Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:Witam ostatnio sporo u mnie się pozmieniało sprzedałem leonika 1p a zakupiłem moje takie małe marzenie czyli Audi A4 B6 s-line :) oczywiście jestem strasznie zadowolony z kupna. Udało mi się znaleść dobrą sztuke z ori przebiegiem sprawdzane w ASO. No więc tak teraz więcej o nowym nabytku:) zapomniałem wcześniej dopisać ogromne podziękowania dla KRZYSZTOFA za pomoc w kupnie :hi:

Marka: Audi

Model: A4 B6

Wersja: S-line :)

Silnik: 1.9 TDI 131KM AVF

Przebieg: 168000km

Kolor: Czarna perła

Wyposażenie:

-zewnętrzny pełny pakiet s-line:)

-bluetooth :)

-system obsługi głosowej SDS

-tempomat

-felgi 17' z oponkami pirelli 235/45/17

-4x el. szyby

-el. lusterka oczywiście grzane

-przyciemniane szybki

-4-ramienna kierownica z multifunkcją

-subufer+wzmacniacz

-radio Audi Concert

-FIS

-podłokietnik

-ABS

-ESP

-klimatronik 2-strefowy

-centralny zamek

-wspomaganie

-4x AIRBAG + kurtyny boczne

-wyjście pod telefon

-grzane siedzenia

-siedzenia sportowe z podnóżkami w czarnym kolorku

-parktronik

-zawieszenie 1BV :) pięknie sobie siedzi :)

-no i fajna końcówka rejestracji S4 :kox:

Planowane mody:

-komplet lusterek fotochromatycznych

- xenonki

- BOSE stage I, II, III:whistling:

- spryski mgiełkowe

- siatka do bagażnika

- zdjęcie znaczków tzn a4 i 1.9 tdi

- nowy dmumas+kompletne sprzeglo

- czarna podsufitka :kox:

- fotele z b7 wzór s-line materiałowe

- nakładki na pedały od RS4

- znaczki w czarny mat

- listwy S4 :slina:

- felgi AVUSY III 18''

- Dystanse 17 mm

- nowe oponki FIRESTON FIREHAWK SZ90 225/40/18

- Mapy do RNS-E 2012

- ESP+PRZYCISKI+KUBEK w chromie podświetlane

- Zabudowanie akumulatora

- Listwy dekoracyjne 1NK

- RNS-E MMI

- stickery

- gałka S4

- kierownica z A4 B8 3-ramienna z multifunkcją :)

- zmiana podswietlenia tab. rej od Q7

- wymiana gumki w pilocie

- dokladka od cupry

- nowe dywaniki welurowe

- ramki klubowe :decayed:

- pełny komputer

- żarówki ledowe w podsufitce

- czarne lusterko wsteczne na razie zwykłe

- nowy akumulator Varta

- nowe wycieraczki gumowe

- bixenony+malowanie na czarny mat+soczewka a6c7+obrysowki USA

- gwint KW variant 1 :decayed:

- nowe przetwornice koito+palniki D4S

Jak na razie to tyle a teraz zdjęcia:)

d201528efea5e5b0m.jpg7a9da283efcd86efm.jpgec2e2daf7f9a9e3cm.jpg8028b8d594727a3em.jpg728a03de4a097502m.jpgd7f2d9c2f08b4b4dm.jpgf72d6257be91f7f3m.jpg031e4bc3ca85b918m.jpg78b27ab175cb8eafm.jpg

Stage 1 - gałka S4

0d56bb0e336fe3e6m.jpg

Stage 2 - kierownica od a4 b8 3-ramienna z multifunkcją :) duże podziękowania dla kolegi SIEMIANA :notworthy:

6ab18ade8a31e936m.jpgd5a222a34d423300m.jpg

Stage 3 - wymiana manetek na te z przełacznikiem do komputera i teraz jest pełny komputer :) i to też jest robota SIEMIANA :notworthy:

d4ee8c3f540e37d6m.jpg

Stage 4 - Czarna podsufitka robiłem sam przez 6:30h (dzięki SIEMIAN za załatwienie i pomoc telefoniczną :good: )

854b4ba28ef0cd72m.jpgb777cd3ddc37f7bbm.jpga7728271962eafafm.jpgbfdba9811545bae6m.jpg

