Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Błąd nawiewu na nogi "pokretla"


zadyma1991

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej było by sprawdzić błędy vagiem. Najprawdopodobniej klapka się zacięła. Można spróbować przeprowadzić vagiem nastawy, może się rozrusza klapka, ale o tym już było na forum :szukaj:

Czego Ty chcesz sprawdzić nastawy? pokręteł? :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 19:34_________________________________________________Moim zdaniem zacieła sie tak klapka co puszcza powietrze na nogi, musiał bys rozebrać i to obadać innego wyjścia nie widze, vag nic tu nie pomoże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisz na forum, nie kryj się tak :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 23:40_________________________________________________Co do klapek to niestety trzeba zrzucać deskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wieje ci na szybe a nie na nogi bo w panelu pokręteł są linki i ta co odpowiada za ogrzewanie na nogi nie chowa się w pancerz tylko wygina i nie ruszy klapa. Wystarczy odkręcić ten panel, troche go wysunąć i np płaskim śrubokrętem nacisnąć na tą wygiętą linkę żeby się troche wygieła w drugą stronę. Oczywiście jeżeli nie masz klimatronika. żeby dostać się do tego musisz- wyjąć radio, odkręcić 4 śruby, zdjąć 3 pokrętła pociągając do siebie, tam zobaczysz 2 śruby na gwiazdkowy, ściągasz ten panel i masz 4 śruby od tego panelu sterowania nawiewami, odkręcasz i masz go już. robiłem to ostatnio w ciągu 5minut pod sklepem jak dziewczyna po sałate była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się raz wygięła to pewnie się i kiedyś powtórzy to samo :wink: ja tą linkę wyprostowałem i chodziła jak należy do czasu gdy wszystkiego do kupy nie złożyłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to przerabiałem, jak wyprostowałem to pomogło ale za jakiś czas też troszkę nie do końca się chowała linka. Wygiełem mocniej w drugą stronę i nie ma siły żeby było nie tak, już długo tak jeżdze i jest ok, a często kręce tym pokrętłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem to dzisiaj i się okazuje że linka się urwała zaraz przy tym metalowym uchwycie który zaklada się na tą przekladnie którą się rusza pokrętłem. Moje pytanie brzmi gdzie ją moge kupić? Oraz jak to wymienić ;) Przypominam że chodzi o linkę na nawiew nog...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...