Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

jeeezu Patch już dawno Jest na PC pobrałem już z rańca.

Wchodzimy na Origin ,klikamy PPM i szukaj aktualizacji ..i taaadaaaam pobiera 1.5GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeezu Patch już dawno Jest na PC pobrałem już z rańca.

Wchodzimy na Origin ,klikamy PPM i szukaj aktualizacji ..i taaadaaaam pobiera 1.5GB

Dziękować za rade już pobieram :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem z uruchomieniem gry po aktualizacji wersja RU przerobiona na PL ma ktoś tą wersję i ogarnął temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak chce cię przyoszczędzić ....co klucz od ruskich tańszy a teraz masz problemy....ehhh. Wygogluj ... coś kiedyś słyszałem co tam trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kupiłem miał być PL okazało się że przysłał RU więc co miałem zrobić,kasy nie chciał oddać bo po zmianie mówił że będzie działać jedynie jechać i mu przyjebać.A po każdej aktualizacji problemy są szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę pograłem na tym nowym patchu i szczerze powiedziawszy jakoś tak dziwnie się gra :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz wszyscy placza, ze nie da sie grac :)

Trudno zeby po zmianach gralo sie tak samo... ja sie z nich ciesze. Troche pograsz i zapomnisz, ze cokolwiek zmienili. Wreszcie gra bedzie "sprawiedliwsza" bez nolife'ow w helikopterach i pajacow z USASami, ktorzy mieli celnosc snajperow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uwielbiałem grać snajperem i M98B tak teraz to tragedia.... Tą bronią się nie da grać, ten pocisk po wystrzleniu :thumbdown::facepalm: TRAGEDIA :wallbash::wallbash: z patcha na patch robią coraz większy SYF !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie gra bedzie "sprawiedliwsza" bez nolife'ow w helikopterach i pajacow z USASami, ktorzy mieli celnosc snajperow.

Helikopterem lata się teraz o wiele wygodniej, jest zwrotniejszy i łatwiej trafić w cel za pomocą podstawowej broni, z tego co czytałem to jedyne osłabienie helikoptera to działko które jest obsługiwane przez drugą osoba, nie zadaje tak dużych obrażeń pojazdom jak do tej pory, ale poprawili tak jak wcześniej wspomniałem zwrotność i celowanie z broni podstawowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide zagrać.... popróbuje jeszcze M98B, może się przyzwyczaje z czasem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz wszyscy placza, ze nie da sie grac :)

Trudno zeby po zmianach gralo sie tak samo... ja sie z nich ciesze. Troche pograsz i zapomnisz, ze cokolwiek zmienili. Wreszcie gra bedzie "sprawiedliwsza" bez nolife'ow w helikopterach i pajacow z USASami, ktorzy mieli celnosc snajperow.

Only on Xbox :)

Tam mieliście takiego buga z USASEM..

nolify, nolify, nolify ja jebie.. Wczoraj pierwszy raz pograłem po patchu i póki co nie mogę się ogarnąć.

Muszę dzisiaj porządnie przestudiować listę zmian. Poza tym na Ps3 zmieniła się grafika i efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer jest inaczej ale w takiej ekipie grało się dupnie :)

Fakt, totalna dominacja :kox::kox:

Obiecałem żonie, że pogram z nią dzisiaj w Rayman Origins - ale jeśli dzisiaj również macie w planach granie to daj mi cynk i zniosę sobie konsolę z dala od "śpiących" :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz powiem Ci, że wczorajsze "METRO" to była pamiętna bitwa :kox:

65 minut wyrównanej walki, zrobiliśmy tam porządną robotę :kox: KOKS :tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...