Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre :wink:

Opublikowano
  • Autor
Pablo naprawiłeś już ten problem z zawieszaniem się BF3 kamperze ? :decayed:

Wiesz co, ostatnio odpalałem BF3, grałem jakieś 2h i zero zwisu także coś tam poprawili w aktualizacji bo ja nic nie zmieniałem jak na razie w kompie czy nic też w biosie nie zmieniałem :wink4:

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:39 ----------

Pablo naprawiłeś już ten problem z zawieszaniem się BF3 kamperze ? :decayed:

Wiesz co, ostatnio odpalałem BF3, grałem jakieś 2h i zero zwisu także coś tam poprawili w aktualizacji bo ja nic nie zmieniałem jak na razie w kompie czy nic też w biosie nie zmieniałem :wink4:

Chciałem się dołączyć do Muskela ale nie mam wykupionego dodatku "Powrót do Karkland" :facepalm::grin:

Opublikowano

Chciałem się dołączyć do Muskela ale nie mam wykupionego dodatku "Powrót do Karkland" :facepalm::grin:

Ja kupiłem ten powrót do Karkland ale mimo to gram w większości na standardowych mapach, nie podobają mi się te mapy z tego DLC :thumbdown:

Opublikowano

no mnie tak samo nie powaliły na kolana ale puki co a032.gif

Opublikowano

czemu? to są jedne z lepszych map z BF2 :D

Opublikowano

mi z dodatku to WYSPA WAKE nie podeszła totalnie

Opublikowano
czemu? to są jedne z lepszych map z BF2 :D

Może i jedne z lepszych ale mi osobiście do gustu nie przypadł cały BF2 także sory. :thumbdown: Myślałem że może coś będzie zmienione na tych mapach a tu qupa dali ładniejsze tekstury i wsio.

Opublikowano

oj tam Czaro marudzisz...na kiepskim sprzęcie każda mapa lipnie wygląda

Opublikowano

a ja właśnie uruchamiam w.wym. grę a234.gif

Opublikowano
oj tam Czaro marudzisz...na kiepskim sprzęcie każda mapa lipnie wygląda

Nie mam kiepskiego sprzętu te 30-40 fps na średnich ciągnie jakoś :decayed:(O ile to się tyczyło mojego kompa jeśli nie to sory:decayed:) I nie mówię że lipnie wyglądają tylko po porostu nie podchodzą mi te mapy :whistling:

Opublikowano

na PS3 apdejt 1080 MB:)

Opublikowano
  • Autor
na PS3 apdejt 1080 MB:)

Tylko na PS3:question: Co tam ciekawego zapodali:decayed:

Opublikowano
na PS3 apdejt 1080 MB:)

Tylko na PS3:question: Co tam ciekawego zapodali:decayed:

Wygoogluj.. Lista jest olbrzymia.. :)

Opublikowano

Jutro Pablo Jutro od 9 rano do 11 UMC .... 1,6 GIGA zasysania :D

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
Jutro Pablo Jutro od 9 rano do 11 UMC .... 1,6 GIGA zasysania :D

Jak od 9:00 do 11:00:grin:

Opublikowano

Ktoś wie kiedy ten patch będzie do pobrania na PC ? Niby miał być dzisiaj ale nic mi się nie pobiera :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Ktoś wie kiedy ten patch będzie do pobrania na PC ? Niby miał być dzisiaj ale nic mi się nie pobiera :thumbdown:

Nie miałbym nic przeciwko jak by się pojawił wieczorem jak wrócę ze spota bo teraz w pracy siedzę :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.