Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz ale kucanie też jest :decayed:

Ogólnie w Multi grałem u sąsiada i to co te wariaty wyprawiają to masakra nie masz chwili czasu na skradanie chyba że masz wyczajoną miejscówkę :evil:

To nie jest Stalker :D

Kumpel mi na gadalcu opisał akcję z multi :decayed:

"Jadę z typem czołgiem, przeciwko nam wyjezdza 2gi czołg, zaczynają się napieerdalać :> a ja bylem strzelcem z karabinem na wieży, wysiadłem z czołgu, wyjałem bazooke i napierdaalam z moim kolega w ten czołg, i kolesia rozjebalismyy, wyskoczył z czołgu a ja zle wciasnalem guzik i nie właczyłem kałasza ale zwykly pistolet i go rozjebałem pistoletem"

Mają jazdy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera a ja założyłem konto na tym cholernym origin przy użyciu innego maila niż ten, na którym miałem stare konto EA. I teraz nie mogę uzyskać statusu battlefield veterans, bo moje stare BFy są zlinkowane ze starym mailem. Napisałem do supportu, może pomogą.

A poza tym to BF3 jest fajny :> Mix BF2 z BC2, chociaż trochę brakuje mi commandera a także brak możliwości stawiania waypointów przez dowódcę drużyny. Ale za to battlelog całkiem fajny, nie trzeba się już bawić ze statystykami na niezależnych stronkach. Teraz wszystko uaktualniane jest natychmiast :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj skończę kampanie bo już nie dużo zostało.

Szkoda że taka krótka bo wystarczą 3 dni po 2,5-3h grania i po kampanii :decayed:

U mnie w pracy sprzedali od premiery (na samego PC) 160szt są po 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a Ty będziesz siekał na PC rozumiem? :>

Tak jest :!:

Jestem na liście na 1 stronie graczy na PC, na PS3 mogłem w sumie kupić za 48zł bo chłopaki z forum się składali ale za późno się zorientowałem że o BF3 mówili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że taka krótka bo wystarczą 3 dni po 2,5-3h grania i po kampanii :decayed:

przeciez to standard , nigdy nie było wiecej czasu na kampanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a Ty będziesz siekał na PC rozumiem? :>

Tak jest :!:

Jestem na liście na 1 stronie graczy na PC, na PS3 mogłem w sumie kupić za 48zł bo chłopaki z forum się składali ale za późno się zorientowałem że o BF3 mówili :decayed:

No jesteś na liście ale jaki nick w grze? :> Lepiej że na PC, na konsolach nie ma rzezi na 64 graczy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam nicka, kupię grę lub klucz to dorzucę się do listy i będziemy działać :kox:

Skończyłem właśnie tryb kampanii, trzeba przejść na wysokim poziomie :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 22:54_________________________________________________Widzieliście jaka aukcja :decayed:

Najlepszy jest opis :decayed:

http://allegro.pl/battlefield-3-pc-origin-klucz-skan-i1908227890.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię u mnie w pracy, teraz mam po 99zł może uda mi się zejść do 80zł z rabatem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta ostatnia misja, spodziewałem się czegoś innego :mysli:

W misji z czołgami a dokładnie w drugiej jej części jak była straszna sieczka to mi się wtedy przycinało trochę (pewnie ogrom wielkiego terenu) a tak po za tym to ok na ultra detalach :good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 23:18_________________________________________________Fajne porówna grafiki PS3 vs Xbox 360

http://www.lensoftruth.com/head2head-battlefield-3-analysis/

A tutaj to samo tylko dodatkowo z PC.

http://gameonly.pl/news/battlefield-3-pc-vs-xbox-360-vs-ps3

Najlepiej widać różnicę jak się włączy u siebie na Full HD LCD czy Ledzie obie wersje.

Ja tak porównywałem z PS3 i jest wielka różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że większość już po przejściu kampanii ;) Jak dla mnie trochę za prosta i za krótka tym bardziej że zapowiadali że bedzie dłuższa od BFBC2 a nie odczułem tego chociaż jak dla mnie ciekawsza. Tak czy inaczej ja tą grę kupiłem dla multi a nie singla ;P

Chętnie z kimś CO-OP zagram bo broń można dodatkową odblokować do trybu multi.

Mój nick xYsiak platforma PC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wg. mnie kampania była dłuższa w BF2 ale co słyszę o wiele jest lepszy multi w BF3 i o to chodzi.

Już dopisuję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami trochę za dużo sprzętu i nie można postrzelać nie grając inżynierem ale generalnie bardzo na + chociaż wydaje mi się że budynki lepiej rozsypywały się na poprzednim silniku i nie chodzi mi oczywiście o jakość detali tylko o poziom i sposób rozpadania się (ale architektem nie jestem ;P).

Tak czy inaczej multi naprawdę wciąga sama zmiana w odblokowywaniu gadżetów dodatków i wszystkich bajerów sprawiła że BF3 jest jak dla mnie ciekawsze od poprzednika (no i ostatni lvl to 100) chociaż błędów z poprzedniej części typu znikający granat czy rakieta jeśli zaraz po rzuceniu/wystrzeleniu zginiesz się nie pozbyli. Czasami nie da się wejść bez skakania na 10cm krawężnik ;) i inne pierdoły ale i tak polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będą mniejsze czy większe "bugi" na to lekarstwem są różne patche.

Kolejna osoba dołączyła do listy :evil:

Jak osiągnie 10 na PC to kupuję ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...