Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

półtora miecha temu dałem 1200zł teraz patrzyłem to po 1080zł latają w tym momencie masz za 1300zł GTX580 goń swojego asusa dokładaj i na twoim miejscu brałbym tego gtx580,ja mam procek i5 2500 i wszystko śmiga aż miło.Kupowałem na Morele.net zdaje się z Krk więc za przesyłkę nic nie zapłacisz.

No widzisz a ja w Listopadzie dałem za swoją 920zł:grin:

Co do zakupów to myślę że u KERCZIEGO od nas z Krk bym załatwił bo ma hurtowe ceny :wink4:

Najpierw nowy komp trzeba poskładać i zobaczę jak będzie z tą grafiką a najwyżej po krótkim czasie zmienię na tą co mówisz, no chyba że ta menda Insane zrobi mi dobrą cenę na swojego GTX 590:grin::decayed:

Co do BF3 to zaraz dalsze testy "zawiechy" po wczorajszej zmianie ustawień pół godziny było bez zwiechy :kox:

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

PABLO kup sobie wersje na PS3 :wink::decayed::decayed:

Przemo, też tak myślę bo od czasu GT5 w nic nie graliśmy na pleyu a można już kupić BF3 na PS3 za 70-80zł :naughty:

---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

mam i7 2600 16GB RAM, testowałem wlasnie pare dni na gtx570 i było całkiem ok, wiec grafa mnie blokuje "gtx460". Dlatego chce celowac w cos dobrego zeby miec spokój na jakiś czas znowu, na 460 ponad 2lata latam a nowe gry bedą wychodzić :)

To masz dobry sprzęt, nie ma co kombinować, lepsza grafa ale nie taka za 2 klocki bo szkoda kasy:grin:

jak byś się skusił na takiego 690 to sprawdź czy Ci zasilacz styknie bo to cholerstwo ciągnie ffc**j prądu, już taka GTX 590 miażdży :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się zawiesił:facepalm:

Panowie już wiem czemu, tak mi się wydaje, Insane tak jak mówisz musi być dobry zasilacz bo jak gram w BF3 to mój 400W Chieftec dostaje po d*pie i w tym kalkulatorze wyszło mi 410W a mój ma 400W z tego co pamiętam:facepalm:

http://extreme.outervision.com/PSUEngine

Taki wynik:

minimum 360w

recommended 410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mało do twojej karty minimum 500w

Nie odpalam więcej tej gry bo jeszcze wszystko mi się spali przez BF3:decayed:

Co innego na singlu, w singlu masz liniowa mapę, idziesz od punktu a do b, wszystko się toczy wg schematu dlatego nie ma takiego obciążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem zasilacz do gtx 560ti dla referenta podany na stronie Nvidii to minimum 500w,chociaż twój 400W Chieftec jest dobrej marki zasilaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem zasilacz do gtx 560ti dla referenta podany na stronie Nvidii to minimum 500w,chociaż twój 400W Chieftec jest dobrej marki zasilaczem

Niby tak ale kupiony 5 lat temu i pewnie made in czajna:decayed:

Jest też coć takiego jak realna i nominalna moc, mój pewnie nie ma nawet 350W realnej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czasem sobie pogrywam, moja polowica mowi ze to nie jest czasem ;)

nick: quadysz - PC

dopiszcie mnie plis ;)

PABLO@ - nie doczytalem genezy i objawow twoich zwieszek ale ja mialem freezy regularne przez dzwiek zintegrowany, pomaga jakakolwiek karta inna niz ta na mobo nawet zewnetrzna usb, jezeli faktycznie to zasilacz to za mniej jak 300 nie oplaca sie kupowac zbytnio :/ a z innej beczki to one sie degraduja z czasem i po 5-ciu latach to on juz nie ma 400w ;) z kolei to co Ci wyszlo z kalkulatora to jest przy 90% obciazeniu wszystkich elementow, a przy BF-ie na pewno tak nie jest, przynajmniej tak mi sie wydaje hehe.

a co do patcha... no zj***li troche m98B, troche mnie celna jest niz poprzednio. Inaczej powietrze nabiera (w sensie snajper hyhy) i pocisk nie zawsze leci dokladnie tam gdzie trzeba, ale za to gra sie ciekawiej ;) bo juz sie nudno robilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czasem sobie pogrywam, moja polowica mowi ze to nie jest czasem ;)

nick: quadysz - PC

dopiszcie mnie plis ;)

PABLO@ - nie doczytalem genezy i objawow twoich zwieszek ale ja mialem freezy regularne przez dzwiek zintegrowany, pomaga jakakolwiek karta inna niz ta na mobo nawet zewnetrzna usb, jezeli faktycznie to zasilacz to za mniej jak 300 nie oplaca sie kupowac zbytnio :/ a z innej beczki to one sie degraduja z czasem i po 5-ciu latach to on juz nie ma 400w ;) z kolei to co Ci wyszlo z kalkulatora to jest przy 90% obciazeniu wszystkich elementow, a przy BF-ie na pewno tak nie jest, przynajmniej tak mi sie wydaje hehe.

a co do patcha... no zj***li troche m98B, troche mnie celna jest niz poprzednio. Inaczej powietrze nabiera (w sensie snajper hyhy) i pocisk nie zawsze leci dokladnie tam gdzie trzeba, ale za to gra sie ciekawiej ;) bo juz sie nudno robilo ;)

Dopisałem Cię.

Tak czy siak, mam za słaby zasilacz jeśli chce grać na wielkim obciążeniu w BF przez sieć, dlatego poczekam z tym na upgrade kompa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pogrywam nick Pelowsky platforma PC

Wysyłajcie zaproszenia na multi to będzie większa ekipa znajomych :wink:

moicz i tak cienkiś :decayed::decayed::decayed:

:grin:

Yebany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy ja raz "na chwile" wszedlem na jakis server, zupelnie losowo, jak zaczynalem obie druzyny mialy cos kolo 11000 ticketow :D, ok 4h gralismy, masakra :) ale i tak fajnie sie gralo

wczoraj grałem jedną mapę (Zatoka Omańska) 2h20min 1600 ticketów masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ja czekam aż kupisz wersję na PS3 i pograsz z nami, czasem jak się trafi ekipa to nie ma miejsca w drużynie :)

Hmmm brzmi kusząco :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...