Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

tak naprawde to bf 4 bedzie niczym innym jak zwyklym śmiesznym fps-em niczym nie rozniacym sie od reszty produkcji, battlefield sie skonczył na 1942 tam był fun w 2002 roku :) vietnam byl ok i bf2 byl ok reszta juz sie pogrążała

Fajnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma !!!! Niech pokarzą Multi bo Single to i tak się nie gra , pamiętaliście GamePlay z Bf3?? też był miazga:naughty: .Ogólnie jestem za tym aby można było wprowadzić takie uszkodzenia jakie są w Battlefield : Bad Company 2 , tam można 98% budynków rozwalić !!zrównać z ziemią !!!Bf3 to tak ni ma :facepalm: , jedynie jakiś murek, kawałek ściany ...W Bf3 nie ma możliwości zawalenia budynku!!! popatrzcie na BF:BC2

:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insane w bf3 nie ma możliwości zawalenia budynku ? Co ty gadasz, są budynki które się zawalają np. OPERACJA OGNISTA BURZA budynek obok FLAGI A na podboju. Zgodze się że nie ma ich tak dużo jak w bad company 2(jest ich nie wiele) i też mi tego brakuje, ale nie pisz że nie ma możliwości zawalenia ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to prawda ...ale tylko te budynki można zawalić :kwasny: . Zapomniałem o nich ...a i jeszcze jeden można taki jedno piętrowy..i potem lipa nie ma....w bad company 2 można było wszystko rozdupczyć :wink: tzn budynki :) nawet durną stodołę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że o co chodzi ?? Bf3 Kupisz już za około 30 pln plus Premium za 80 pln .sprawdz na Empik,gram.pl oraz na platformie Origin (pobieranie cyfrowej edycji )

cały Set : Kup Battlefield 3: Premium Edition PC - sklep gram.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF4 to nic innego jak podpicowany BF3 , jawne wyciąganie kasy od nas graczy .Ja na chwilę obecną nie kupuje za taką cenę ..poczekam aż stanieje i to grubo :whistling: .BF3 jest tak zbugowany a wypuszczają jeszcze bardziej zbugowaną grę ...no ale co hajs musi się zgadzać .... Dla mnie jest to Battlefiled 3.5 ,ba ich słynny systel LE Evolution ..:facepalm: pokazali w becie jeden walący się budynek i wooow.....z czym do ludzi?? to już wspomniany BF :Bad Company 2 miał 1000% lepsza destrukcje ....nawet mosty można było rozwalać ... a tu...most nawet nie drgnie ....jak tak dalej pójdzie to za 1,5 roku będzie już BF5 ...haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...