Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeeezu Patch już dawno Jest na PC pobrałem już z rańca.

Wchodzimy na Origin ,klikamy PPM i szukaj aktualizacji ..i taaadaaaam pobiera 1.5GB

Opublikowano

a u mnie 1.8GB

Opublikowano
jeeezu Patch już dawno Jest na PC pobrałem już z rańca.

Wchodzimy na Origin ,klikamy PPM i szukaj aktualizacji ..i taaadaaaam pobiera 1.5GB

Dziękować za rade już pobieram :notworthy:

Opublikowano

Znowu mam problem z uruchomieniem gry po aktualizacji wersja RU przerobiona na PL ma ktoś tą wersję i ogarnął temat?

Opublikowano

tak to jest jak chce cię przyoszczędzić ....co klucz od ruskich tańszy a teraz masz problemy....ehhh. Wygogluj ... coś kiedyś słyszałem co tam trzeba zrobić

Opublikowano

Wiesz kupiłem miał być PL okazało się że przysłał RU więc co miałem zrobić,kasy nie chciał oddać bo po zmianie mówił że będzie działać jedynie jechać i mu przyjebać.A po każdej aktualizacji problemy są szkoda gadać.

Opublikowano

no trudno może skorzystaj z chata EA ..może pomogą ..

Opublikowano

Zrobione wszystko śmiga O.K a077.gif

Opublikowano

Wczoraj trochę pograłem na tym nowym patchu i szczerze powiedziawszy jakoś tak dziwnie się gra :eusathink:

Opublikowano

Tak, teraz wszyscy placza, ze nie da sie grac :)

Trudno zeby po zmianach gralo sie tak samo... ja sie z nich ciesze. Troche pograsz i zapomnisz, ze cokolwiek zmienili. Wreszcie gra bedzie "sprawiedliwsza" bez nolife'ow w helikopterach i pajacow z USASami, ktorzy mieli celnosc snajperow.

Opublikowano

Jak uwielbiałem grać snajperem i M98B tak teraz to tragedia.... Tą bronią się nie da grać, ten pocisk po wystrzleniu :thumbdown::facepalm: TRAGEDIA :wallbash::wallbash: z patcha na patch robią coraz większy SYF !!

Opublikowano

Najwyrazniej bylo zbyt latwo ;)

Opublikowano

Wreszcie gra bedzie "sprawiedliwsza" bez nolife'ow w helikopterach i pajacow z USASami, ktorzy mieli celnosc snajperow.

Helikopterem lata się teraz o wiele wygodniej, jest zwrotniejszy i łatwiej trafić w cel za pomocą podstawowej broni, z tego co czytałem to jedyne osłabienie helikoptera to działko które jest obsługiwane przez drugą osoba, nie zadaje tak dużych obrażeń pojazdom jak do tej pory, ale poprawili tak jak wcześniej wspomniałem zwrotność i celowanie z broni podstawowej

Opublikowano

Ide zagrać.... popróbuje jeszcze M98B, może się przyzwyczaje z czasem....

Opublikowano
Tak, teraz wszyscy placza, ze nie da sie grac :)

Trudno zeby po zmianach gralo sie tak samo... ja sie z nich ciesze. Troche pograsz i zapomnisz, ze cokolwiek zmienili. Wreszcie gra bedzie "sprawiedliwsza" bez nolife'ow w helikopterach i pajacow z USASami, ktorzy mieli celnosc snajperow.

Only on Xbox :)

Tam mieliście takiego buga z USASEM..

nolify, nolify, nolify ja jebie.. Wczoraj pierwszy raz pograłem po patchu i póki co nie mogę się ogarnąć.

Muszę dzisiaj porządnie przestudiować listę zmian. Poza tym na Ps3 zmieniła się grafika i efekty.

Opublikowano

Nosfer jest inaczej ale w takiej ekipie grało się dupnie :)

Opublikowano
Nosfer jest inaczej ale w takiej ekipie grało się dupnie :)

Fakt, totalna dominacja :kox::kox:

Obiecałem żonie, że pogram z nią dzisiaj w Rayman Origins - ale jeśli dzisiaj również macie w planach granie to daj mi cynk i zniosę sobie konsolę z dala od "śpiących" :banan:

Opublikowano
  • Autor

Warioty :naughty:

Opublikowano

moicz powiem Ci, że wczorajsze "METRO" to była pamiętna bitwa :kox:

65 minut wyrównanej walki, zrobiliśmy tam porządną robotę :kox: KOKS :tonguemad:

Opublikowano

no METRO przy takiej ilości ticketów hehehe rzeźnia piękna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.