Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę jak chłopaki się bawią


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile punktów w polsce bym dostal za takie cos ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile punktów w polsce bym dostal za takie cos ?? :polew:

0 punktów - taryfikator tego nie obejmuje :polew::decayed: Wg mnie to czubki - w necie są filmiki na których widać jak giną inni, widzowie - też niekoniecznie mądrzy :decayed::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to że tak to wszystko się toczy i co dziwniejsze ludzie są w środku.

Za dużo mają kasy i wolnego czsu.tz zawód syn.

Szkoda gadać fajnie się ogląda ,ale szkoda ich i tych postronnych ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkajac tam w dobrze postawionej rodzinie kazdy moze robic co chce

wujek szejk i jazda :]

Bedac ostatnio w Egipcie rozmawialem z czlowiekem, ktory mieszka tam od kilkunastu lat (Polak)

spytalem sie go czy duzo jest wypadkow na drogach bo jak widzialem ich styl jazdy to az ciarki przechodzily

koles odpowiedzial ze bardzo duzo, ale tylko i wylacznie w nocy, w dzien nie spotyka sie wypadkow

jadac po tej rozmowie wieczorem przez tamtejsze drogi zoorientowalem sie dlaczego tak jest :shocked:

oni jezdza bez swiatel w nocy, fakt wszystkie maja oswietlone i szerokie

najlepsza jest u nich jazda na rondzie

ruch maja prawostronny jednak nie chce im sie objezdzac ronda zeby zawrocic tylko od razu zawracaja

nastepna ciekawostka jest jazda na 2 pasmowej drodze na 4 samochody

no i bezustanne trabienie i uzywanie szperaczy

jak sie spytalem swojego kierowcy dlaczego to robi to uslyszalem "just for fun" :laghing2:

no i paliwko po 0,75 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny paliwa w krajach arabskich powalają na kolana. Nie wiem ile kosztuje litr w Arabii Saudyjskiej ale widziałem ostatnio na TVN reportaż z Iranu w którym mówili, że kierowcy strajkują bo litr benzyny kosztuje w przeliczeniu na nasze 25 groszy :polew::kox::wallbash: Brak pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne ceny.Tylko pozazdrościć,duże pojemości , duże moce i spalanie i wszystko w nosie!!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny paliwa w krajach arabskich powalają na kolana. Nie wiem ile kosztuje litr w Arabii Saudyjskiej ale widziałem ostatnio na TVN reportaż z Iranu w którym mówili, że kierowcy strajkują bo litr benzyny kosztuje w przeliczeniu na nasze 25 groszy :polew::kox::wallbash: Brak pytań

hehehe tez o Iranie słyszałem ostatnie , jak uslyszalem dlaczego strajkują to myślałem ze spadnę ze stołka .

Ja pierdziele normalnie nie do wiary , jak by u nas benzin byl po 25 groszy .......... ehhh nawet niechce myslec hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki lubią się bawić po prostu :naughty: , co do paliwka w egipcie to litr raczej ropki :mysli: kosztuje mniej niz litr mineralnej i jakies 6 miesiecy temu było to 50groszy za litr :)

PS ostro się chłopaki nakręca tą kierownicą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny paliwa w krajach arabskich powalają na kolana. Nie wiem ile kosztuje litr w Arabii Saudyjskiej ale widziałem ostatnio na TVN reportaż z Iranu w którym mówili, że kierowcy strajkują bo litr benzyny kosztuje w przeliczeniu na nasze 25 groszy :polew::kox::wallbash: Brak pytań

Byłem rok temu w Dubaju i litr paliwa w przeliczeniu kosztuje około 2PLN. Myślę, że w Iranie podobnie i chyba jakiś błąd sie wkradł z tymi 25gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...