Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AH-1 żaden problem.

To dawaj screena :naughty: :naughty: :naughty:

Az normalnie polatam dzisiaj i Ci pokaże :) {Poza tym ze latanie na padzie to padaka w porównaniu do PC

Ps1

Panowie czy jest jakaś strona www na której jest opis map i pojazdów jakie na niej występują ?

Ps2

Czy kiedyś nie było specjalnej przelotki do kabla co by łapał sygnał który można nagrac na dysk PC ?

Ps3

Czy naprawdę nie ma ludzi którzy graja na Xbox ?

Właśnie , Flyer ustawiamy sie na jakiś meczyk ?

Opublikowano

a jak sie lata na pececie? myszka steruje we wszystkie strony, czy tez jest tak, jak na padzie? (jak ktos gral to wie o co cho, nie mam czasu tlumaczyc :) )

MikeWawa, no ja jestem prawie codziennie (jak gralismy w weekend, to tylko w sobote odpuscilem, bo mialem impreze :) ) - jak mnie widzisz online, to sie dolaczaj, wczoraj gralismy we 4 z Kuba i znajomymi i bylo fajnie :naughty:

Opublikowano

Dziś kobieta idzie na girl party wiec od 18;oo będę online .

Mapy

-Metro

-Bazar

-Kanały ( tutaj Tunguska i AH-6J)

-Wyspa Wake ( tu AH-1 wiec przyda się ktoś do obsługi działka i Tunguska )

Opublikowano

ja w sumie tez mam dzis czas, wiec kolo 18:30 wpadne, a pozniej po 22 :)

Opublikowano

Spoko , wynoszę sie z biura zanim znajdzie jakieś extra job :D

Opublikowano

Na ps3 dzisiaj się pogra

Opublikowano

Na ps3 dzisiaj się pogra

a Ciebie to chyba nie mam dodanego do znajomych :mysli:

Opublikowano

nooo to trzeba to naprawić :wink4: dobra idę spać bo dzisiaj była FIFA w temacie

Opublikowano

Co ta gra ma bugow.. wbijam na server, choc raz dobrze mi idzie,a nagle okazuje sie wszyscy maja zerowy rank i liczy mi od zera, wychodze z serva i jest normalnie,ale statow z ostatniej rundy nie zapisalo :kwasny::wallbash:

No chyba,ze to server tak ustawiony,bo liczy od zera co runde :blink:

Opublikowano

server. Tasik masz mnie w znajomych to dawaj czasami do mnie...wczoraj z Ysiakiem vel siusiakiem graliśmy :D było Git :D:polew:

Opublikowano

Za slaby jestem :decayed:

Opublikowano

ty słaby?? ee tam też lamie :)

Opublikowano
  • Autor

Podobno kolejne 4GB aktualizacji się pojawiło :gwizdanie: :naughty:

Wrócę z pracy to oblookam u siebie :decayed:

Opublikowano

ty słaby?? ee tam też lamie :)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Podobno kolejne 4GB aktualizacji się pojawiło :gwizdanie: :naughty:

Wrócę z pracy to oblookam u siebie :decayed:

4GB?

Opublikowano
  • Autor

4GB?

Tak, poprzednio też tyle zajmowała.

Nie wiem jak ta nowa bo nie odpalałem daaaawno BF3, niech się wypowie Insane albo ktoś inny :)

Opublikowano

Mi tam sie nic nie sciagalo

Opublikowano

nic nie zasysa..jest aktualizacja origina tylko nic innego nie ma ..

Opublikowano

Gracie tam coś ?

Żółw - nie widziałem Cię już od dawna.. :wink4:

Zrobiłem Voice Chat - w Battlefieldzie to działa tak żenująco, że jestem w szoku :shocked: :shocked:

Ale może jak będziemy grać we dwóch tylko CO-OP to będzie ok.

Opublikowano

Zrobiłem Voice Chat - w Battlefieldzie to działa tak żenująco, że jestem w szoku :shocked: :shocked:

PS3 :naughty::decayed: ...a w innych grach jak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.