Stage 5 - podświetlenie drążka zmiany biegów

98b90bb6633fced2m.jpg

Stage 6 - żarówki ledowe w podsufitce

0e428204793d0629m.jpgd9c0e5283260de67m.jpg55a5d5430ede4cd4m.jpg

Stage 7 - czarne zwykłe lusterko wsteczne

5d46f287cd6d2c4dm.jpgb21eb9c574a78d2fm.jpg

Stage 8 - najleszpszy modzik RNS-E MMI :kox: :kox: sam montowałem przez 4h :decayed: ale warto :decayed: SIEMIAN :notworthy:

fe436b0f08a23169m.jpg5d236d53ed473c6bm.jpg2cec9590d2e3b7bem.jpg

Stage 9 - wymiana siedzeń na b7 sporty wzór s-line materiałowe :decayed:

b45b6452793b47a2m.jpg5895619cc49131e3m.jpg

Stage 10 - wymiana listw ozdobnych z soul na 1NK :)

8c2bd488efb74252m.jpg1c5bf1abb3d7d1a9m.jpg4ba41ab18604892em.jpga403e4d5b1e6f5e1m.jpg5c4b0dd78005781am.jpg6db38ec845b5f7c1m.jpgfec282f8c88b4637m.jpg

Stage 11 - wymiana popiołki na 1NK 2 din :) jeszcze tylko rameczka i bedzie komplet :)

158e66af3c6d7b07m.jpg

Stage 12 - zabudowanie akumulatora

a1090ec03278594dm.jpg

Stage 13 - ESP-KUBEK-PRZYCISKI w chromiku :>

2d53a2009d21826bm.jpg09cfa78a131eb114m.jpg :wink4:

Stage 14 - rameczka drążka zmiany biegów w 1NK i jest komplecik :)

6c948134f9369787m.jpg

Stage 14 -Piękne białe AVUSY III:slina:

e69f73b02875ebc2m.jpg9320787473e482cfm.jpg

Stage 15 -ORYGINALNE XENONY Z POZIOMOWANIEM ZE ŚRODKA:dancing::slina: Marcinie sorry ze tyle marudzilem :polew:

a234a7db003e95e4m.jpg562d26300b9aa127m.jpg56e7102f173e8923m.jpg

Stage 16 -Nakładki od RS4:slina:

47e02cab7f8e3ed0m.jpgda23d359d5f667bbm.jpg

Stage 17 - Nowe oponki FIRESTON 225/40/18

8af6d15824a74af2m.jpg

Stage 18 - Siatka do bagażnika

658f3d59afc5abb1m.jpg

Stage 19 - Pozbycie sie znaczków A4 1.9 TDI

c0a0664922fd6d3dm.jpg

Stage 20 - Dystanse 17mm

e183a47eca6cdd1em.jpg40d790098389194em.jpg4389902624fc0b4dm.jpgb69be289ce63e890m.jpg5553231ecc5e3906m.jpg

Stage 21 - wymiana podświetlenia tablicy (podświetlenie od Q7)

26aacc425c8907d2m.jpg66de9c072184130cm.jpg569c469adf3d426bm.jpg411ab85afc4813cam.jpg

Stage 22 - nowe welurowe dywaniki

12cf2c540d377f78m.jpgbc45d3ed9f130f6bm.jpg

Stage 23 - gumki do pilota :wink:

cd955b751c122f12m.jpg13e5bf11fff522d9m.jpg

Wymiana dwumasu+kompletne sprzegło

b907f0cc0950db45m.jpg

Stage 24 - Projekt full black edition :decayed:

a0a5c842663c56e5m.jpg

784d4676d0f71134m.jpg

Stage 25 - Nowy akumulator + nowe wycieraczki gumowe :decayed:

a11e75f7b0183218m.jpg

Stage 26 - Długo oczekiwane listwy S4 :slina:

6384f613f44acecbm.jpg071e0f193ee399a8m.jpg

Stage 27 - Full BOSE zrobione stage I, II, III :decayed: POLECAM DO ZROBIENIA TEGO P-U-M-E

6c4bec608ef80bdbm.jpg

Stage 28 - Spryski mgiełkowe:wink:

Stage 29 - Stickery

eb5be81f3348de11m.jpg 12088999983562efm.jpg

Stage 30 - Przerobienie lamp na Bixy+malowanie w czarny mat+soczewka A6 C7+obrysowki USA(Qwerty:kox:)

01e15a45481d7762m.jpge8f39a4f4af69ae7m.jpg

Stage 31 - Dokladka od cupry (dzieki Marcin)

ad4918db719ee125m.jpgcee3e0a2756c88cdm.jpg

Stage 32 - Gwint KW variant 1

7c4a1e20f0ea784am.jpg

Tak autko wyglada aktualnie:

5e43a11e78396182m.jpg 1f439a4c5f2e9159m.jpg

7d30b2965d580525m.jpg 1fa6068a5c7e1133m.jpg

Opublikowano

Większe koło i będzie najs :kox:

Opublikowano

Większe koło i będzie najs :kox:[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 17:50_________________________________________________Większe koło i będzie najs :kox:[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 17:50_________________________________________________Większe koło i będzie najs :kox:

Opublikowano
  • Autor

wskoczy 18 ale dopiero na wiosne :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładna :good: jednak czarne TO CZARNE :kox: proponowałbym Ci zmianę dekorów na szczotkowane alu,i ta lotka bardzo mi się podoba :kox: Powodzenia w modach!!!

