Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nieźle kurcze tylko że ja mam wersję RU przerobioną na PL i nie wiem czy te dodatki będą mi śmigać nie kupowałem z tego względu PWROTU DO KARKAND nie wiecie czy to będzie śmigać z tą grą?

Opublikowano

to jest pytanie do supportu EA (LIVE CHAT)

Opublikowano

Takich map mi właśnie brakowało w BF3, gdzie akcja rozgrywa się w zamkniętym pomieszczeniu, wyobraźcie sobie tam 64 graczy.. To będzie rzeźnia xD

Opublikowano
Takich map mi właśnie brakowało w BF3, gdzie akcja rozgrywa się w zamkniętym pomieszczeniu, wyobraźcie sobie tam 64 graczy.. To będzie rzeźnia xD

ale tam nie bedzie 64 graczy... na konsolach ma byc 2x8 zamiast 2x12, wiec na pececie pewnie tez sporo ogranicza.

Opublikowano
Takich map mi właśnie brakowało w BF3, gdzie akcja rozgrywa się w zamkniętym pomieszczeniu, wyobraźcie sobie tam 64 graczy.. To będzie rzeźnia xD

No co Ty :decayed:

Nie ma opcji :wink:

Opublikowano
no nieźle kurcze tylko że ja mam wersję RU przerobioną na PL i nie wiem czy te dodatki będą mi śmigać nie kupowałem z tego względu PWROTU DO KARKAND nie wiecie czy to będzie śmigać z tą grą?

Powinno smigac,ja tez mialem wersje RU zrobiona na PL- kupilem Karkand i dziala normalnie :wink:

Opublikowano
Takich map mi właśnie brakowało w BF3, gdzie akcja rozgrywa się w zamkniętym pomieszczeniu, wyobraźcie sobie tam 64 graczy.. To będzie rzeźnia xD

ale tam nie bedzie 64 graczy... na konsolach ma byc 2x8 zamiast 2x12, wiec na pececie pewnie tez sporo ogranicza.

Cholera a szkoda myślałem że będzie tam 64 graczy ale co i tak nie zmienia faktu że szykuję się za***isty dodatek decayed.gif

Opublikowano
  • Autor
Proszę o wpisanie: MKnaq - PC

Done

Ten filmik już nie bangla, macie inny :eusathink:

Opublikowano

PABLO mnie tak samo dodaj do PC-towców chudy13101980 c017.gif

Opublikowano

mnie też mozna dopisać do PC: CISu87

a w CoDa:MW3 gra ktoś?

Opublikowano

Ja gram mam jeden prestiż wbity ale puki co męczę Battlefielda w MW3 nie grałem ze trzy tygodnie.

Opublikowano
mnie też mozna dopisać do PC: CISu87

a w CoDa:MW3 gra ktoś?

Mam, ale multi mi totalnie nie podchodzi :facepalm:

Kampania fajna - kończę na Veteranie, zrobię SpecOps też na Vet i wywalam płytę ;)

Opublikowano
Proszę o wpisanie: MKnaq - PC

Done

Ten filmik już nie bangla, macie inny :eusathink:

Masz :)

Opublikowano
  • Autor

Podziękował :kox:

Opublikowano

Pablo naprawiłeś już ten problem z zawieszaniem się BF3 kamperze ? :decayed:

Opublikowano

pozytywnie nakręcający film :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.