opublikowano
  • Autor
pipercross to siedzi u mnie good

pewnie taki sam jak ten simoty:) tylko inna nazwa

Opublikowano

nie pipercros to filtr gąbkowy a simoty bawelniany

Opublikowano

simota czy pipercross-myślę że to poprawia...tylko samopoczucie usera :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.