Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

poksonss gram na PC. Tzn gram.... dzisiaj shade4 zmiótł mnie z powierzchni ziemi :)

ps. Mial ktoś problem w multi że wywala z gry bo limit połączenia serwera przekroczony??? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To ty grałeś ze mną dzisiaj na jakiś serwerze ? :blink: I nic się nie odzywałeś ? :thumbdown:

I ja takich problemów nie mam :mysli: Za to wczoraj miałem dziwną sytuacje jak odpalałem grę to wywalał błąd ze gra jest źle zainstalowana i żeby ją przereinstalować, po resecie kompa wszystko działało :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tej gry :thumbdown: I głupich snajperów i zasranych kloców w samolotach i helikopterach :rant: :rant: se znaleźli miejsca na łatwe fragi :rant: :rant: :rant:

Kto to wogóle wymyślił :rant: :rant:

NOOB :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie maniaki ??? o co kaman leszczu :D

Idź ty lamo, tylko byś z bazooką latał :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poksonss gram na PC. Tzn gram.... dzisiaj shade4 zmiótł mnie z powierzchni ziemi :)

ps. Mial ktoś problem w multi że wywala z gry bo limit połączenia serwera przekroczony??? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To ty grałeś ze mną dzisiaj na jakiś serwerze ? :blink: I nic się nie odzywałeś ? :thumbdown:

I ja takich problemów nie mam :mysli: Za to wczoraj miałem dziwną sytuacje jak odpalałem grę to wywalał błąd ze gra jest źle zainstalowana i żeby ją przereinstalować, po resecie kompa wszystko działało :disgust:

Żebym to ja jeszcze umiał sie odezwać :) jak na razie zaczynam w to grać. Też mam czasami problem ze źle zainstalowana grą, ale nie patrze na to i odpalam ponownie i działa. A gdyby ktoś mial kiedyś problem z wywalaniem z serwera bo czas sie skończył to niech wyłączy Upup w routerze. Mi pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz odkąd mam Bf3 nie grałem wieczorem :rolleyes:

Moja, żona nawet zrobiła takie oczy :shocked:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz odkąd mam Bf3 nie grałem wieczorem :rolleyes:

Moja, żona nawet zrobiła takie oczy :shocked:

:polew:

Fakt, nawet chciałem zadzwonić co się z Tobą dzieję, że nie jesteś online - byłem nieco zaniepokojony :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz odkąd mam Bf3 nie grałem wieczorem :rolleyes:

Moja, żona nawet zrobiła takie oczy :shocked:

:polew:

Fakt, nawet chciałem zadzwonić co się z Tobą dzieję, że nie jesteś online - byłem nieco zaniepokojony :kox: :kox: :kox:

Dzięki Łukasz, teraz wiem, że mogę na Ciebie liczyć jesli kiedyś coś mi się stanie. :good::kox:

Ale dzisiaj czuję taką pustkę.. Jakbym zdradził przyjaciela.. Boję się też, że nie będę mógł tak sprawnie posługiwać się bronią - A co z Żółwiem, jak on beze mnie na tym polu bitwy.. Zawsze chroniłem go przed łobuzami ;( ;(

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Żółwiem, jak on beze mnie na tym polu bitwy.. Zawsze chroniłem go przed łobuzami ;( ;(

:polew: :polew:

Padłem :polew: :polew: :polew::kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Żółwiem, jak on beze mnie na tym polu bitwy.. Zawsze chroniłem go przed łobuzami ;( ;(

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

karwa z kim będę w czołgu jeżdził :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłe, ale spadł mi skill przez ten jeden dzień i było to dość nieznośne :decayed::kox:

Dzisiaj wracam do akcji na 100% :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udalo sie w koncu uruchomic BF3 i zalogowac do Battleloga (tak to jest,jak sie jakies ruskie kody na Allegro kupuje :confused4: )

Ale w koncu sie udalo.

Jednak gre zaczne dopiero po nowym roku,dzis juz nie bede sobie humoru psuc :polew:

Jak cos, to moj nick Tas2die4, gram na PC :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...