Opublikowano

Piękna czarnula.. już przetestowana w trasie : >

Mody zacne :kox:

Opublikowano

Zacna :> tylko te przednie szybki :wink4: wieksze koło i będzie sakra...

Opublikowano

piękna sztuka, pare elementów z s-line jeszcze do środeczka i będzie :kox:

Opublikowano

autko b. ładne nie mniej jednak trochę po narzekam :decayed:

szkoda, ze brak BiXów :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

Autko z zewnątrz prezentuje się :kox: uwielbiam gdy z auta wyeliminowany jest chrom !! :slina:

Może się czepiam ale ten przebieg ... Bo już wiele audiczek widziałem z przebiegami i po 400 tys ale takiej gałki i podłokietnika nie miały :embarrassed: to żaden wyznacznik jeżeli chodzi o te samochody ale jednak masz to bardzo spracowane :/ a panel klimatronika też już wjechał z B7 :) zobaczy czy grzeje Ci szyba z tyłu bo w zimie się przyda. Co do felgi w moim odczuciu jest :good:

Opublikowano

Może się czepiam ale ten przebieg ... Bo już wiele audiczek widziałem z przebiegami i po 400 tys ale takiej gałki i podłokietnika nie miały :embarrassed:

No tak teraz dopiero się przyjrzałem :mysli: pedał sprzęgła nowiutki a hamulca lekko wytarty :mysli: To też może o czymś świadczyć :mysli:

Opublikowano

Piękna czarnula :good: RNSe by tu pasowało :rolleyes: W poprzedniej A4 miałem na blachach końcówkę S4 :kox:

Opublikowano

Może się czepiam ale ten przebieg ... Bo już wiele audiczek widziałem z przebiegami i po 400 tys ale takiej gałki i podłokietnika nie miały :embarrassed:

No tak teraz dopiero się przyjrzałem :mysli: pedał sprzęgła nowiutki a hamulca lekko wytarty :mysli: To też może o czymś świadczyć :mysli:

Pisze w opisie ze przebieg sprawdzony w ASO :)

Opublikowano

Ładna ci się trafiła, tak jak koledzy wspominali dorzuć s-line w środek np. pomyśl też nad kierą z B7 w multifunkcji, bo to bardzo odśwież auto w środku :)

Opublikowano

tak jak mówiłem na forum A3. czarne grille z S4 + 18/19 cali i będzie miazga :slina: gratuluję auta :good:

Opublikowano
  • Autor

No koledzy co do przebiegu to jestem pewny ponieważ mam kolego w ASO i mówi że 100% ori przebieg a to jest powycierane moim zdaniem dlatego że autko nie jeździło duzo po trasie tylko po mieście. Przebieg jeszcze dodatkowo sprawdzał mi mój mechanik gdzieś tam ma dostęp i potwierdził ze musi być ori. Kolego DOMINIKT1 czemu mówisz ze klimatronik z b7? grzanie tylniej szybki działa. Jeżeli chodzi o ten klimatronik to w sumie moze juz być z b7 bo ona jest z 04.11.2004 czyli jedna z ostatnich modeli z b6 które wychodziły nawet ma 5 w VINie. Autko było na małym serwisie juz zmieniałem oleje filtry 2 roleczki na osprzęcie wymienione przepływka termostacik i klocki przednie czyli autko do zimy przygotowane :) Oglądali ją dokładnie zero wycieków silniczek super pracuje czyli raczej wątpie żeby było 400 tys :) najwyzej będzie 320ty km :):):) dziękuje za komentarze

Opublikowano
:good: To teraz się tylko cieszyć z jazdy-bezawaryjnej jazdy życzę!!!
Opublikowano

Ładna A4 :good: S-line robi robote

proponuje 19" na lato i przyciemnienie przednich szyb i będzie kox

Ps. Zazdroszczę koloru, oddałbym dużo żeby mieć czarny.

Opublikowano

zewnątrz duży + :good: ,a jeśli chodzi o klimę to się przypatrz się masz inny odcień radia niż klimy ,pewnie panel był zjechany i został podmieniony ,a co do silnika oglądałem passata 1,9 avf po przelocie 600 tyś i też elegancko pracował, a wszystko zależy jak poprzedni właściciel dbał to duży przebieg nie jest straszny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.