Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?


Daras

Rekomendowane odpowiedzi

na lato mam oryginał 15-stki. chce coś w 16-stce. (większe odpadają).

teraz pytanie... jaki wzór? na same felgi chce przeznaczyć gdzieś 1200-1300zł. myślałem albo o nowych jakiś nieoryginalnych lub lekko używanych ale oryginałach... na razie mam na oku te 2 oryginały:

fela1qg2.th.jpgfela2fz6.th.jpg

które z nich wg Was są ladniejsze i bardziej pasują do czarnego avanta?

myślałem jeszcze nad czymś takim: http://moto.allegro.pl/item323029458__super_nowe_felgi_16_5x112_audi_vw_skoda_.html

co sądzicie? może jakieś inne propozycje?

Poprawilem nazwe tematu * Flyer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daras nr 2 ma kolega raggaman i nie wiem czy nie beda niedlugo do pchniecia, bo chce wieksze.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 2 są fajne i te z allegro też :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...szkoda ze nie chcesz większych :gwizdanie:

te pierwsze ORI już sa OK te z allegro takie sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy wzór jak najbardziej :th:

2 - taki sobie, za dużo nakombinowane. A te z allegro to już siano totalne ( oczywiście to moje zdanie )

a czemu nie chcesz wsadzić 17". Ja też miałem opory - 2 tygodnie temu wrzuciłem 17" i jest spoko a wizualnie zdecydowana róznica.

Za 16" cali zapłacisz tyle co za 17 ale optycznie 16"-tki nie zauważysz :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 16" cali zapłacisz tyle co za 17 ale optycznie 16"-tki nie zauważysz :chytry:

mieliśmy 17-stki w Vectrze B. niestety ale patologia nie jazda. autem te ż jeździ mój ojciec wiec i tak juz go podziwialem jak Vectrą jeździł na 17-stkach :wink4: ja może i bym sie przebolał drugi raz ale padre nie :przebiegly:

P.S a z tych oryginałów... który wzór jest nowszy. pierwszy z tym przetłoczeniem na ramionach czy drugi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy 17-stki w Vectrze B. niestety ale patologia nie jazda. autem te ż jeździ mój ojciec wiec i tak juz go podziwialem jak Vectrą jeździł na 17-stkach :wink4: ja może i bym sie przebolał drugi raz ale padre nie :przebiegly:

P.S a z tych oryginałów... który wzór jest nowszy. pierwszy z tym przetłoczeniem na ramionach czy drugi?

ok .. jak tam wolisz :naughty:

jak to który wzór jest nowszy ??? i jakie to ma znaczenie - albo się podoba albo nie :> :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trueogre

hm...szkoda ze nie chcesz większych :gwizdanie:

te pierwsze ORI już sa OK te z allegro takie sobie

zgadzam się z Cuberkiem, ale pamietaj że to ty będziesz na nich jeździł i to tobie mają się podobać, więc kup takie jak tobie się podobają.

:mysli: choć może przed samym zakupem wrzuć fotę i zapytaj czy moga być żeby jakiejś obory nie zrobić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: choć może przed samym zakupem wrzuć fotę i zapytaj czy moga być żeby jakiejś obory nie zrobić :tongue4:

właśnie dla tego założyłem ten temat :P

ale skłaniam sie ku oryginałom i fota 1 czyli proste ramiona z tymi przetłoczeniami. za 1300zł moge je mieć, używane ale ponoć stan jak nowe. może być? :przebiegly:

do tego później 4 nowe kapciochy i tu też sie zastanawiam... albo Toyo Proxes T1-R, Dunlop SP Sport 9000 albo Goodyear Eagle F1 GSD3.

P.S o to który nowszy pytam sie z czystej ciekawości ;) nie bede przeca kupował jakiś bo są model nowsze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kup najmniej 17..vectra to kiepska fura i stąd kiepsko się jeździło..he 17 w audi jest kox komfortowo..na 18 jeździ sie super..więc wkładaj coś większego niż 16..i słuchaj się osób które jeżdżą już jakiś czas tym samochodem na większych felgach..powiem Ci że zimówki mam 16 i uważam że na 18 jeździło się dużo lepiej..oczywiście dużo zależy też od opon jakie kupisz..koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear Eagle F1 GSD3.

te sobie odpuść - szybko się zużywają i nie dokupisz zapasu GSD3 Goodyear juz nie produkuje

Ja z Boberkiem kupiliśmy SP9000 - polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno na 17-stkach fura prezentuje sie lepiej ale komfort też bedzie zauważalnie gorszy...

inna sprawa że felgi są droższe i nowe opony także sporo droższe... a nie uśmiecha mi sie wydawać ponad 3tyś na koła.

a co do opon...

to jakie polecacie? u mnie na razie faworytami są Dunlopy i Toyo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie sklaniam ku temu co pisal kolega adamooo (tekst o vectrze i komforcie) , poza tym -moim zdaniem do Twojej czarnej B6 tylko 17 :cool:, tez mam avanta, tez czarnego, tylko troszke starszego i zmieniam na 17, tylko wzor nieco inny :decayed: ale rozumiem Cie, to jest koszt-felunek i oponki...

Jak dla mnie to z tego co proponujesz wzór 1 :>

__________________________________________________

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno na 17-stkach fura prezentuje sie lepiej ale komfort też bedzie zauważalnie gorszy...

inna sprawa że felgi są droższe i nowe opony także sporo droższe... a nie uśmiecha mi sie wydawać ponad 3tyś na koła.

a co do opon...

to jakie polecacie? u mnie na razie faworytami są Dunlopy i Toyo...

Daras ... z własnego doświadczenia mówię - w skali od 1-10 na komforcie stracisz 2 punkty... więc looz

popatrz dobrze na ceny felg i opon bo IMO różnicy wielkiej miedzy 16 a 17" nie ma za to w optyce juz jest ogromna.

ja za swoje 17 dałem 1300 pln - trzeba tylko pogrzebać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toyo dobre oponki .... ale szybko sie zcieraja

i kiepsko się zachowują na mokrym..na toyo się driftuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...