Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wczoraj grałem z gościem który ma 100 stopień pułkownika :) patrzyłem na battlelogu ile ma godzin (930) brakuje mu tylko 3 medali :shock3:

Też wczoraj z takim grałem wieczorem :whistling:

To właśnie te typy z którymi grałem

Ten jest lepszy : http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/GROUNDZERO_NL/stats/232631029/

100 stopień a gra 637 godzin

Albo ten : http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Speck1ed_Pants/stats/282925189/

80 Stopień a gra 515 godzin

Zasrane noł lajfy :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja się tylko mogę z nimi równać w graniu w GT5 bo jak by się dało sprawdzić ile spędziłem godzin grania to pewnie wyszło by podobnie :grin:

Ale w BF3 to już masakra, prze uje :kox:

Opublikowano

Pany grał ktoś w BF3 na GTS 450 1 GB DDR5 albo na GTX 460 ? Cholera ten mój radek już mnie wkurza i czas go zmienić, raz chodzi dobrze a raz zacina że się grać nie da :thumbdown:

Opublikowano

a jakiego masz radka?

Opublikowano

Obecnie HD 4890 1GB DDR 5 od Asusa, miałem 5870 ale go sprzedałem bo potrzebowałem kasy....:facepalm: Teraz żałuję że go sprzedałem :thumbdown:

Cóż mój budżet jest teraz ograniczony i szukam czegoś wydajniejszego za w miarę przyzwoitą kasę

Opublikowano

gtx 460 786mb nie będzie wydajniejszy niż twój radek lepsza kultura pracy,musiał byś szukać jakiegoś nie referenta.Jaki masz zasilacz?Do twojego radka musi być dobry zasilacz min. 500w

Opublikowano

Siedzi u mnie 700W OCZ, Mówiłem o GTX 460 1GB, a co myślisz o tym GTS 450 1 GB ?

Opublikowano

jeszcze słabsza będzie bo ma pamięć na 128 bitach mniej rdzeni od gtx 460.Zasilacz masz dobry.Jak bym miał już wymieniać to na 460 ale zastanowił bym się nad HD 6850

Opublikowano

6850 wykracza poza mój budżet, a co myślisz o Hd 6670 ?:eusathink: Z testów wynika że radzi sobie całkiem dobrze z nowymi tytułami

Opublikowano

jest słabsza od gts450 i od twojej obecnej więc nie ma sensu.W sumie w tej kasie nic ciekawego nie trafisz ale jaki budżet jest bo na gtx 460 musisz szykować 500-600pln oczywiście za nowego.

Opublikowano

Z tego co wyczytałem 6670 średnio wyciąga w BF3 na

1920x1080, Maks. Detale, AF x16 od 34 do 42 FPS gdzie na mojej karcie na średnich to jest max 30

:thumbdown:

Opublikowano

no to też piszę że jest słaba słabsza od mojej byłej gtx550ti.Jle kasy chcesz przeznaczyć na kartę?

Opublikowano

Myślę że max 400 zeta więcej kasy niestety nie mam na ten interes :whistling:

Opublikowano

no to nic lepszego od obecnej co masz nie kupisz lepiej poczekać i kupić coś konkretnego ewentualnie rozejrzyj się za GeForcem serii 200

Opublikowano

hm a radeon 7770 ? albo geforce 550Ti ? są droższe o 30-50 zł :eusathink:

Opublikowano

Możecie mnie dopisać?? Nick: matim922 wersja PC

Lepiej uzbieraj kase i kup przynajmniej 560 Ti lub HD 7850 :wink:

Opublikowano
  • Autor
Myślę że max 400 zeta więcej kasy niestety nie mam na ten interes :whistling:

Dozbieraj jeszcze kasy i Ci moją sprzedam GTX 560 Ti :decayed:

Opublikowano

a ja się spytam jaki masz Procek?? bo BF3 to pożeracz procka..minimum 4 rdzenie aby grać przyzwoicie

Opublikowano
Myślę że max 400 zeta więcej kasy niestety nie mam na ten interes :whistling:

Dozbieraj jeszcze kasy i Ci moją sprzedam GTX 560 Ti :decayed:

Za ile ? :naughty:

Proca mam Phenoma II X4 840 3.2 Ghz @ 3.8 GHZ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.