Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi znowu zgasła PS3, zapomniałem to oszczedzanie energii wyłączyć :wallbash:

32%

The War Has Begun !

chciałoby sie powiedzieć ale do 100% jeszcze daleko.

Opublikowano
  • Autor

pobieranie trwa, na razie.....O% :decayed:

Bywa żółwiu :decayed:

Ok aktualizuję listę :cool1:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 19:46_________________________________________________

ja z neta ściągam 3mb/s łącze ok 50Mbit/s mam juz 25% gry

Jak ściągasz bez ograniczeń z serwera to powinieneś mieć ponad 6mb/s przy takiej prędkości.

Ja mam maks 3,5mb/s przy 25mb/s.

Opublikowano

Pablo nie śmiej się już 140 MB ściągnięte :decayed:

Opublikowano

Mój sie rozbujał jak diesel.

35% mam czyli 4.5GB

Dzieci zaraz pójdą spać z mojej osiedlówki to mi sie transfer zwiększy.

Opublikowano
  • Autor

Pablo nie śmiej się już 140 MB ściągnięte :decayed:

:kox: :kox: :kox::good::decayed:

Opublikowano

60% :cool1:

Opublikowano

60% :cool1:

a ja karwa dopiero 8% :wallbash:

Opublikowano

Pablo nie śmiej się już 140 MB ściągnięte :decayed:

Mi się chyba zassało przez noc, bo rano konsola już była wyłączona :naughty:

Opublikowano

Ale mi smaka robicie, dzisiaj chyba pojadę do MM i kupię na PC :slina: Najchętniej już bym maszynę gonił ale na 9.20 mam cholernego dentystę. Że też jak się z nim umawiałem to nie pomyślałem że to przecież długi weekend po premierze BF3 i mogę nie mieć czasu na bzdury :polew:

Opublikowano

Ja juz rano zdążyłem zagrać online 10 min :)

Opublikowano

Pany ale wy Na PS3 Czy PC ??

Opublikowano

no ja tez. :wink4: czyli ci co mieli to juz pobrali. to zmieniam haslo. acha zostal 1 slot.

Opublikowano

Pany ale wy Na PS3 Czy PC ??

Ja na PC. Właśnie instaluję, prawie mnie na suszarkę ustrzelili jak jechałem do media :polew: 99zł w Gdańsku, więc cena całkiem dobra bo podobno 109zł normalnie :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 11:44_________________________________________________PABLO dodaj mnie do listy PC, Maciek80 - Maku8011

Opublikowano

Pablo nie śmiej się już 140 MB ściągnięte :decayed:

Mi się chyba zassało przez noc, bo rano konsola już była wyłączona :naughty:

ja mam słaby internet i dopiero 53% poszło :angry: do jutra może skończy się :decayed:

Ja juz rano zdążyłem zagrać online 10 min :)

widziałem, że już się dorwałeś :)

Opublikowano
  • Autor

PABLO dodaj mnie do listy PC, Maciek80 - Maku8011

Done :good:

Powolutku coraz większa robi się lista, nie długo będzie dobra rzeźnia na multi w sam raz na jesienno - zimowe wieczory :kox:

Opublikowano

ta a ty co jeszcze nie kupiłeś ?? 80PLN już chodzi :D

Opublikowano
  • Autor

ta a ty co jeszcze nie kupiłeś ?? 80PLN już chodzi :D

Hmmm jak przejdę kampanię, teraz walczę na polach z jakimiś ruskimi :D:decayed:

Opublikowano

zagrałem kilkadziesiąt minut i multo to dla mnie masakra. Nie wida przeciwników(możliwosć położenia się) bez sensu, kampią itp. Ogolne wrazenie OK. Moze bedzie lepiej jak pogram dłuzej

Opublikowano
  • Autor

zagrałem kilkadziesiąt minut i multo to dla mnie masakra. Nie wida przeciwników(możliwosć położenia się) bez sensu, kampią itp. Ogolne wrazenie OK. Moze bedzie lepiej jak pogram dłuzej

Leżenie jest do chowania się, w ten sposób nie rozwalisz wszystkich :D

Opublikowano

zagrałem kilkadziesiąt minut i multo to dla mnie masakra. Nie wida przeciwników(możliwosć położenia się) bez sensu, kampią itp. Ogolne wrazenie OK. Moze bedzie lepiej jak pogram dłuzej

Leżenie jest do chowania się, w ten sposób nie rozwalisz wszystkich :D

dla mnie wystarczało kucanie. Teraz za****** kamperzy czają się gdzies w krzakach itp i nie wiadomo skąd walą. Nie lubie takich sytuacji. Moze sie przyzwyczaje. Do BT BC 2 tez musiałem sie przyzwyczaić. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.